IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #11  
Стар 14th August 2006, 09:49
diastemma diastemma не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Apr 2006
Мнения: 1 239
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Beauty
Аз ще правя липофилинг по метода на Колеман(не е точно като стандартния липофилинг),при д-р Ильо Стоянов,прави се със спец.инструментариум и според неговата гаранция издържа много години,дори доживотно.Поне няма да ми се инжектира силикон или другите му там синтетики,които напълно отричам за себе си.
Е, именно стандартният липофилинг носи името "метод на Колеман".
И ми е интересно, що за "специални уреди" се използват? Центрофуга и две тънки канюли за инжектиране в пределно разточителния вариант
Може би докторът под "гаранция" има предвид, че би ти направил корекция, ако количеството е недостатъчно?

Иначе за инжектирането на "синтетики" съм на същото мнение
__________________
diable blond/ange blond
Отговори с цитат
  #12  
Стар 14th August 2006, 09:54
diastemma diastemma не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Apr 2006
Мнения: 1 239
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от kattiepd
знам че изтеглянето на силикона е много трудно но се надявам да е възможно все пак, и още нещо - има ли значение преди колко време е сложен,смисъл дали да изчакам или да се оперирам по-скоро докато тъканта не се е увредила още-повече?
Операцията за отстраняване на силикона представлява разрез в лигавицата на устната и търсене на силиконовите топчета (което зараства без видим белег). Устните никога няма да станат толкова тънки, каквито са били преди силикона, защото всяко топче е предизвикало образуването на малко съединителна тъкан около себе си (но това пък може да е желано). Количеството отстранен силикон може да се окаже нищожно малко (под 1/2 грам). Положителният ефект е след операцията да не се усещат топчетата, да няма дискомфорт.
__________________
diable blond/ange blond
Отговори с цитат
  #13  
Стар 14th August 2006, 09:59
diastemma diastemma не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Apr 2006
Мнения: 1 239
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Beauty
Представи си горната ти устна да отиде до носа ти,а долната до брадичката,кожата ти на устните да се цепне на места лекичко,защото се е разпънала до краен предел,да фъфлиш и да не можеш да ядеш,а като пиеш течности да се оливаш,като идиот-ето това стана с мен,продължи 5-6 дена в най-тежката си форма(пък и лекаря малко късно се сети,че трябва да ми назначи лекарства за алергията),а после отшумяването на отока е още няколко дни,абе кошмарно е !
Наистина ужасно преживяване! Но това е повече камък в градината на изкуствените филъри, отколкото на самия доктор (който, надявам се, с времето ще се откаже от тях...)
__________________
diable blond/ange blond
Отговори с цитат
  #14  
Стар 14th August 2006, 12:34
кити кити не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jan 2006
Мнения: 367
По подразбиране

Е , добре де, кажи го тоя доктор най-после, аз изобщо не разбирам как така тук се крият имена на доктори, ама нали за това сме тук, за да предпазим себе си от нескопосани изпълнения, скъпоструващи и вредни за здравето...Или пък реклама било!! Ами ако се е справил човека добре, защо да не го похвалите публично?? Що за криворазбрана дискретност??
__________________
ne mnogo zasega
Отговори с цитат
  #15  
Стар 14th August 2006, 12:37
кити кити не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jan 2006
Мнения: 367
По подразбиране

Явно в случая е някой, който не се притеснява да си прави експерименти с пациентите с, злоупотребява с доверието към него, както и с цените на продуктите си!!! 1600лв за 2 кубика хиалуронова киселина, каквато ще да е ??????? Вие не сравнихте ли цени??
__________________
ne mnogo zasega
Отговори с цитат
  #16  
Стар 14th August 2006, 14:55
defo defo не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: May 2006
Мнения: 30
По подразбиране

виж beauty, не разбирьм две неща - как така този материал ти го изтеглиха като направи проблем, а силикона не може да се изтегли и другото защо си против този материал - ревидерм, а не си против хирурга който ви го сложи. Струва ми се че това не може да бъде алергична реакция след като и на трите ви (произволно взети) направи проблем. Нали не сте роднина всичките три? Предполагам , че може да има поне 100 други човека при които ще стане перфектно, ако не са при същия специалист, разбира се.
Отговори с цитат
  #17  
Стар 14th August 2006, 14:57
defo defo не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: May 2006
Мнения: 30
По подразбиране

и още нещо - може би материала е с изтекъл срок на годност или нещо от сорта.
Отговори с цитат
  #18  
Стар 14th August 2006, 15:06
defo defo не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: May 2006
Мнения: 30
По подразбиране

освен това няма в света продукт или услуга, при който да има 100% гаранция за качествата му. При много хора може да се получи перфектно със силикона и да нямат проблеми, при други - с киселината, при трети - с липофилинга и т.н. Не можеш да обобщаваш толкова генерално от твоя си опит. Винаги ще се намери някой който да е недоволен и от липофилинга например. Въпроса е просто да не си ти.
Отговори с цитат
  #19  
Стар 14th August 2006, 15:14
fea fea не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jul 2006
Мнения: 58
По подразбиране

Според изпробвали метода на Колеман (липофилинг), единствения проблем е, че може да не се получи идеален ефект от първия път по отношение на големината на устните. Иначе са изключени всякакви алергии и т.н. по обясними причини. Повечето специалисти повтарят процедурата безплатно.
Отговори с цитат
  #20  
Стар 14th August 2006, 18:16
diastemma diastemma не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Apr 2006
Мнения: 1 239
По подразбиране

Beauty, знаеш, че напълно те поддържам! Поведението на лекаря с филъра "не е приемливо", меко казано . И най-искрено се надявам да е изоставил тази своя практика! Прехвалването на методи и собствени способности, уви, е често срещано...
Липофилингът ти ще мине без проблем и ще се харесаш защото ефектът му е много естествен.

defo, проблемът е в материала, защото дава чести алергии. И в хирурга, който го обявява за универсален и най добър метод, а не желае да поеме последствията.

Направих малка справка: Ревидерм интра е съставен от хиалуронова киселина, смесена с частички декстран (накъсани целулозни вериги), разгражда се за около 2г. Освен това предизвиква увеличаване на съединителната тъкан в мястото, където се инжектира.

За разлика от него силиконът не се разгражда.
__________________
diable blond/ange blond
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: уголемяваненаустни
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 23:41.