IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #11  
Стар 17th April 2008, 17:48
abi abi не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Apr 2008
Мнения: 92
По подразбиране

Ох радвам се, че не боли, че съм голяма пъзла. Чудя се дали е възможно инжектиране на хиалурон в областта на сенките около очите?
Мена, мерси за информацията
Отговори с цитат
  #12  
Стар 18th April 2008, 11:21
Аватара на Mena
Mena Mena не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Oct 2006
Град: Sofia
Мнения: 1 864
По подразбиране

abi, по принцип е възможно, но трябва да се извърши от доктор, който наистина има опит с тази деликатна зона.
А с каква цел, попълване на бръчки?
Отговори с цитат
  #13  
Стар 20th April 2008, 17:49
Irra Irra не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Apr 2008
Мнения: 18
По подразбиране

Аз пък не съм доволна от разултата, който получавам с пълнители. Ползвала съм ресталейн доста пъти вече - да получава се някаква свежест, но... бръчката не изчезва, а и тези 1-2 см над нея си стоят висящи. Току що станах на 32, може би просто вече не съм за пълнители... Някой пробвал ли е ендоскопския чийк лифт?
__________________
Трай бабо за хубост!
Отговори с цитат
  #14  
Стар 22nd April 2008, 09:34
abi abi не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Apr 2008
Мнения: 92
По подразбиране

Mena, около очите имам сенки. Те са ми наследствени още от дете. Мисля си, че с хиалуронова киселина ще се неутрализират.
Отговори с цитат
  #15  
Стар 22nd April 2008, 12:01
Аватара на Mena
Mena Mena не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Oct 2006
Град: Sofia
Мнения: 1 864
По подразбиране

abi, съжалявам, че ще те разочаровам, но филърите с хиалуронова киселина не могат да коригират сенките под очите
Отговори с цитат
  #16  
Стар 22nd April 2008, 12:23
abi abi не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Apr 2008
Мнения: 92
По подразбиране

Значи така ще си ходя Единственото спасение е коректора, така ли?
Отговори с цитат
  #17  
Стар 22nd April 2008, 12:34
Аватара на The Shadow
The Shadow The Shadow не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jul 2006
Мнения: 1 420
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от abi
Значи така ще си ходя Единственото спасение е коректора, така ли?
В повечето случаИ да
Отговори с цитат
  #18  
Стар 29th April 2008, 01:58
Аватара на 645CI
645CI 645CI не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jan 2008
Град: СОФИЯ
Мнения: 360
По подразбиране

знаете ли какво открих имало имплантчета за назолабиалните гънки,които представляват малки триъгълничета,които се поставят в основата на назолабиалната гънка от към нослето.Това ако го знаех по рано нямаше да ходя да ме пълнят като еклерче,а щях да си сложа имплантче...
Отговори с цитат
  #19  
Стар 6th May 2008, 19:49
BLOOM BLOOM не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jan 2007
Мнения: 24
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от 645CI
аз си правих наскоро запълване,много е добре,доста по свежарски изглеждам,но като се усмихвам имам чувството че стои малко неестествено,някак си все едно назолабиалните гънки си търсят ново място пак да се оформят,но някак по встрани,ох ужас нещо май не можах да обясня точно...
и при мен става нещо такова, гънките стоят запълнени, а над тях кожата някак си се нагъва
Отговори с цитат
  #20  
Стар 11th May 2008, 20:02
Glesanka Glesanka не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Oct 2006
Град: София
Мнения: 160
По подразбиране

Здравейте на всички ! Имам нужда от съвет за следните мои проблеми - бръчка между веждите- съвсем лека, но ме дразни и ми придава сърдит и сериозен вид; назолабиална бръчка - двустранно естествено - по-сериозно изразена от бръчката между веждите; и торбички под очите - тях ги имам от малка, не е свързано с възрастта ми, но естествено с годините положението ще се влошава. На 36 години съм и съм решила през есента да ги махам, но още не съм решила как точно - преди да ходя на консултация по лекари искам да съм подготвена - евентуално някакви идеи от ваша страна, какъв метод е за предпочитане в случая? Не ми се иска да правя цялостен лифтинг на лицето,че почна ли отсега с това, не ми се мисли след 20 години какво ще е положението. Дали е възможно да се направи примерно отстраняване на торбичките плюс някакъв местен лифтинг на назолабиалните бръчки / евентуално ендоскопски??? /, а пък бръчката между веждите да се третира с ботокс? Или все пак ще се наложи цялостен лифтинг на лице? Ще съм много благодарна за всяка идея и съвет, особено от някой, който има личен опит в това! И някякви идеи колко ориентировъчно би струвал пакет от такива операции?
Поздрави и усмивки на всички!!!
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Бръчкиотносакъмустата
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 18:36.