IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #3141  
Стар 14th March 2009, 14:57
Аватара на goldish
goldish goldish не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Aug 2008
Мнения: 726
По подразбиране

tirra, да ти е жив и здрав любимия! Да се радвате един на друг и да откривате заедно най-хубавите страни на живота!

__________________
Men are like coffee... The best ones are rich, strong and keep you up all night long!
Отговори с цитат
  #3142  
Стар 15th March 2009, 12:34
sesil23 sesil23 не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jun 2008
Мнения: 370
По подразбиране

Никой ли не пише от вчера или нещо става при мен?
Отговори с цитат
  #3143  
Стар 15th March 2009, 16:28
zlatokoska75 zlatokoska75 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Mar 2009
Мнения: 2
По подразбиране

Привет на всички мотивирани и инати(по женски)момичета.
Мислих,мислих и реших:и аз ще съм ДЮКЕСА и за три дни-2кг. Започнах ош69,аднес вече съм66.Надявам се да докопам заветните58.Няма назад!!!Успех на всички вас и благодаря,че ви има
Отговори с цитат
  #3144  
Стар 16th March 2009, 01:29
Аватара на BILI BIBIT
BILI BIBIT BILI BIBIT не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Mar 2009
Град: БУРГАС
Мнения: 35
По подразбиране

ЗДРАВЕЙТЕ ДЮКАНСТВАЩИ ДАМИ!
От 2 месеца съм на режима на Дюкан и съм свалила 6 кг. Дори днес видях 7-мия. Започнахме заедно с една колежка ,но тя прави малко волна програма и се опитва да ме подвежда.Иска ми се да общувам с хора ,които искат наистина да отслабнат.Та по този повод-може ли да ме включите във вашите редици?
Интересуват ме най-вече рецепти защото съм абсолютно лишена от кулинарна фантазия. Имаше дни в които нищо не съм яла защото не мога да измисля какво да си приготвя. Честно да си кажа писна ми от месото,аз обожавам сирене и др. млечни а сега с тая информация,която получаваме за тях не знам какво да ям. При нас в събота отвориха Кауфланд и имало кис. мляко за 0.19лв. Ужас -от какво ли е направено?
Май-много се унесох. Ще се радвам да срещна вашата подкрепа.Ако имате някакви въпроси към мен-насреща съм.


Отговори с цитат
  #3145  
Стар 16th March 2009, 05:20
Аватара на BILI BIBIT
BILI BIBIT BILI BIBIT не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Mar 2009
Град: БУРГАС
Мнения: 35
По подразбиране

Отговори с цитат
  #3146  
Стар 16th March 2009, 08:00
Аватара на tirra
tirra tirra не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: May 2008
Град: Пловдив
Мнения: 4 193
По подразбиране

BILI BIBIT добре дошла.
Поздравления за резултата. Не се подвеждай по колежката. И ако имаш нужда от подкрепа ние сме тук и с теб.
Отговори с цитат
  #3147  
Стар 16th March 2009, 08:39
Аватара на NaNsItO_M
NaNsItO_M NaNsItO_M не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Mar 2009
Мнения: 81
По подразбиране

BILI BIBIT Добре дошла в дуканския отбор всички ще помагаме с каквото можем всички момичета са супер точни и и много отзивчиви
Сега за мен вчера цял ден ме е срам да ви напиша какво прегрешение направих в сабота на малката на кръшенето но трябва да го споделя с някои ......и така изпих 3 чаши вино и една ракия и последствията веднага доидоха с 0.600 грама отгоре толкова съжалявам а представете си ако бях яла и торта новсичко друго си го бях порачала режимно маи досега бях единствената която не се излагаше с прегрешения но и моя ред доиде всеки ме напира аиде пиини малко за здравето на малката ..... и това ще се постаря да не се случва никога вече .Важното е че сега не задаржам свалих 0.200 грама от вчера пак е нещо отколкото да стоя на едно място
А сега малко за кръщенето моята кукличка не плака и грам усмихва се на попа голям кеф и беше всичко бече много хубаво получихме много подараци a мама много цветя
Това е засега момичета от мене и няма да се разсардя ако ме покритикувате целувки от мен засега и приятен ден
Отговори с цитат
  #3148  
Стар 16th March 2009, 08:50
Аватара на tirra
tirra tirra не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: May 2008
Град: Пловдив
Мнения: 4 193
По подразбиране

Понеделник - ден в който рапортуваме.

Така , и аз да отчета мерките и теглилките.
-500г
на сантиметри - отслабнал корем и прасци


Днес мисля да направя открадната идея от друг форум - да ям само варени яйца през няколко часа по едно.. и довечера пилешко филе. И да пия мноооого вода.
Защото в събота на рождения ден се чукнах за здраве на моя любим и пих една глътка ракия. Освен това ядох режимно пилешко месо - но сготвено с мазнина. Така че Нанси, хайде заедно да се самобичуваме.

Пожелавам ви много усмивки и минусчета!
Отговори с цитат
  #3149  
Стар 16th March 2009, 10:01
Аватара на Nanka
Nanka Nanka не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Feb 2009
Мнения: 235
По подразбиране

И аз мога да рапортувам - 0,7кг.
Което за мен си е постижение. Последните 10 дни имам чувството, че здраво задържах.
Но продължавам.
Като мерки мога да кажа - на талия, - на ръце, - на ханш с по 1 см.
Но направих ударното с яйцата и филето на скара като си добавих и 2.5л. вода. Комбинирах го с аеробика и съм доволна от резултата.
Лека и приятна работна седмица на всички!
Целувки от мен!
Отговори с цитат
  #3150  
Стар 16th March 2009, 11:11
dimitria74 dimitria74 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Feb 2009
Град: софия
Мнения: 64
По подразбиране

Здравейте мумичета първо да поздравя всички които със миносчета и да им пожелая успех и за напред.
Тира благодаря за вкусните дробчита бяха страхотни. Аз немога да се похваля все още задържам защото съм Ц.
лек и успешен ден на всички и много миносчета
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: РЕЖИМЪТнаПИЕРДЮКАНчаст
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 17:41.