IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1  
Стар 2nd October 2011, 10:01
sweety_desire sweety_desire не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Oct 2011
Мнения: 2
По подразбиране Vlubena v kolega....

Zdraveite na vsichki,
Neznam dali pisha na pravilnoto mqsto, no se nadqvam nqkoi da mi dade otgovor. Imam kolega, s koito rabotim ot izvestno vreme. V rabotata e mnogo mil, vnimava kak govori s vsichki i se starae da ne narani nikoi. Sled rabota se chuvame po telefona, pishem po skype, ponqkoga izlizame s kompaniq na zavedenie ili samo na razhodka. Kogato sme navanka se navarta okolo men, griji se za men, pomaga, gleda vsichko da mi e nared vapreki, che ima i drugi hora v kompaniqta. Ot vsichki tezi jestove az reshavam, che moje da se poluchi neshto mejdu nas. Da ama ne. V momenta, v koito otvorq duma da izleznem sami ili izobshto za neshto po-lichno mejdu nas, toi se darpa i vednaga namira nqkakvo opravdanie da mi otkaje. Neznam kakvo da mislq. Kogato resha, che nqma shans da se poluchi nishto, toi stava po-mil ot vsqkoga, a kogato resha da nastoqvam, zapochva da se darji rezervirano. Sas sigurnost si nqma priqtelka. Molq vi daite mi nqkakvo razreshenie na tazi obarkana situaciq.
Отговори с цитат
  #2  
Стар 2nd October 2011, 11:18
Аватара на универсален
универсален универсален не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jun 2011
Мнения: 1 134
По подразбиране

Като го описваш така, първата ми мисъл е:
Или е идеалният мъж от Хамерикански филм (заради държанието си) и/или си няма приятелка, но може да си има приятел.
Трудно нещо е пълната идеалност..

п.п.
Кирилица?
Отговори с цитат
  #3  
Стар 2nd October 2011, 12:09
sweety_desire sweety_desire не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Oct 2011
Мнения: 2
По подразбиране

Аз лично съм се шегувала с него по този въпрос, да не би да си пада по мъже, но той категорично отрича. А и външния му вид изобщо не показва да има обратни наклонности, тъй като те са малко или много по-нежни от нормалните мъже, а той е с достатъчно мъжко излъчване и като характер и като външност. Вече незнам какво да направя за да се опитам да го привлека към мен. Може би има, но аз лично не познавам мъж, който толкова пъти да отказва на жена, пък било то и за неангажираща връзка.
Отговори с цитат
  #4  
Стар 2nd October 2011, 15:10
Аватара на ЛИСКУ
ЛИСКУ ЛИСКУ не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Aug 2010
Мнения: 4 484
По подразбиране


Може би си въобразяваш, че той те харесва дотлокова, че да излезете само двамцата. Може е просто мил, а ти вече си представяш разни неща...
__________________
Ordnung muss sein!
Отговори с цитат
  #5  
Стар 2nd October 2011, 21:14
Аватара на Decu
Decu Decu не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Feb 2011
Град: Deep into the dream world
Мнения: 2 510
По подразбиране

Понякога жените сме големи шматки...Може и Лъки да е права, пречупваме нещата през призма и тълкуваме думите и жестовете както ни се иска.А може и да си има приятелка, може и да е гей По-добре не го мисли толкова и се забавлявай без да се задълбочаваш, ако има нещо, рано или късно ще се осъществи
__________________
Set Me Free Your Heaven`s A Lie
Отговори с цитат
  #6  
Стар 2nd October 2011, 22:33
Аватара на mishelle1607
mishelle1607 mishelle1607 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2011
Мнения: 1 040
По подразбиране

Не смятам,че трябва да правиш каквито и да е предложения на този мъж-дръж на достойнството си!Повярвай ми,ако те харесва и има силно желание да задълбочите отношенията си-ще намери начин да ти го покаже.Ако не го прави-просто не се самозаблуждавай,че той иска нещо повече от едно приятелство и добри колегиални отношения.

Последно редактирано от mishelle1607 : 2nd October 2011 на 22:55
Отговори с цитат
  #7  
Стар 2nd October 2011, 23:10
Аватара на Armand
Armand Armand не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Sep 2006
Град: София
Мнения: 5 041
По подразбиране

аз пък мисля, че трябва да му покажеш циците си някои път в стаята с ксероксите
__________________
nothing to die for = nothing to live for
Отговори с цитат
  #8  
Стар 2nd October 2011, 23:14
Аватара на raptor
raptor raptor не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Aug 2009
Град: Пловдив
Мнения: 2 662
По подразбиране

Ма как ма изпревари на тоз завой майна,Арманде.Таман си мислех как го грабва на следващия тиим билдинг,
Отговори с цитат
  #9  
Стар 2nd October 2011, 23:46
Аватара на жоро66
жоро66 жоро66 не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Sep 2008
Град: Пловдив
Мнения: 14 603
По подразбиране

Така, ако не друго, то поне със сигурност ще си отговори на въпроса дали е гей!
__________________
АЗ КАЗАХ !
Отговори с цитат
  #10  
Стар 3rd October 2011, 09:09
Аватара на Decu
Decu Decu не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Feb 2011
Град: Deep into the dream world
Мнения: 2 510
По подразбиране

Цитирай:
Не смятам,че трябва да правиш каквито и да е предложения на този мъж-дръж на достойнството си!Повярвай ми,ако те харесва и има силно желание да задълбочите отношенията си-ще намери начин да ти го покаже
Това не винаги е вярно, може човека да е срамежлив и да трябва жената да е по-активнаРазбира се в рамките на нормалното, не да се предлага...
А вие мъжете веднага го ударихте на секс значи....
Мацко, ако този не те иска, има и други, няма страшно
__________________
Set Me Free Your Heaven`s A Lie
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Vlubenakolega
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 00:09.