IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #2111  
Стар 29th January 2009, 11:46
Аватара на Engel
Engel Engel не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Sep 2005
Мнения: 2 403
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от tirra
Engel стига философсва! ами иди се запиши в темата ПЛовдивчани!!!!
Ще те разочаровам, но имам ангажименти на 13 и 14ти с моят приятел и ще сме извън града
Отговори с цитат
  #2112  
Стар 29th January 2009, 12:46
Аватара на brumbrum
brumbrum brumbrum не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Feb 2008
Град: София
Мнения: 185
По подразбиране

Момичета, здравейте Искам да ви питам, през дните на чисти протеини позволено ли е да се пие прясно мляко, както и яденето на свежо сирене(обезсолено и обезмаслено)?
Отговори с цитат
  #2113  
Стар 29th January 2009, 12:50
Mellinda Mellinda не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jan 2009
Град: На ръба
Мнения: 31
Изпратете съобщение чрез ICQ до Mellinda
По подразбиране

сладурки,мерси за подкрепата
стои си тъпо и упорито на 69 и т'ва е...не виждам как ще сваля още 13 за 80-90 дни много се сдухвам...дали това е режима за мен или наистина имам проблем понеже го правя за втори път?
Отговори с цитат
  #2114  
Стар 29th January 2009, 13:01
Аватара на tirra
tirra tirra не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: May 2008
Град: Пловдив
Мнения: 4 193
По подразбиране

Бръмбръм отговора на въпроса ти е на страница първа от темата. Но понеже съм добричка ще ти пиша че е позволено прясно мляко - 0,1%, за сиренето немога да ти отговоря. Принципно ако е обезмаслено може... но все пак незнам.


Мелинда, защо реши че за 80-90 дни ще свалиш 13кг? Не мисля че има някаква закономерност за толкова дни толкова кг надолу. Всеки организъм е различен. Някой сваля за ударен режим от 5 дни 5кг, друг за ударен 10 дни 2кг.... така е и през смесения етап - едни свалят по 4кг на месец, други по 10..... Мисля че ако си създадеш някакви очаквания че за толкова време ще свали толкова ще се разочароваш доста. Остави нещата на естествения им ход.... колкото толкова. Резултати винаги има. Трябва да си упорит и да не се отказваш ...
Отговори с цитат
  #2115  
Стар 29th January 2009, 13:21
Аватара на Nastiya
Nastiya Nastiya не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Apr 2008
Град: Burgas, Plovdiv
Мнения: 358
По подразбиране

Така, сега усещам как яхвам метлата...
Engel, нищо лично към теб,но ако не ме бърка паметта и ти спазваше режима на Дюкан. Ние не сме секта, нито някой някого е накарал на сила да влиза тук или да следва режима. Чета форума много подробно и рядко пиша, поради една или друга причина. Няма да коментирам, че според теб си от една година на диета,нито пък безумните ти менюта...Извинявай, ако звуча заядливо. Просто си мисля някак си,че намесата ти не беше много подходяща. Но мисля да спра до тук
Бръмбръм, хайде моля те да прочетеш поне първия пост и тогава да задаваш въпросите си. Тази тема е 3та подред и всяка една започва с най-важните въпроси свързани с режима. Честно казано аз просто вече нямам желание да отговарям на едни и същи въпроси през 2-3 поста, защото някой не е положил усилие. Не те нападам персонално. Много момичета, които са от отдавна във форума ще го потвърдят.
Мелинда,, гледай малко по реалистично на нешата. За 80-90 дни 13 килограма? Може,но не с Дюкан. Това може да стане единствено и само с глад, а знаеш последствията какви са....Предполагам,че имаш бал и затова си си поставила тези ограничения. Повярвай ми всички сме минали през тях. Включвам и себе си,защото лично аз направих най-голямата простотия. Гладувайки, за да съм в префектна форма, точно преди бала обезумях и вместо да отслабна качих....
Така,че ако искаш траен резултат, спазвай Дюкан максимално стриктно и ще видиш такъв. Не случайно "старите" Дюканки са тук да дават акъл. Лично аз съм супер благодарна на Тира, която си губи времето да отговаря на многобройните въпроси, при все,че не е на режима. Ако ставаше толкова лесно...Аз нямаше да съм на режима вече 6 месеца....
Написах ужасно дълъг пост. След него ще има най-вероятно засегнати, за което се извинявам. Но лично аз като започвах четях и се информирах с какво се захвашам. Все пак каквото си направи човек, никой друг не може да му го причини.

Лек и отслабващ ден на всички и много минусчета ви пожелавам
Отговори с цитат
  #2116  
Стар 29th January 2009, 14:30
pticasprujina pticasprujina не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jan 2009
Град: Бургас
Мнения: 55
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Mellinda
Много съм разстроена
показва ме 68 на следващия ден пак 71 (от където тръгнах) а са пак е на др. мнение ..депресирам се..всичко си спазвам..защо кантара ме мрази
Да не си пред цикъл - аз тогава съм с 2 кг отгоре?
Не се отчайвай!
Отговори с цитат
  #2117  
Стар 29th January 2009, 16:51
Аватара на MILI
MILI MILI не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Oct 2007
Град: София
Мнения: 5 461
По подразбиране

Nastiya Защо нападаш лично Engel и не казвай, че не е така,защото след думичките
Цитирай:
няма да коментирам
следват много "злобни" забележки!
По същата твоя логика ти също си правила грешки и лош режим на хранене, и според теб чак сега си открила своя режим
Цитирай:
Включвам и себе си,защото лично аз направих най-голямата простотия. Гладувайки, за да съм в префектна форма, точно преди бала обезумях и вместо да отслабна качих....
...
Заради този твой режим, може би и ти нямаш право да кометрираш в форума?! Такава ли ти е логиката...


Цитирай:
След него ще има най-вероятно засегнати, за което се извинявам. Но лично аз като започвах четях и се информирах с какво се захвашам. Все пак каквото си направи човек, никой друг не може да му го причини.
А от къде се запозна, чете и информира?!
Не е ли пак от форум, книги,интернет?!
С Engel (по- добре ще е да говоря само за себе си) искахме само да представим и другата страна на монетата...Много ясно, че няма да сме първите написали тези неща.... но някой може за пръв път да ги прочете, и да се замисли за себе си! Ти като си чела не значи, че няма млади момичета,които вярват сляпо в нещо, което има вероятност да е точно така, но има и верооятност и да се лъжат жестоко! Когато се поставят двете гледни точки на нещата, тогава се стига до истината!?
И моля Ви изяснете ми какво е тази ТЕМА ако не нещо подобно на секта!? ЩОМ НЕ ПРИЗНАВАТЕ НЯКОЙ С РАЗЛИЧНО мнение и го нападате...че била вашта тема и т.н.
Еми я отвори някой друг форум с тема за Дюкан например, да видиш само положителни ли са мненията! ТОВА е ФОРУМ всеки има право на мнение... когато не ти е изгодно, защити се с аргумети...
В тази диета някои могат да видят МЕЧТАНО ОТСЛАБВАНЕ ЗАВИНАГИ, а други НЯКОЯ НЕЖЕЛАНА БОЛЕСТ!
Не казвам, че е само за тази диета! Има и куп други такива, не казваме че ние сме откркрили магическо лекарство за отслабване, но "ние" сме сигурни, че тази диета също не е достатъчно добра, а "вие" , че е добра...
Разлини мнения и всички имаме право да ги изразяваме
__________________
никога не може да сме сигурни, че едно заглушено мнение не съдържа част истина...
Отговори с цитат
  #2118  
Стар 29th January 2009, 17:14
Аватара на raru
raru raru не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Oct 2008
Град: Варна
Мнения: 241
По подразбиране

Мили,
Странно е как ти точно си се запътила да учиш младите момичета кое е позитивно и негативно в режима на Дюкан, при положение че до вчера не му пишеше правилно името на този лекар.

За да не размиваш темата ти предлагам да си направиш нова тема със заглавие нещо от типа "За или против режимът на д-р Пиер Дюкан" - там със сигурност ще се включат много хора и ще има най-различни мнения.
Въпреки, че пак повтарям е малко странно точно ти да коментираш този режим - коментар по принцип се прави върху позната материя. Извинявай, но няма как в противен случай да ти уважавам мнението и ти обясних защо.

И спри малко с персоналните обиди - вчера аз бях "злоблива" и не помня вече какво, днес Настя.
Отговори с цитат
  #2119  
Стар 29th January 2009, 17:16
Аватара на Nastiya
Nastiya Nastiya не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Apr 2008
Град: Burgas, Plovdiv
Мнения: 358
По подразбиране

Мили, предположих,че ще има такава реакция. Мисля да я оставя без коментар. Ако беше изчела темите от край до край и трите части,щеше да си наясно за вредите и ползите. Дискутирано е милион пъти. От това беше предизвикана реакцията ми. Че едва ли не се явявате като "спасителки" да избавите заблудените дюкански души. Хайде стига
Отговори с цитат
  #2120  
Стар 29th January 2009, 17:33
Аватара на Engel
Engel Engel не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Sep 2005
Мнения: 2 403
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Nastiya
Така, сега усещам как яхвам метлата...
Engel, нищо лично към теб,но ако не ме бърка паметта и ти спазваше режима на Дюкан. Ние не сме секта, нито някой някого е накарал на сила да влиза тук или да следва режима. Чета форума много подробно и рядко пиша, поради една или друга причина. Няма да коментирам, че според теб си от една година на диета,нито пък безумните ти менюта...Извинявай, ако звуча заядливо. Просто си мисля някак си,че намесата ти не беше много подходяща. Но мисля да спра до тук
Бъркаш се. Не съм спазвала този режим и винаги съм го отричала. Аз съм спазвала разделно хранене и ниско-въглехидратен режим. Немога да разбера само защо се държиш така лошо и един вид искаш да ми кажеш, че аз нищо не знам и за една година не съм постигнала нищо? Мога да ти кажа, че аз имам много по-голяма цел от това да отслабна за няколко месеца и после да си възвърна двойно килограмите. Ако си мислиш, че един протеинов четвъртък ще те спаси от качването на килограми - жестоко се лъжеш. И като гледам изобщо не четеш форума подробно, защото ако го правеше щеше да разбереш, че мнението ми е точно на мястото/ дори и малко закъсняло/, защото аз пуснах линка в темата ви, малко да прочетете какви последици има при други момичета и жени, което не значи задължително, че при вас ще се получи нещо такова. Обаче е факт, че след като raru, казва, че не е имала проблем с бъбреците от както е на този режим, в същото време споменава, че има проблем с месечния си цикъл от както го е почнала. Не искам да се правя на лекар или спец, но доколкото съм чела по други форуми и статий това се дължи на хормонален дисбаланс. Поздрави!
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: РЕЖИМЪТнаПИЕРДЮКАНчаст
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 19:44.