IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #51  
Стар 23rd March 2009, 11:04
Аватара на gwendoline
gwendoline gwendoline не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2007
Град: The Garden of Eden
Мнения: 9 049
По подразбиране

Аз съм с частичен лифтинг - браулифт; ако мога да съм полезна с нещо...
Отговори с цитат
  #52  
Стар 23rd March 2009, 11:51
ina79d ina79d не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jul 2008
Мнения: 233
По подразбиране

не се ли уголемява челото ,моето е доста голямо , и четах някъде ,че става по голямо , доволна ли си ,какъв е резултата след това , кой и по кой метод ти го прави и всичко друго ,повдига ли се горната част на горния клепач , ефекта и пр. и пр.
Благодаря
Отговори с цитат
  #53  
Стар 23rd March 2009, 12:10
Аватара на gwendoline
gwendoline gwendoline не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2007
Град: The Garden of Eden
Мнения: 9 049
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от ina79d
не се ли уголемява челото ...четах някъде ,че става по голямо ,
Няма такова нещо... Значи браулифтът (при мен беше ендоскопски) повдига веждите, но не откъм челото, а откъм външния им край в посока над ухото. Именно там в зоната на косата се правят няколко разрезчета, от по 4-5 мм, където после се закопчават с щифтчета (като миниатюрен телбод). Операцията трае около 2 часа. кожата се опъва до степен, в която на мен ми изчезна (опъна се) гневната бръчка между очите и една от хоризонталните ми бръчки ниско на челото над веждите - също. Болката е като от опъната кожа...не е нещо, дето не се търпи... единственият проблем е, че известно време не може да се спи странично, защото натискът натравмираните места е силен и определено не е приятно. Щифтчетата се свалят след две седмици. Къпането е възможно на втория ден още, но със специален шампоан, който не дразни (мен ми отсипаха малко от клиниката). Махането на щифтовете също не е най-приятното усещане на света, но при мен ги махнаха внимателно и болка изпитах само на едно от тях за стотна от секнудата (щото се махат с вид ножица). Ефектът от тази процедура го дават със срок между 7 и 10 години в зависимост от типа кожа, като е с по-голяма продължителност принципно от фейслифтинга, тъй като е по-щадяща процедура и опъването е само в зоната над очите.
Отговори с цитат
  #54  
Стар 23rd March 2009, 12:14
Аватара на gwendoline
gwendoline gwendoline не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2007
Град: The Garden of Eden
Мнения: 9 049
По подразбиране

И още нещо - от всички процедури, които съм си правила - тази е най-сладката и най-доволна съм от нея, щото освежи лицето ми и смъкна от него поне пет години... Както и махна завинаги нацупеното ми изражение, заради ниските ми отпуснати вежди. Цялото око се опъна, светна и придоби съвсем друга, даже екзотична, според мен форма...
Ето тук снимки:
браулифт (повдигане на вежди):
http://www.snimka.bg/album.php?album_id=190497
Отговори с цитат
  #55  
Стар 23rd March 2009, 12:27
Аватара на siss
siss siss не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Mar 2009
Град: Sofia
Мнения: 409
По подразбиране

Много си красива
off: А кой д-р може да ми направи като твоето носле?
Отговори с цитат
  #56  
Стар 23rd March 2009, 12:33
Аватара на gwendoline
gwendoline gwendoline не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2007
Град: The Garden of Eden
Мнения: 9 049
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от siss
Много си красива
off: А кой д-р може да ми направи като твоето носле?
Благодаря ти... Носът ми не съм го пипала - такъв си ми е... Рядко ми харесва обаче правен нос - често резултатът първоначално е доста добър, но след време изтънява и хлътва отстрани. Затова - не зная как изглежда твоят, но...ако не е толкова трагично положението - не го пипай по-добре. Познавам доста жени и едни от най-желаните от тях са с далеч не особонео правилен нос, но това им придава чар и индивидуалност, която може да загубиш с една операция. Внимавай - все пак става дума за лицето ти!
Отговори с цитат
  #57  
Стар 23rd March 2009, 13:16
ina79d ina79d не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jul 2008
Мнения: 233
По подразбиране

sлед опер.колко време е нужно да ти минат синките и какви са те ,подувания ,отоци има ли ,след колко вр.мога да съм на р-та
Отговори с цитат
  #58  
Стар 23rd March 2009, 13:21
Аватара на gwendoline
gwendoline gwendoline не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2007
Град: The Garden of Eden
Мнения: 9 049
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от ina79d
sлед опер.колко време е нужно да ти минат синките и какви са те ,подувания ,отоци има ли ,след колко вр.мога да съм на р-та
На втората снимка съм на третия ден след операцията. Синки няма, тъй като разрезчетата са на 2 см вътре от линията на косата, там са и отоците предимно.... Леко подуване в областта на слепоочията имах в продължение на 3-4 дни.
Отговори с цитат
  #59  
Стар 23rd March 2009, 13:22
Аватара на gwendoline
gwendoline gwendoline не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2007
Град: The Garden of Eden
Мнения: 9 049
По подразбиране

Съжалявам, че оспамих темичката за Тонев - извинете ме! Ако някой иска още нещо да пита - ще отговоря в темата за фейслифтинга...
Отговори с цитат
  #60  
Стар 23rd March 2009, 17:37
Excel Excel не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Feb 2006
Мнения: 1 209
По подразбиране

Той , и доктора и да влиза тук , няма да има нищо против , след като те е видял . А пък ние съвсем .
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: дрТонев
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 12:26.