IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1  
Стар 9th February 2005, 17:15
Desi
Guest
 
Мнения: n/a
По подразбиране Оформяне на вежди?!?

Здравейте!Аз съм на 18 и искам да имам добре оформени вежди,които да подчертават чертите на лицето ми.Но напоследък забелязвам доста момичета с недобре оформени или много изкубани вежди и ме е страх да не ме загрозят и мен в някой козметичен салон.Затова,моля ви ако знаете къде мога да си оправя веждите без притеснения,кажете ми.Аз съм си харесала няколко варианта,но сама съвсем няма да се справя!Мерси
Отговори с цитат
  #2  
Стар 9th February 2005, 17:47
liophy
Guest
 
Мнения: n/a
По подразбиране

Моите предпочитания са за по-дебели вежди. Някак си по-силен е погледа, по натурално е момичето.
Отговори с цитат
  #3  
Стар 9th February 2005, 19:16
Desi
Guest
 
Мнения: n/a
По подразбиране

Моите вежди не са много дебели,а и аз не искам да станат прекалено тънки,а съвсем леко да се пооформят и затова се притеснявам,че ако отида в някой забутан салон може после да ми се наложи да си ги рисувам
Отговори с цитат
  #4  
Стар 12th February 2005, 20:21
Desi
Guest
 
Мнения: n/a
По подразбиране

Помогнете ми и ще ви кажа една изпробвана рецепта за достигане на мечтаната фигура
Отговори с цитат
  #5  
Стар 12th February 2005, 23:18
Bella
Guest
 
Мнения: n/a
По подразбиране

Моля пишете на кирилица.
Цитирай:
Първоначално написано от Desi
Помогнете ми и ще ви кажа една изпробвана рецепта за достигане на мечтаната фигура
Ama ti sega shte ni iznudvash li,aaaaa Tuk ne mojem da ti gi oformim.A kude,ne znam,zashtoto ne polzvam takiva uslugi.Aide burzo davai receptata
Отговори с цитат
  #6  
Стар 16th February 2005, 13:49
Mimka Mimka не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Dec 2004
Мнения: 6
По подразбиране

Моля пишете на кирилица.
Щом по-принцип не са ти много дебели, мойеш само да почистиш мъхчетата в долната, горната част на веждите и между самите вежди.
Отговори с цитат
  #7  
Стар 22nd February 2005, 23:03
Аватара на Тайна
Тайна Тайна не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Feb 2005
Град: Under The Stars, USA
Мнения: 817
По подразбиране

Мерси много,но нямам и мъхчета
Отговори с цитат
  #8  
Стар 15th May 2005, 18:01
карамеле
Guest
 
Мнения: n/a
По подразбиране За веждите

Моля пишете на кирилица.Моля пишете на кирилица. Деси оформяне на вежди се прави във всики нормален козметичен салон та дори и да е кварталния. Аз лично си ги оформям от време на време при козметичката ми но иначе само си махам отогоре и отдолу излишното. Услугата не е скъпа въобще-взимат ти някви символични 2-3 лева един вид за "загубените" 5 минути. Успех!
Отговори с цитат
  #9  
Стар 15th May 2005, 18:01
карамеле
Guest
 
Мнения: n/a
По подразбиране За веждите

Моля пишете на кирилица.Моля пишете на кирилица. Деси оформяне на вежди се прави във всики нормален козметичен салон та дори и да е кварталния. Аз лично си ги оформям от време на време при козметичката ми но иначе само си махам отогоре и отдолу излишното. Услугата не е скъпа въобще-взимат ти някви символични 2-3 лева един вид за "загубените" 5 минути. Успех!
Отговори с цитат
  #10  
Стар 16th May 2005, 22:53
Аватара на Тайна
Тайна Тайна не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Feb 2005
Град: Under The Stars, USA
Мнения: 817
По подразбиране

Да,знам.Открих една много добра козметичка,но смятам да и се доверя за веждите след като ми мине бала.Ще ходя на грим и ако има нужда гримьорката ще ми ги оформи!Мерси на всички
П.С:Темата аз съм я пуснала преди да се регистрирам,затова ми е друг ника!
__________________
But I still haven't found what I'm looking for...
Всяко зло за добро...
Внимавай какво си пожелаваш...
http://www.lowcarbfriends.com/bbs/
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Оформяненавежди
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 17:07.