IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #4131  
Стар 23rd December 2016, 09:55
Аватара на Milenkka
Milenkka Milenkka не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Dec 2016
Мнения: 13
По подразбиране

Оопх момичетаа,деси как го прие само карай ще ида.. как става това!? Пак упойки пак болки и няма да е скоро лесно няма да се навие преди 6тия месец.. и пак ли пари да му давам писна ми на.. дано при мен се пооправи но подобно като теб все още не е толкова кръгла отдолу и имам тази гънчица само отдолу.. дано с времето не се личи още повече и много се съмнявам .. ейй така да ми я оправи без пари.. ако не се изрази още повече хич няма и да ходя но дясната не стой така кръгла и паднала като лявата... охх само дано не се изразява още повече... :@ :@ :@
Отговори с цитат
  #4132  
Стар 23rd December 2016, 09:58
Аватара на Milenkka
Milenkka Milenkka не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Dec 2016
Мнения: 13
По подразбиране

Ох диди извинявай писала съм деси,защото ми призля направо как го прие... аз съм с крем от арника ии разнася отттоците определенооо това помага правя масажи вчера бях при доктора казва всичко е наред сигурно и той се надява да се оправи както казва лили.. амаааа... ще видя поне до около месец ще знам какво що...
Отговори с цитат
  #4133  
Стар 23rd December 2016, 10:04
didi_ss didi_ss не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Nov 2016
Мнения: 33
По подразбиране

Ами, Миленка, с драми нищо няма да оправя. Като съм се хванала на хорото, ще си го доиграя, пък... каквото сабя покаже.
Отговори с цитат
  #4134  
Стар 23rd December 2016, 10:07
Аватара на Milenkka
Milenkka Milenkka не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Dec 2016
Мнения: 13
По подразбиране

Диди.. виж в темата дабъл бабъл.. момиче или мама не знам е била с такова чудо после при стоянов или не знам опитвал и той да го оправи не могъл.. две оперсций си е платила,колко болки и чудеса не е истина.. ако искаш дай поща и снимка да видим какво е толкова ли е зле дано лили да е права,няма начин да е толова зле каза че много си ги харесваш,изчакай стига болки за сега... не знам какво да напиша.. масажи правиш ли!? Аз сутрин и вечер... като легна нямаа огромна разлика а като стана гънката се личи. ..
Отговори с цитат
  #4135  
Стар 23rd December 2016, 10:13
Аватара на Milenkka
Milenkka Milenkka не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Dec 2016
Мнения: 13
По подразбиране

Аз си правих снимка на гърдите непосредствено преди операцията и са били асиметрични едната по голяма от другата именно дясната,ако бях видяла това щях да искам 400 в нея,явно импланта не може да покрие пихтията от жлезата и ще си стой леко така по странна.. не знам оф то това да е.. да не става по изразено пък.. дано се оформи след време и падне скапания имплант.. махна ми и лентата вчера,каза една седмица докато спя само да я нося...
Отговори с цитат
  #4136  
Стар 23rd December 2016, 10:24
didi_ss didi_ss не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Nov 2016
Мнения: 33
По подразбиране

Моите бяха асиметрични преди - дясната беше по-голяма. Затова ИС реши да сложи 290 и 315, за да коригира асиметрията. В началото не личеше така, както сега. Не знам как се качват снимки тук, иначе няма проблем да покажа.
Отговори с цитат
  #4137  
Стар 23rd December 2016, 10:30
Аватара на Milenkka
Milenkka Milenkka не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Dec 2016
Мнения: 13
По подразбиране

Ами ако искаш пиши на вайбър напрво за мен не е никакъв проблем или да ти дам поща!?
Отговори с цитат
  #4138  
Стар 23rd December 2016, 10:33
didi_ss didi_ss не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Nov 2016
Мнения: 33
По подразбиране

Айде по вайбър. Прати ми номера си на didi_ss_79@abv.bg
Отговори с цитат
  #4139  
Стар 23rd December 2016, 10:38
Аватара на Milenkka
Milenkka Milenkka не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Dec 2016
Мнения: 13
По подразбиране

Пуснах го диди.
Отговори с цитат
  #4140  
Стар 23rd December 2016, 11:31
zozalina zozalina не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jul 2014
Мнения: 19
По подразбиране

Здравейте момичета и аз съм с такъв проблем, Диди пиша ти на имейла
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Въпросикъмоперираните
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 04:34.