IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #5761  
Стар 27th June 2012, 12:30
Аватара на lily.ana
lily.ana lily.ana не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2011
Мнения: 5 863
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от ina.ina Виж мнението
Виж, омекването е хубаво нещо ...

Тцъ.. не е хич хубаво... найш как ми иде да пребия някой от време на време ма вече не ми се занимава
  #5762  
Стар 29th June 2012, 08:24
Аватара на ina.ina
ina.ina ina.ina не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2010
Мнения: 2 201
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от lily.ana Виж мнението
Тцъ.. не е хич хубаво... найш как ми иде да пребия някой от време на време ма вече не ми се занимава
Аз повече мислех за омекването на циците ... то определено ми допада.
Иначе ... що трябва да се ядосваш, като че ти мине? Повече спокойствие и силна храна - ама аз не успявам да го спазвам. Но за лекарите (каквато и специалност да са; а: и да са учили, а не плащали) - определено трябва да са по-твърди в предписанията си, защото сега всички знаят всичко и става ...
  #5763  
Стар 29th June 2012, 09:55
Аватара на Бижу
Бижу Бижу не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jan 2012
Мнения: 616
По подразбиране

Я кажете, девойки, ако ре-то е при същия док, има ли дискаунт някакъв? Едва ли, ама аз да си питам...
  #5764  
Стар 29th June 2012, 09:58
Аватара на ЛИСКУ
ЛИСКУ ЛИСКУ не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Aug 2010
Мнения: 4 484
По подразбиране

Бижу, ти за втора операция ли се гласиш вече??
__________________
Ordnung muss sein!
  #5765  
Стар 29th June 2012, 13:26
Аватара на Бижу
Бижу Бижу не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jan 2012
Мнения: 616
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от LUCKY* Виж мнението
Бижу, ти за втора операция ли се гласиш вече??
Ранко ми е още.
Но определено ще има втора някой ден.
  #5766  
Стар 29th June 2012, 13:40
Аватара на Dessislava
Dessislava Dessislava не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Aug 2011
Мнения: 904
По подразбиране

Бижу-то малеят ли ти още?!Колко искаш да слагаш?
Стоянов ти е направил хубави цици и не ги пипай,докато не се наложи...следваща бременност,например...
  #5767  
Стар 30th June 2012, 12:46
magimei magimei не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jun 2012
Мнения: 18
По подразбиране

Така да рапортувам и едновременно с това да питам.Вчера бях на консултация при Динев във Вита за нацепените и провиснали ръце направо си ме отряза.За гърдите ми каза че трябва да ги повдигне и да сложи имплантанти ако искам ако не можело да се повдигне само.Аз съм с 3 та степен увисване.Днес бях при А.Тонев много ми хареса като начин на обяснение и като човек.Обясни ми за ръцете ,че може да ги оправи но няма да се скрие всичко просто защото е много като площ .Провисването поне може да се махне.За гърдите е друг въпроса каза че могат да се повдигнат обаче като гледам това повдигане с моите изпразнени гърди направо нещо не ми харесва.Другият вариант да сложа импланти и пак май няма да седят високи така както искам.Вие момичета май го наричате висок полюс .Искам високи кръгли .Моля ви дайте съвет при такова провисване на гърди ще се получи ли това което искам или няма смисъл да се задоволя с повдигане и малко кухички да си останат.Висока съм 168см тежа 70кг "леко пухкава" винаги съм носила сутиен 85 С,подгръдна 79см.Ако има някоя от вас със голямо провисване и да е правила операция нека ми прати снимки моля.В понеделник имам час при Тепавичарова да видим тя какво ще каже.
  #5768  
Стар 1st July 2012, 09:05
Аватара на ina.ina
ina.ina ina.ina не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2010
Мнения: 2 201
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от magimei Виж мнението
Така да рапортувам и едновременно с това да питам.Вчера бях на консултация при Динев във Вита за нацепените и провиснали ръце направо си ме отряза.За гърдите ми каза че трябва да ги повдигне и да сложи имплантанти ако искам ако не можело да се повдигне само.Аз съм с 3 та степен увисване.Днес бях при А.Тонев много ми хареса като начин на обяснение и като човек.Обясни ми за ръцете ,че може да ги оправи но няма да се скрие всичко просто защото е много като площ .Провисването поне може да се махне.За гърдите е друг въпроса каза че могат да се повдигнат обаче като гледам това повдигане с моите изпразнени гърди направо нещо не ми харесва.Другият вариант да сложа импланти и пак май няма да седят високи така както искам.Вие момичета май го наричате висок полюс .Искам високи кръгли .Моля ви дайте съвет при такова провисване на гърди ще се получи ли това което искам или няма смисъл да се задоволя с повдигане и малко кухички да си останат.Висока съм 168см тежа 70кг "леко пухкава" винаги съм носила сутиен 85 С,подгръдна 79см.Ако има някоя от вас със голямо провисване и да е правила операция нека ми прати снимки моля.В понеделник имам час при Тепавичарова да видим тя какво ще каже.
Мила, извинявай, ама като чуя "високи и кръгли" и айде да не продължавам ... Винаги може да ги направиш да изглеждат така с някой сутиен. Но и без сутиен да ти стоят високи и кръгли ... това си е толкова изкуствено, че и на теб няма да ти хареса. Добре, че при теб няма начин да изглеждат точно така. Но всичко това само потвърждава приказката, че всеки иска това, което няма.
  #5769  
Стар 1st July 2012, 18:04
Аватара на hera
hera hera не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jan 2008
Мнения: 251
По подразбиране

всеки си има свое мнение за хубаво
  #5770  
Стар 1st July 2012, 19:46
Аватара на eliii
eliii eliii не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Feb 2012
Мнения: 688
По подразбиране

хера как си?
Затворена тема

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Въпросикъмоперираните
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 02:57.