IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #21  
Стар 4th November 2007, 20:49
Аватара на trini_ti
trini_ti trini_ti не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Oct 2006
Град: София
Мнения: 3 162
По подразбиране

Бих искала да попитам миналите през това, реже ли се коремния мускул, винаги ли е толкова голям белега (и колко ниско е той), как протича възстановителния процес какво можеш да правиш какво не и последния е каква е разликата между мини и нормалната?
Извинявам се но съм крайно не запозната
Отговори с цитат
  #22  
Стар 5th November 2007, 16:58
BiliR BiliR не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Nov 2006
Мнения: 13
По подразбиране

Радвам се, че мога да съм ви от полза. Помня, когато аз бях пред от операция и се чудех къде да ровя за да намеря колкото се може повече информация. Тук във форума има адски много инфо за гърди (станах спец), но не и за абдоминопластика.
Все още нямам снимки, определно харесвам резултата до момента имам още време докато се възстановя напълно.Все още корема ми е твърд и при допир на места леко ме наболява.
trini_ti Разреза е точно над пубиса, много тънък и се скрива под повечето прашки и бански костюми. Мини абдоминопластика- разрез от кокал до кокал, при нормалната разреза минава отзад към кръста(не съм много по обясненията).
Отговори с цитат
  #23  
Стар 5th November 2007, 22:54
Belladona Belladona не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Nov 2007
Мнения: 4
По подразбиране

BiliR,кои лекар ти прави операцията?
Отговори с цитат
  #24  
Стар 6th November 2007, 08:02
BiliR BiliR не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Nov 2006
Мнения: 13
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Belladona
BiliR,кои лекар ти прави операцията?
Николай Георгиев
Отговори с цитат
  #25  
Стар 7th November 2007, 18:09
Belladona Belladona не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Nov 2007
Мнения: 4
По подразбиране

BiliR,колко парички ти излезе операцията,ако не е неудобно?
Отговори с цитат
  #26  
Стар 7th November 2007, 21:30
Аватара на trini_ti
trini_ti trini_ti не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Oct 2006
Град: София
Мнения: 3 162
По подразбиране

А защо на мини е по-голям от на другата и каква е разликата?
Отговори с цитат
  #27  
Стар 8th November 2007, 14:53
eclipse eclipse не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Nov 2006
Мнения: 33
Изпратете съобщение чрез MSN до eclipse
По подразбиране

Цитирай:
А защо на мини е по-голям от на другата и каква е разликата?
Не е вярно това! При мини-то разрезът може да бъде с размер колкото от секцио до размер "от кокал до кокал". При нормалната абдоминопластика започва от "от кокал до кокал" до... където е необходимо. Мини-то не се определя само от дължината на белега, обикновено при нея не се мести пъпа и като цяло е за по-леки случаи. Зависи и къде са пораженията по кожата - дали основно под пъпа или концентрично около него. Проблемът с раздалечените мускули и необходимостта от евентуална липосукция няма толкова значение - може да се коригира и при двата вида.

BiliR, при теб наложи ли се местене на пъпа? Защото, примерно, при Емисоф не е местен, а при Поли е местен - и на двете разреза е "от кокал до кокал".
Отговори с цитат
  #28  
Стар 8th November 2007, 16:56
BiliR BiliR не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Nov 2006
Мнения: 13
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Belladona
BiliR,колко парички ти излезе операцията,ако не е неудобно?
Цените при Николай Георгиев са фиксирани, абдоминопластика+липосукц я 1950 Е. Само абдоминопластика 1100-1600Е
Отговори с цитат
  #29  
Стар 8th November 2007, 16:58
BiliR BiliR не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Nov 2006
Мнения: 13
По подразбиране

Цитирай:
BiliR, при теб наложи ли се местене на пъпа? Защото, примерно, при Емисоф не е местен, а при Поли е местен - и на двете разреза е "от кокал до кокал".
Не се наложи местене на пъпа, махнаха ми 10см. кожа и липосукция около пъпа и паласки.
Отговори с цитат
  #30  
Стар 7th December 2007, 21:59
Аватара на Renkata
Renkata Renkata не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Sep 2006
Мнения: 1 238
По подразбиране

След Нова Година и аз смятам да си опъна коремчето. При мен няма да се налага отлепяне на цялата коремна стена, защото проблема ми е под пъпа, даже съвсем надолу, където по принцип се позиционира разреза за секцио. Ще е пак от кокал до кокал, няма да се налага местене на пъпа и свиване на коремните мускули. Исках да е възможно най-малко травмиращо за да мога бързо да се възстановя и се радвам, че го има и тоя вариант. Един вид издърпване и махане на кожата само. Кво ще става... ще видим
__________________
"Синтезирайки пантонимиката на парадоксалното, базирайки се на солидни, фундаментални фактори, ще бъда кратък, ясен и точен - яжте салата!"
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Абдоминопластика
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 20:25.