IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #31  
Стар 9th June 2010, 16:49
gerip gerip не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jun 2010
Град: Sofia
Мнения: 1
По подразбиране

Като гледам коментарите се чудя дали съм била при същата лекарка...
Ходила съм на процедури при доц. Кадурина и съм страшно доволна. Клиниката е страхотна (имах чувството че не съм в БГ), за разлика от повечето места. Единственото неприятно, е че няма свободни часове, но това според мен е много нетипично, ако всичко, в което я обвинявате е вярно. Ако отново имам проблем пак бих се обърнала към нея!
Отговори с цитат
  #32  
Стар 11th June 2010, 07:05
dions dions не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Aug 2007
Мнения: 1
По подразбиране Да, има и хубави мнения и коментари за Кадурина, но и лошите

Да, има и хубави мнения и коментари за Кадурина, но и лошите не липсват. Но, къде другаде, ако не в козметичен форум могат да се съберат всички мнения за тези,които се интересуват и им трябва лекарска помощ.
Отговори с цитат
  #33  
Стар 14th June 2010, 05:46
Iliana81 Iliana81 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2008
Град: Keski-Suomi, Finland
Мнения: 1 901
По подразбиране

Ужас!!! Направо да не знае човек на кого да се довери вече...
Отговори с цитат
  #34  
Стар 14th June 2010, 07:39
Dr_Peev Dr_Peev не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jun 2010
Мнения: 1
По подразбиране

Д-р И. Пеев съм и специализирам в клиниката на Доц. Кадурина към ВМА, за която толкова много се пише напоследък. Искам да кажа, че там работят едни от най-добрите специалисти в своята област и се радвам, че мога да се ползвам с привилегията, да попивам от техните знания и опит. При времето, в което съм бил тук аз лично не съм видял пациент, който да си е тръгнал от клиниката неудовлетворен или без отговор на върпоса, за който е дошъл, макар и не винаги е да е толкова позитивен, защото е добре да знаете, че напоседък много се преекспонира с информацията за дейността на клиниката и човек остава с впечатление, че тук основно се извършват естетични процедури, което не е вярно! Относно приемането на стандартите и каузата аз съм тръврдо- ЗА. Не може да има хора, които да учат най-малко 10 години, за да се запознаят подробно с анатомията, физиологията и патологията на човешкия организъм, с цел да избягват и разпознават усложненията при извършване на процедури и такива, които изкарват 2-3 седмични курсове, за да извършват същата дейност. Мили хора, помислете какво рискувате!
Отговори с цитат
  #35  
Стар 6th August 2010, 00:04
daisy_80 daisy_80 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Aug 2010
Мнения: 1
По подразбиране

Чета мненията тук и не мога да повярвам, че са толкова различни... Аз съм била пациент на доц. Кадурина и мога да кажа само добри неща не само за нея, а и за клиниката по дерматология към ВМА. Клиниката е изключително модерна, разполага с много добра апаратура и най-вече - с качествени специалисти. Моите впечатления са, че доц. Кадурина и екипът й работят много професионално, затова ми е трудно да възприема разказаната история. Надявам се краят й да е бил добър все пак.
Отговори с цитат
  #36  
Стар 6th August 2010, 00:50
lilitka lilitka не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Aug 2010
Мнения: 1
По подразбиране

Не познавам доцент Мира Кадурина лично, но напоследък срещнах името й във връзка с новата забрана за провеждане на козметични процедури от козметички. Доколкото разбрах, тя напълно подкрепя тази инициатива и от всичко което прочетох и видях по темата останах с впечатлението, че доц. Кадурина се бори именно срещу пишман специалисти, които наистина са способни да обезобразят някого - жената изглеждаше и говореше съвсем разумно. Не знам защо някой скача срещу нея, при положение, че тя застава на страната на пациента. Иначе от познати съм чувала, че дерматологичната клиника на ВМА е много добре направена.
Отговори с цитат
  #37  
Стар 6th August 2010, 01:42
nina_t nina_t не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Aug 2010
Мнения: 2
По подразбиране

Аз съм ходила при д-р Кадурина за лечение на акне и не мога да се оплача. Доволна съм от отношението й, отдели ми достатъчно внимание и отговори подробно на всичките ми въпроси но най-важното е че ми помогна да реша проблема.
Отговори с цитат
  #38  
Стар 6th August 2010, 02:09
Dr.Pepper Dr.Pepper не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Aug 2010
Мнения: 1
По подразбиране

всяка медицинска интервенция може да има усложнения, никой не е застрахован. мойте "близки срещи от третия вид" с кадурина минаха успешно, даже много добро впечатление ми направи. чака се понякога, ама е поносимо.
__________________
Dr. Pepper is obviously good for you. It’s not called DOCTOR Pepper for nothing!
Отговори с цитат
  #39  
Стар 10th August 2010, 22:43
Аватара на KateM
KateM KateM не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Aug 2010
Мнения: 1
По подразбиране

наистина е трудно да се намери специалист на който да се довериш. аз съм пациент на мира кадурина и засега съм много доволна.
Отговори с цитат
  #40  
Стар 11th August 2010, 12:12
hot_mama hot_mama не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Aug 2010
Мнения: 1
По подразбиране

С една приятелка си правихме прроцедури с лазер при Кадурина и двете сме много доволни. Не разбирам защо толкова я плюят тази клиника
__________________
Don't worry, be happy...
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: КлиникаподерматологияВМА
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 18:59.