IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #181  
Стар 22nd August 2008, 15:12
Аватара на tirra
tirra tirra не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: May 2008
Град: Пловдив
Мнения: 4 193
По подразбиране

mimcheto_j_j желая ти успех!!! и скоро да се похвалиш. ако не е тайна - напиши първоначалните мерки и килограми... и какви са целите ти.
Целувки на Мери, Настя, Борти, Антоанет....Еличка и всички които се изгубиха някъде в морските пясъци.......
прр хайде напиши два реда да ни вдъхновиш!
divina незнам какво да те посъветвам. в книгата не пише нищо за постепенност на въвеждане, но ако случайно ROKO ни чете все още - тя е в четвърта фаза - може най-добре да каже и да ни посъветва.
аз съм в дългорайно задържане .... но кво ми пука. :beavis_and_butthead: все някой ден на организма ми ще му писне да се съпротивлява и ще види той тогава.
Отговори с цитат
  #182  
Стар 22nd August 2008, 15:48
Аватара на mimcheto_j_j
mimcheto_j_j mimcheto_j_j не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Aug 2008
Град: France
Мнения: 45
По подразбиране

Хехе, ами мога да ви кажа само кг. Сега съм 73 и съм се устремила кам 58, защото преди си бях толкова, и мисля че ми са достатъчно за 174 см.
Отговори с цитат
  #183  
Стар 22nd August 2008, 16:14
Аватара на joana68
joana68 joana68 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Feb 2008
Град: UK
Мнения: 40
По подразбиране

Zdraveite momi4eta,
Dnes mi e 5 den ot udarniq rejim. Ne sam svalila mnogo - daje moje da se kaje, 4e po4ti ni6to, no kato se ima vpredvid, 4e sa6to kato Tirra preska4am ot druga dieta i fitnesa bez koito ne moga, si e cqlo postijenie. Ne se ot4aivam, za6toto i 2g da sa v minus si e pak uspeh makar i malak, nali taka... Otnosno glavobolieto: Imah go prez parviq i vtoriq den. To ne moje da se nare4e to4no i glavobolie, po skoro tejest i ne e 4ak tolkova fatalno kakto go opisaha po-nagore. Ve4e vsi4ko e nared i si go obqsnqvam s penastroikata na organizma kam noviq rejim na hranene.
Yam osnovno obezmasleni mle4ni produkti, pile6ki i pue6ki 6unki, riba.
Mi tova e zasega. Shte vi darja v te4enie. Uspeh na vsi4ki.
Отговори с цитат
  #184  
Стар 22nd August 2008, 16:25
Аватара на tirra
tirra tirra не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: May 2008
Град: Пловдив
Мнения: 4 193
По подразбиране

Здравей Йоана,
аз лично свълих 2кг в ударния режим. не е отчайващо че си свалила минимлно количество. Все си мисля че от тия жеги задържаме много вода. Ако не ти е гадно - пий чай от шипка - той помага за премахване на тези течности които задържаме.
а главоболието може би не е от режима. Цяла седмица имам такова ... от жегите , а и от миналото пълнолуние /16-ти август/ което беше съпроводено от частично затъмнение - което не е никак малко. нали знаеш за приливите и отливите които се предизвикват от пълнолунието , та на нас представи си как ни действа тази луна.
Щом вече си наред - ти желая успех и скоро да се похвалиш !
Отговори с цитат
  #185  
Стар 22nd August 2008, 16:30
Аватара на Solver
Solver Solver не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2005
Град: София
Мнения: 4 461
По подразбиране

Всъщност от жегите губим течности и минерали посредством изпотяване и изпарение Но не се теглете толкова често на кантара, още по-малко всеки ден, попринцип кантар се ползва на 15 или 30 дни (освен ако няма нещо общо използването му с режима на хранене), другите резултати се отчитат визуално и сетивно Положителен резултат винаги ще има, така че е излишно да се отчайвате като се теглите по 2 пъти на ден, щадете психиката си
__________________
I want you to notice
when I'm not around
You're so fuckin' special
I wish I was special
http://squirrelsbrother.hit.bg/g.gif
Отговори с цитат
  #186  
Стар 22nd August 2008, 16:40
Аватара на tirra
tirra tirra не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: May 2008
Град: Пловдив
Мнения: 4 193
По подразбиране

Вероятно е така ама аз преди МЦ от задържане на течности в глезените ставам като едновремешните циментови колове за лозеницата на дядо ... много се подувам - направо е страшно. ама два дни след като ми дойде нещата си влизат в норма....
Отговори с цитат
  #187  
Стар 22nd August 2008, 16:53
Аватара на joana68
joana68 joana68 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Feb 2008
Град: UK
Мнения: 40
По подразбиране

Za svedenie se teglq vednaj na 3 dni i to sutrin na gladno. I e napalno vazmojno da zadarjam te4nosti zaradi MC-to. Pak i kakto kazah po-rano preminavam kam tazi dieta ot druga. Vsa6tnost ot na4aloto na godinata dosega sam svalila 15kg. Tirra blagodarq za otgovora.
Отговори с цитат
  #188  
Стар 22nd August 2008, 17:46
divina divina не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Apr 2008
Град: София
Мнения: 90
По подразбиране

tirra, мерси все пак за отговора Пожелавам ти задържането да отмине в най-скоро време!

Nastiya, мерси и на теб!

валентина и joana68, привет и не се притеснявайте за "уж" малкото свалени кг в ударния. Аз също не бях свалила много. Изкарвате си го ударния, както си му е реда и си почвате с 2-ра фаза и килцата все ще се предадат в един момент. Успехчета от мен!!!
__________________
Щом можеш да си представиш нещо, значи можеш и да го постигнеш!
Отговори с цитат
  #189  
Стар 23rd August 2008, 08:45
Аватара на borti79
borti79 borti79 не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: May 2008
Град: spain palma de mallorca
Мнения: 163
По подразбиране

DIVINA-
Отговори с цитат
  #190  
Стар 23rd August 2008, 11:29
divina divina не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Apr 2008
Град: София
Мнения: 90
По подразбиране

bortiiiiiii, chica
Как върви при теб режимчето?
__________________
Щом можеш да си представиш нещо, значи можеш и да го постигнеш!
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: РЕЖИМЪТнаПИЕРДЮКАНчаст
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 05:58.