IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #4261  
Стар 16th March 2012, 14:03
Аватара на SvetaDqvoliq
SvetaDqvoliq SvetaDqvoliq не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Apr 2010
Мнения: 118
По подразбиране

Шоки,аз подчертах,че това е "доколкото аз знам". Не виждам защо заявяваш,че това е глупост,само защото противоречи на казаното от твоя хирург. То ако е за въпрос самите хирурзи имат толкова противоречиви становища по толкова важни пунктове,както много пъти е ставало въпрос. Та едва ли е коректно всяко различно мнение да се определя като "глупост". Затова сме тук, всеки да сподели какво е научил. Като,разбира се, всичко е индивидуално и подходящото за един,може да не е такова за друг. Но смятам,че с това отдавна са наясно всички пишещи във форума. Не твърдя,че това,което аз знам е меродавно,но така ми го обясни моя доктор и ме струва логично. Затова и го и написах не като ФАКТ,а като ВИЖДАНЕ,което и аз споделям. Надявам се всички да са живи, здрави и доволни с гърдите си!
__________________
"Няма кратки пътища към местата,които си заслужават да се посетят."
"Един различен свят не може да бъде построен от безразлични хора."
  #4262  
Стар 16th March 2012, 15:01
Аватара на Шоки
Шоки Шоки не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2009
Мнения: 1 722
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от SvetaDqvoliq Виж мнението
Шоки,аз подчертах,че това е "доколкото аз знам". Не виждам защо заявяваш,че това е глупост,само защото противоречи на казаното от твоя хирург. То ако е за въпрос самите хирурзи имат толкова противоречиви становища по толкова важни пунктове,както много пъти е ставало въпрос. Та едва ли е коректно всяко различно мнение да се определя като "глупост". Затова сме тук, всеки да сподели какво е научил. Като,разбира се, всичко е индивидуално и подходящото за един,може да не е такова за друг. Но смятам,че с това отдавна са наясно всички пишещи във форума. Не твърдя,че това,което аз знам е меродавно,но така ми го обясни моя доктор и ме струва логично. Затова и го и написах не като ФАКТ,а като ВИЖДАНЕ,което и аз споделям. Надявам се всички да са живи, здрави и доволни с гърдите си!
съжалявам, сърди ми се ако щеш, ама точно това за големината си е глупост. И хирурга, който е казал това нещо значи говори глупости. Те добрите хирурзи в БГ, затова и избягват да слагат големи кубици, особено първоначално. А пък да се казва че то е уж логично, колкото по-голямо е чуждото тяло в организма (където и да се намира то) значи много по-лесно се приема е още по-голяма глупост - точно напротив.
  #4263  
Стар 16th March 2012, 15:42
Аватара на SvetaDqvoliq
SvetaDqvoliq SvetaDqvoliq не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Apr 2010
Мнения: 118
По подразбиране

Може и така да е. Няма за какво да се сърдя. Идеята е да си помогнем тук,доколкото можем.
__________________
"Няма кратки пътища към местата,които си заслужават да се посетят."
"Един различен свят не може да бъде построен от безразлични хора."
  #4264  
Стар 16th March 2012, 15:50
Galin4ok Galin4ok не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Mar 2008
Мнения: 24
По подразбиране

Здравейте, и аз най-накрая минах на консултация, но сега съм още по-объркана за размера. В момента съм с 385СС PIP (11.8/5.7). Хирурга ми предложи да сменя профила на имплантите с висок профил на Ментор или Макган.
Предложи ми следните размери:
Ментор 425СС(12.5/5.2)
Макган 415СС (12.75/5.2)
Та се чудя какво да правя, аз бях сигурна че искам 420СС на Макган extra full projection.
Някой има ли идея каква ще е разликата и защо по-малките кубици на Макган са с по-голям диаметър.
  #4265  
Стар 16th March 2012, 15:55
Аватара на eliii
eliii eliii не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Feb 2012
Мнения: 688
По подразбиране

кои хирург Галя?
  #4266  
Стар 16th March 2012, 16:19
Galin4ok Galin4ok не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Mar 2008
Мнения: 24
По подразбиране

Николай Георгиев
  #4267  
Стар 16th March 2012, 16:21
Galin4ok Galin4ok не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Mar 2008
Мнения: 24
По подразбиране

Дайте някаква идея какво да избера
Аз по принцип искам да са с малко по-широка основа, а сегашната проекция е много добре
  #4268  
Стар 16th March 2012, 17:25
Аватара на ina.ina
ina.ina ina.ina не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2010
Мнения: 2 201
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Galin4ok Виж мнението
Здравейте, и аз най-накрая минах на консултация, но сега съм още по-объркана за размера. В момента съм с 385СС PIP (11.8/5.7). Хирурга ми предложи да сменя профила на имплантите с висок профил на Ментор или Макган.
Предложи ми следните размери:
Ментор 425СС(12.5/5.2)
Макган 415СС (12.75/5.2)
Та се чудя какво да правя, аз бях сигурна че искам 420СС на Макган extra full projection.
Някой има ли идея каква ще е разликата и защо по-малките кубици на Макган са с по-голям диаметър.
Какви са параметрите на 420СС на Макган extra full projection? А ти защо искаш такава проекция? Иначе различните импланти са с различни таблици.
  #4269  
Стар 16th March 2012, 18:31
Galin4ok Galin4ok не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Mar 2008
Мнения: 24
По подразбиране

12.0/5.9 Тези са почти като моите (11.8/5.7), но пък НГ ми предложи по-нисък профил а и се чудя Ментор или Макган
  #4270  
Стар 16th March 2012, 18:38
Аватара на cvet81
cvet81 cvet81 не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Nov 2009
Мнения: 154
По подразбиране

Добри са мерките.А защо държиш да е толкова голяма проекцията и свръх висок профил??
__________________
Умният човек не вярва на всичко, което чува. Не казва всичко, което знае. Не харчи всичко, което има!
Затворена тема

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Въпросикъмоперираните
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 21:20.