IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #3011  
Стар 9th March 2009, 19:30
sesil23 sesil23 не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jun 2008
Мнения: 370
По подразбиране

Здравейте и от мен за днес.Бързам да ви се похваля-сложен е край на проклетото задържане.Вече съм минус още едно кило.Т.е. -3 кг до сега.Щастлива съм изключително много,и ви желая и на вас много такива минуси.
А за вчера-мъжът ми се беше погрижил да се чувствам най-специалната жена в този ден,за което му благодаря безкрайно много.Изкарахме супер,а аз нямам никакви прегрешения,с което съм горда
Много целувчици
Отговори с цитат
  #3012  
Стар 9th March 2009, 21:28
LeMadam LeMadam не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Dec 2008
Град: Varna
Мнения: 1
По подразбиране

Сигаааа ... днес мина парвият ми ден и според мен се справих. Едно пар4енце кашкавал прегреших ама за сметка на това си изпих 3те литра водица.
Реших до неделя да си карам на първа фаза и съм сигурна че с вашата помощ ще успея
Радвам се че има толкова положително настроени хора.

Отговори с цитат
  #3013  
Стар 9th March 2009, 22:01
dimitria74 dimitria74 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Feb 2009
Град: софия
Мнения: 64
По подразбиране

здравейте момичета аз да се оплача качила съм 3 кг без да съм съгрешилазапочвам да се отчайвам
Отговори с цитат
  #3014  
Стар 9th March 2009, 22:34
Аватара на tirra
tirra tirra не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: May 2008
Град: Пловдив
Мнения: 4 193
По подразбиране

Вечерна проверка

dimitria74 цикълът ти да не наближава? На мен ми се е случвало да кача до 4кг от задържане на течности. Или да си яла нещо соленичко? Не се тревожи. Утре пий повечко вода.

LeMadam , миличка, за пет килограма е безсмислено да правиш ударен период от 7 дни. Щом имаш книгата виж какво пише в книгата. Това е само при подчертан обезитет - скоро го цитирах, може би преди две три странички.

Ето за теб - стр 78.

За отслабване по-малко от 10кг.
За подобна цел най-добре е ударния период да е от три дни,.

Няма да свалиш повече за седем дни. Само ще натовариш излишно бъбреците. Затова и за ударен период от 7 до 10 дни Дюкан препоръчва да се прави под лекарско наблюдение.

Сесил


Неданеда, много си сладка. Хайде кураж!

Нанси за линийката трябваше като си я правиш да запаметиш или запише някъде един линк. Дали си го направила. Ако да - отиваш на него и там излизат показателите ти . Влизаш с паролата си и коригираш.
Дано успях да обясня.

Далила кажи стана ли вкусен сладоледа.. да знаем дали да си направим.

goldish
Цитирай:
tirra, поздравления! Страхотно се справяш! Наиситина имам чувството, че си много лъчезарен и позитивен човек.
Принципно е така. Но и аз имам нацупени дни... Но са рядкост слава Богу. Какво стана с твоя проблем. Имаш ли още болки?
За супичките ..... Аз понеже, таковата, ... у нас готви моето момче и много ме няма в манджичките. Но ще ти намеря от нета нещо.
За сега - Дюканска спаначена супичка
Пилешка супичка
Разгледай този сайт от където ти показах рецептите. Има доста идеи.
Ох, прочетох за някакво пиле с кола лайт....Хм, заинтригува ме.

Ето сега моето меню за днес.
* кафе с мляко
* мляко с нес кафе
* пастърва с лимон и домат
* пилешко филе с домат
* салата марули с репички и зелен лук, овкусена с оцет, олио, сол и малко парафиново олио. Украса от две варени яйца.
* пиле на фурна (бутче и бяло месо, без кожа)
Изпито- Степ череша - около литър. Вода 1л.

Рапорт даден.
Лека и отслабваща нощ.

Забравих да се похваля- от два дни нямах "повикване" в "стаята за размисъл". Днес най-накрая "размишлявах" малко
Отговори с цитат
  #3015  
Стар 9th March 2009, 23:07
Аватара на NaNsItO_M
NaNsItO_M NaNsItO_M не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Mar 2009
Мнения: 81
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от tirra
Вечерна проверка

dimitria74 цикълът ти да не наближава? На мен ми се е случвало да кача до 4кг от задържане на течности. Или да си яла нещо соленичко? Не се тревожи. Утре пий повечко вода.

LeMadam , миличка, за пет килограма е безсмислено да правиш ударен период от 7 дни. Щом имаш книгата виж какво пише в книгата. Това е само при подчертан обезитет - скоро го цитирах, може би преди две три странички.

Ето за теб - стр 78.

За отслабване по-малко от 10кг.
За подобна цел най-добре е ударния период да е от три дни,.

Няма да свалиш повече за седем дни. Само ще натовариш излишно бъбреците. Затова и за ударен период от 7 до 10 дни Дюкан препоръчва да се прави под лекарско наблюдение.

Сесил


Неданеда, много си сладка. Хайде кураж!

Нанси за линийката трябваше като си я правиш да запаметиш или запише някъде един линк. Дали си го направила. Ако да - отиваш на него и там излизат показателите ти . Влизаш с паролата си и коригираш.
Дано успях да обясня.

Далила кажи стана ли вкусен сладоледа.. да знаем дали да си направим.

goldish
Цитирай:
tirra, поздравления! Страхотно се справяш! Наиситина имам чувството, че си много лъчезарен и позитивен човек.
Принципно е така. Но и аз имам нацупени дни... Но са рядкост слава Богу. Какво стана с твоя проблем. Имаш ли още болки?
За супичките ..... Аз понеже, таковата, ... у нас готви моето момче и много ме няма в манджичките. Но ще ти намеря от нета нещо.
За сега - Дюканска спаначена супичка
Пилешка супичка
Разгледай този сайт от където ти показах рецептите. Има доста идеи.
Ох, прочетох за някакво пиле с кола лайт....Хм, заинтригува ме.

Ето сега моето меню за днес.
* кафе с мляко
* мляко с нес кафе
* пастърва с лимон и домат
* пилешко филе с домат
* салата марули с репички и зелен лук, овкусена с оцет, олио, сол и малко парафиново олио. Украса от две варени яйца.
* пиле на фурна (бутче и бяло месо, без кожа)
Изпито- Степ череша - около литър. Вода 1л.

Рапорт даден.
Лека и отслабваща нощ.

Забравих да се похваля- от два дни нямах "повикване" в "стаята за размисъл". Днес най-накрая "размишлявах" малко
БЛАГОДАРЯ ЗА ОТГОВОРЧ1ЕТО НО В ИНТЕРЕС НА ИСТИНАТА НЕ СИ СПОМНЯМ
Отговори с цитат
  #3016  
Стар 9th March 2009, 23:08
Аватара на NaNsItO_M
NaNsItO_M NaNsItO_M не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Mar 2009
Мнения: 81
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от sesil23
Здравейте и от мен за днес.Бързам да ви се похваля-сложен е край на проклетото задържане.Вече съм минус още едно кило.Т.е. -3 кг до сега.Щастлива съм изключително много,и ви желая и на вас много такива минуси.
А за вчера-мъжът ми се беше погрижил да се чувствам най-специалната жена в този ден,за което му благодаря безкрайно много.Изкарахме супер,а аз нямам никакви прегрешения,с което съм горда
Много целувчици
МИЛИЧКА МН СЕ РАДВАМ ЗА ТЕБЕ И ЗА КГ-ТЕ И ЗА ПРЕКРАСНАТА ВЕЧЕР КОЯТО СИ ИМАЛА ВСЕ ТАКА ПРОДАЛЖАВАИ
Отговори с цитат
  #3017  
Стар 9th March 2009, 23:27
dimitria74 dimitria74 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Feb 2009
Град: софия
Мнения: 64
По подразбиране

тиричка благодаря за това не бях се сетила лека нощ
Отговори с цитат
  #3018  
Стар 9th March 2009, 23:40
Аватара на tirra
tirra tirra не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: May 2008
Град: Пловдив
Мнения: 4 193
По подразбиране

Лека нощ!
Хайде отивайте бързо да спинкате, че да може по-бързо да стигнете до минусчета утре...
Отговори с цитат
  #3019  
Стар 10th March 2009, 06:08
мъни мъни не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jun 2007
Мнения: 42
По подразбиране

Добро утро! Трябва да се науча да ви слагам кафето,че само с аромата няма да се събудите......
Тези картинки,не знам как да сложа.....но вече е готово ,сервирано......!!!!
Днес съм на П и мисля да си направя рибена чорба,много добре ми звучи на думи....но как ще стане без лук,морков...не знам....ще пробвам
Не мърдам надолу,но задържам постигнатото -2кг. Трудно се свалят 3,4 кг.....направо не знам дали въобще ще успея.... Трябва да си поръчам книгата,че може би нещо бъркам.
Хубав ден,момичета! Е малко вали сняг....но настроението ви е пролетно,нали???? :)
Отговори с цитат
  #3020  
Стар 10th March 2009, 08:10
Аватара на dalila78
dalila78 dalila78 не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Oct 2008
Град: бургас
Мнения: 419
По подразбиране

добро утро ! относно сладоледа на мен ми стана ледена буца .ама близах си го нали ми се ядеше.ето едно кафенце и от мен
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: РЕЖИМЪТнаПИЕРДЮКАНчаст
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 22:07.