IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #3311  
Стар 16th September 2015, 09:07
Аватара на kanari
kanari kanari не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jan 2015
Мнения: 159
По подразбиране

И аз не мога да преценя, виждам само отгоре отоците, но според мен, би трябвало да спаднат. но ще минат месец два. Не става бързо. Вдлъбнатото би ми направило впечателние, ако много се загледам. Може да мажеш за отоците с арника крем и лиотон гел. на мен това ми бяха дали от болницата.
Отговори с цитат
  #3312  
Стар 16th September 2015, 10:39
CvetiB CvetiB не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Aug 2015
Мнения: 115
По подразбиране

Мили хора искам много, ама много да Ви благодаря!!!! От вчера като откачих и цял ден си масажирах гърдите, особено вечерта под душа с душ гел и искам да ви кажа, че цицките ми се наместихаааааааааааааа и са много хубавиииииии.
http://cvetib.snimka.bg/other/me.879480.36033185
9821
Само дано да не спаднат още много, че този обем си ми харесва
p.s. Малко е кофти снимката, но се вижда каквото трябва
Отговори с цитат
  #3313  
Стар 16th September 2015, 10:56
CvetiB CvetiB не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Aug 2015
Мнения: 115
По подразбиране

Забравих да кажа, че въпросното огледало на което до сега се гледах и снимах така пада светлината, че прави илюзията за сплескването от страни Това ми каза мъжа ми понеже му надух главата колко са ми зле гърдите а той все ми повтаряше, че са добре и като му показах снимката не смогна да се смее ... на мой гръб... Ей това паниката е Голяма работа! Какво нещо може да причини едно огледало ... ммм но е така, като съм 158 и не стигам да се видя на другите хахахах оххх от сърце се смея
Отговори с цитат
  #3314  
Стар 16th September 2015, 11:06
Аватара на a.l.e.n.a
a.l.e.n.a a.l.e.n.a не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jul 2015
Мнения: 83
По подразбиране

Много са красиви

Аз нямам търпение вече
Отговори с цитат
  #3315  
Стар 16th September 2015, 12:20
Аватара на Pufpaf
Pufpaf Pufpaf не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: May 2013
Мнения: 1 257
По подразбиране

Големи паники сте вие жените, добре, че поне бързо се е променила инак май щеше да плудееш от притеснения. То беше ясно щом в долната част са на едно ниво, че и другото ще се оправи, но видя ли сега колко е важно да се правят реални снимки, но повечето като се снимат и не се сещат да правят повече снимки със подходящата осветеност, след това от всичките да изберат най-добрите. И тази последната, на нея се виждат, че гърдата не ти е плоска и тея гърди са повече от хубави и трябва да си щастлива. Обаче не ставаш за фотограф, с тази силна светлина идваща от прозореца зад теб няма как да се получи добре снимката.
Отговори с цитат
  #3316  
Стар 16th September 2015, 12:43
Аватара на a.l.e.n.a
a.l.e.n.a a.l.e.n.a не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jul 2015
Мнения: 83
По подразбиране

Какви са имплантите?
Отговори с цитат
  #3317  
Стар 16th September 2015, 13:39
CvetiB CvetiB не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Aug 2015
Мнения: 115
По подразбиране

Аахахах Пуфпаф все едно слуша мъжа ми , а относно снимането ми е ясно
Отговори с цитат
  #3318  
Стар 16th September 2015, 13:41
CvetiB CvetiB не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Aug 2015
Мнения: 115
По подразбиране

Алена, Арион са анатомични с двоен гел 350 кубика
Отговори с цитат
  #3319  
Стар 16th September 2015, 13:46
CvetiB CvetiB не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Aug 2015
Мнения: 115
По подразбиране

Алена а ти какви ще слагаш? Опитах се да ти пиша лично съобщение, но явно не си ги активирала, за да не спамя тук постоянно
Отговори с цитат
  #3320  
Стар 17th September 2015, 06:56
Аватара на stejsito
stejsito stejsito не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Sep 2014
Мнения: 30
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от CvetiB Виж мнението
Забравих да кажа, че въпросното огледало на което до сега се гледах и снимах така пада светлината, че прави илюзията за сплескването от страни Това ми каза мъжа ми понеже му надух главата колко са ми зле гърдите а той все ми повтаряше, че са добре и като му показах снимката не смогна да се смее ... на мой гръб... Ей това паниката е Голяма работа! Какво нещо може да причини едно огледало ... ммм но е така, като съм 158 и не стигам да се видя на другите хахахах оххх от сърце се смея
Цвети много са ти красиви гърдите,може ли малко повече инфо : имаше ли корекция или само импланти,какъв ти беше старта,колко ти струваше операцията,може и на мейл: stanislava_fy@abv.bg
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Въпросикъмоперираните
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 16:47.