IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #311  
Стар 7th September 2008, 19:24
milamila_77 milamila_77 не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jul 2008
Град: София
Мнения: 325
По подразбиране

Добър вечер на всички!

Само минавам и искам да споделя впечателение...
Днес най - накрая си купих от толкова много споменаваната Esqusa 0.2% Опитах. Много е гадна на вкус Със сигурност дървените стърготини на морското свинче са по - приятни за хапване. Добре, че имах малко извара, че да оправя вкуса.
Та така - изказах се

Успех на всички новобранки и специално виртуално и за дъщерята на ПРР - много да те радва и да ти дава поводи за гордост.
Отговори с цитат
  #312  
Стар 8th September 2008, 02:08
SIDNEY SIDNEY не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Mar 2008
Град: Sofia
Мнения: 18
По подразбиране

Здравейте, аз пак по малките часове, но добре, че влязох за да разбера за празника на НПП. Да ти е жива и здрава дъщеричката, много късмет и щастие! Весел празник и от мен!

milamila_77, аз пък това сирене го харесвам,Esqusa 0,2%, ама аз харесвам всичко млечно, така че.....в къщи никой друг не иска да го погледне.
Отговори с цитат
  #313  
Стар 8th September 2008, 06:46
milamila_77 milamila_77 не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jul 2008
Град: София
Мнения: 325
По подразбиране

SIDNEY всяка вечер влизаш все по - късно и по - късно... Както си започнала до седмица, ще се засечем рано сутрин
А за сиренето - аз съм голям фен на пълномаслените сирена - фета, синьо, Бри, кашкавал, но с този режимм минавам като пършинг покрай щанда със сирената - няма как.
Айде лека мека...
Отговори с цитат
  #314  
Стар 8th September 2008, 06:54
isache isache не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Aug 2008
Град: Русе
Мнения: 34
По подразбиране

Добро утро и от мен
Тази сутрин съм безкрайно щастлива !!!!!!
Вчера споделих, че кантара показа 61,5 кг и много искам днес да е поне 61,3 кг..... нооооо нееееее днес показа 60,7 кг

Исах да споделя радоста си с вас. Успех на всички !!!
Отговори с цитат
  #315  
Стар 8th September 2008, 08:31
jein jein не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Sep 2008
Мнения: 36
По подразбиране

Добро утро и от мен. Isache браво на теб, отслабваш с бързи обороти Обаче аз май днес нямам с какво да се похваля,защото не съм свалила, а и нещо ми се гади такова.Нямам представа от какво е.Чакам всеки момент МЦ-и може да ми пада кръвното още,аз и без това съм с ниско.Какво ще кажете милички,дали е от това или от диетата?Сега съм 6 ударен ден и съм -3.5кг. Мисля още 1 ден да изкарам на ударен и да започвам 2-рата фаза.
Отговори с цитат
  #316  
Стар 8th September 2008, 09:08
Аватара на damata_chochi
damata_chochi damata_chochi не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jul 2008
Град: Ruse
Мнения: 110
По подразбиране

здравейте и от мен
извинете че не ви пиша често ама все по пътищата съм и за туй
и да се отчета вече съм -6,800 кг
пожелавам на всички много минусчета
УСПЕХ !
Отговори с цитат
  #317  
Стар 8th September 2008, 09:12
Аватара на elito-3
elito-3 elito-3 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Apr 2008
Град: sofia
Мнения: 2
По подразбиране

Здравейте,момичета!От тази диета резултата при мен е много добър-за 2 месеца около 12 кг.Много ми харесва диетата и се чувствам заредена с енергия-а на мен ми трябва-имам три малки деца От днес пак почвам 1 месец 1 и 2 фаза и след това задържане-имам да доизчиствам.На всички ще кажа,че трябва малко търпение.Аз не се мерех-просто вадех от гардероба стари дрехи и умирах от кеф като ми станеха.Два месеца си изкарах на риба,яйца,дробчета и кис мляко.Писах в един друг форум,че много ми се ядяха тиквени семки,но там "дюканките" бяха доста грубички-все едно съм ги попитала дали мога да ям по кило олоио на ден-цял ден са ме плюли в техния чат Но аз си ядох тиквени семки и отслабнах.На много познати им ставало лошо и т.н. от диетата-според мен не са я правили както трябва.Първия месец се хранех повече и отслабвах повече,като намалих яденето(не ми се ядеше)процеса се забави.Ето мойте резултати в см- бедро-5см, ханш-8,талия-7 за по-малко от два месеца.Стана малко дълго Приятен ден и бързо отслабване на всички!
Отговори с цитат
  #318  
Стар 8th September 2008, 09:54
Аватара на hol_back_girl
hol_back_girl hol_back_girl не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Aug 2007
Град: Sofia
Мнения: 15
По подразбиране

Здравейте мили отслабващи Днес ми е четвъртият ден от Ударният режим и що годе се чувствам добре с изключение на леките болки които имам в коремната област.Ако на някой му се е случвало моля да ми обесни дали е нещо сериозно или просто си въобразявам.

Чао и много успехи на всички
Отговори с цитат
  #319  
Стар 8th September 2008, 13:07
jein jein не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Sep 2008
Мнения: 36
По подразбиране

Ех момичета, незнам вие как се чувствате, но аз съм много зле днес.В момента най-вероятно ми е паднало кръвното ,защото днес ми дойде. Друг път като ми падне кръвното и си хапвам нещо сладичко Обаче нали трябва да не се поддавам на изкушението, дано издържа. А може би една кола лайт ще ми дойде добре?Може да взема да пробвам. Ако оцелея ще пиша пак
Да ви кажа нещо май съм се вманиачила с тая диета и добре,че тук на работа нямам кантар,иначе щях постоянно да съм на него качена
Отговори с цитат
  #320  
Стар 8th September 2008, 16:28
Аватара на niki3011
niki3011 niki3011 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Aug 2008
Град: Русе
Мнения: 40
По подразбиране

Isache,браво бе слънце ,ние стеб по едно и също време започнахме.Супер си!Само така!Поздравления и на всички други коитоотчитат спад в килограмите!При мен има застой малко но за сметка на това мерките вървят надолу.И това е нещо!Кажете ми мога ли да ям свински черен дроб защото не мога да си намеря телешки?
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: РЕЖИМЪТнаПИЕРДЮКАНчаст
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 13:46.