IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #121  
Стар 31st March 2015, 00:26
merilin13 merilin13 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Dec 2012
Мнения: 95
По подразбиране

Не съм ходила никъде, нямах нерви и желание. За съжаление скоро пак разбрах за пострадала от Тонев. Аз имах просто малък бюст, без птоза и Тонев каза, че това е най-лесния бюст за уголемяване и като направи грешката се държа ужасно с мен. Стоянов обеща, че ще го оправи, но трябва да сменим имплантите, платих си още една операция и пак съм с дабъл бабъл. За да се оправи дабъл бабъла има някаква съединителна тъкан, която трябва да се отреже, това обеща Стоянов. Но минах и аз през "конвера". Така че всички са много добри докато не ти вземат парите. Не искам повече усложнения, затова ходя само на ехограф. Има пострадала от Тонев, която на реоперацията е с ужасно висок и грозен белег. След като виждаш какво обещава и какво може твоя доктор защо искаш да си причиниш още главоболия и усложнения? За съжаление преди седмица имах пак проблем. Гърдата, която е с дабъл бабъл събра доста течност, но бях в Полша и там ми я махнаха. Прочети за усложненията и прецени дали си заслужава да легнеш пак под ножа и то без никаква гаранция.
Отговори с цитат
  #122  
Стар 31st March 2015, 13:53
iliana 81 iliana 81 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Mar 2015
Мнения: 11
По подразбиране

Съжалявам за всичко, което си преживяла-болката, разочарованието,парите, нервите и надеждите.Аз първата седмица след като си го открих ходих като болна и не мога да си представя втори път да преживея същото разочарование.Най-вероятно няма да се подложа на реоперация.За съжаление и информацията,която има за нашия проблем е доста оскъдна, почти никаква. Не проумявам как за толкова години не се научиха да правят гърди и допускат едни и същи грешки. Имаш ли снимки преди и след операциите?Мога и аз да ти пратя ако искаш. Ще те разбера, ако не ти се занимава.
Отговори с цитат
  #123  
Стар 22nd June 2016, 13:40
DakotaV DakotaV не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Mar 2011
Мнения: 5
По подразбиране

Здравейте! Пиша в темата за "дабъл бабъл", защото точно с такъв ме остави "д-р" Николай Георгиев. Оперирах се при него преди 5 години, сложи ми някакви незнайни, много прехвалени от него импланти Polytech, подмускулно. При операцията е допуснал техничека грешка, която е довела до "дабъл бабъл", който беше диагностициран и документиран от 2ма хирурзи, единия Доц. Евстатиев, другия в чужбина. Още при първата консултация след операцията при Николай Георгиев с просто око можеше да се види, че нещата са трагични, но той твърдо отказа да поеме отговорност за евентуална корекция, каза да си нося лентата и те ще спаднат, "ще станат много хубави гърдички" (по негови думи) Е, не станаха! Освен "дабъл бабъл", и двата импланта бяха с 3та степен капсулна контрактура. Бях с постоянни болки, но няма закон в България, няма начин да се оплачеш, да търсиш отговорност, да съдиш, да си търсиш правата. Съчувствам на всички, които са пострадали от пластични хирурзи. След опит с няколко такива, моят съвет е да не се доверявате на Николай Георгиев.
Отговори с цитат
  #124  
Стар 23rd June 2016, 07:53
Аватара на ina.ina
ina.ina ina.ina не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2010
Мнения: 2 201
По подразбиране

Много съжалявам , гадно е да се чувстваш излъган. И да не можеш да направиш нищо. Но за капсулната контрактура - може да се случи винаги.
Отговори с цитат
  #125  
Стар 14th November 2016, 08:35
zozalina zozalina не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jul 2014
Мнения: 19
По подразбиране

Здравейте и от мен! Пиша в тази неприятна за нас тема,но...аз съм с двустранен дабъл бабъл не знам да се смея ли,да плача ли..уж толкова много материали изчетох,явно не достатъчно,за мое голямо съжаление.Оперирана съм преди няма и месец,още вкъщи сама видях,но нали е рано,прясно оперирана съм,отоци...а с просто око се виждаше къде е разреза близо 3 см под моите гънки.Като отидох на първата консултация доктора даже не ме и видя,имал презентация,вечерта се чухме по телефона-носи си лентата,всичко ще се оправи,много е рано....Е,направих две консултация с други доктори-единият малко по уклончиво ми отговори да не се притеснявам,а другият така хубаво ми обясни и отговори че съм с двустранен дабъл бабъл и waterfall deformity ( заради леката птоза на едната гърда) както и имплантите не са били подходящи за мен като размер и изпъкналост...и от първият път позна къде съм оперирана....И сега.....освен хвърлените на вятъра пари,болки и притеснения аз трябва да се чудя от къде да намеря пари за 'поправка' ,за това че някой не си е свършил работата като хората.Така че момичета много,много мислете преди да направите уж не така сложна операция!
Отговори с цитат
  #126  
Стар 14th November 2016, 11:26
Аватара на lily.ana
lily.ana lily.ana не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2011
Мнения: 5 863
По подразбиране

Защо се предаваш? Отивай при твоя хирург и с търси правата!
Отговори с цитат
  #127  
Стар 14th November 2016, 15:41
Аватара на Pufpaf
Pufpaf Pufpaf не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: May 2013
Мнения: 1 257
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от zozalina Виж мнението
....и от първият път позна къде съм оперирана...
Да не е при хирурга на звездите ? Понякога е лош късмет, друг път прибързан избор. Аз мисля, че за дефекти, които са от грешка на хирурга той трябва безплатно да си направи ревизия.

Но лошото е, че хирурзите не приемат лесно подобни дефекти и усложнения, като тяхна грешка и вече нещата опират до морала. Но тъй като парите са по силни от морала за повечето и им е доста трудно да си признаят грешките.

Понякога обаче е доста трудно за решаване и за самият пациент, дали може да се довери пак на същият хирург за ревизията. Има хирурзи които са големи касапи и не е добра идея да опитват да си поправят грешката. Но понякога и на не лоши хирурзи им се случва да имат не добър резултат и с една ревизия оправят нещата.

За сега не му споменавай името, а първо говори с него и ако може да му се довериш за ревизия и ако той предложи да направи това, ако се не иска, му кажи, че при това положение няма как да не споделиш за твоя случай по форумите.
Това ще му струва много повече и ако има разум ще си поправи грешките за негова сметка !
Отговори с цитат
  #128  
Стар 14th November 2016, 16:10
Аватара на tolini
tolini tolini не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Feb 2015
Мнения: 51
По подразбиране

Според мен ,имената на тези д-ри ,трябва да се казват открито. Рекламите им текат навсякъде,а ние крием грешките им и така им позволяваме да правят експерименти и с мечтите на други жени.
Отговори с цитат
  #129  
Стар 17th November 2016, 08:51
Аватара на ina.ina
ina.ina ina.ina не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2010
Мнения: 2 201
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от lily.ana Виж мнението
Защо се предаваш? Отивай при твоя хирург и с търси правата!
Да! Грешката е негова.
Отговори с цитат
  #130  
Стар 9th December 2016, 18:06
zozalina zozalina не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jul 2014
Мнения: 19
По подразбиране

Здравейте отново,днес писах и изпратих снимки на въпросния доктор както се бяхме разбрали за след 2 месеца и като гледам въобще не се трогва от творението си,отговорът му беше- при вас трябва да се направи реконструкция на дясната гърда и преместване на ареолата. Ето това е отговор,няма поздрав,няма обяснения,няма нищо просто с две думи.А грешката не е само една...Искам да ме посъветвате какво да му отговоря и как да постъпя! Не Pufpaf не е хирурга на звездите и след този отговор не мисля,че отново бих му се доверила. Миналият месец ходих и на консултация при друг доктор,каза че всичко е поправимо,но според него това не са точните импланти за мен и би било по-добре да ги сменим с други,най-рано след 3 месеца...,но откъде се вадят толкова пари за толкова време,заради някой който си е оставил ръцете и не си е свършил работа хората.

Последно редактирано от zozalina : 9th December 2016 на 18:18
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: дабълбабълщото
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 14:52.