IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1  
Стар 18th July 2006, 23:01
sladkavuzdi6ka sladkavuzdi6ka не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Mar 2006
Мнения: 29
По подразбиране Зз устните??

За последен път искам само да Ви попитам някой правил ли си е уголемяване на устните при Емил Георгиев в Нефертити?Той инжекрита нещо(което не знам какво е )и въобще инжектирали ли са ви нещо в устните с цел уголемаване и какво е то?Какви могат да бъдат рисковете?Аз нямам болки или проблеми с формата вече година,но искам да ви питам нормално ли е на ми посиняват при студ и понякога зачервяване?Също и имам две малки бучки в долната устна.Моля отговорете ми ако някой си е правил подобна интервенция.Утре възнамерявам да се обадя на Емил Георгиев и да го попитам,но не мисля че ще ми обърне особено внимание по телефона,а сега нямам възможност да отида при него.Благодаря ви
Отговори с цитат
  #2  
Стар 19th July 2006, 10:36
Beauty
Guest
 
Мнения: n/a
По подразбиране Re: ЗА устните??

Отговори с цитат
  #3  
Стар 19th July 2006, 20:31
sladkavuzdi6ka sladkavuzdi6ka не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Mar 2006
Мнения: 29
По подразбиране

много съм ти благодарна
Отговори с цитат
  #4  
Стар 19th July 2006, 20:37
diastemma diastemma не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Apr 2006
Мнения: 1 239
По подразбиране

Beauty, благодаря На същото мнение съм!
__________________
diable blond/ange blond
Отговори с цитат
  #5  
Стар 24th July 2006, 09:42
Azumi Azumi не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jul 2006
Мнения: 170
Изпратете съобщение чрез ICQ до Azumi
По подразбиране

И аз съм на същото мнение ,но искам резултат завинаги.
Отговори с цитат
  #6  
Стар 24th July 2006, 21:10
Beauty
Guest
 
Мнения: n/a
По подразбиране

Отговори с цитат
  #7  
Стар 25th July 2006, 07:47
defo defo не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: May 2006
Мнения: 30
По подразбиране

предполагам си готова да твърдиш, че слагането на мазнина е уникално, безрисково , няма странични ефекти, работи на 100% и все такива, което няма как да бъде вярно. След като има толкова много варианти за пълнене на устните - ревидерм ултра интра или контра и мазнини и сигурно още много други значи всички те задоволяват някаква потребност у потребителите. Ако можеше с поставянето на тази мазнина да задоволиш всички , то щеше да съществува само тя като начин, всички щяха нея да правят.
Отговори с цитат
  #8  
Стар 25th July 2006, 09:19
Azumi Azumi не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jul 2006
Мнения: 170
Изпратете съобщение чрез ICQ до Azumi
По подразбиране

MMM силиконче в свободно състояние в тялото ми не мисля да попада Beauty имаш предвид че е рисково мазнините ли?Аз от коремчето примерно ще си взема и ще си сложа в устните.Само че знам че резърбацията е по голяма отколкото при другите вещества 30 % някъде.Накой има ли опит в това да сподели.
defo неразбрах какво искаш да кажеш.Няма безрискова операция.Според мен това е най-доброто и не искам устата ми да спада на 2 години и да имам бучки и да изглежда все едно съм целунала печка.
Отговори с цитат
  #9  
Стар 25th July 2006, 11:15
Olimpia Olimpia не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jul 2006
Град: Sofia
Мнения: 42
По подразбиране Устните

Аз нямах курай да слагам силикони и си направих преманентен грим на устните и стана супер, сега чакам да падне коричката и мисля ще е съвсем добре
Отговори с цитат
  #10  
Стар 25th July 2006, 13:11
Цвета С Цвета С не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Apr 2006
Мнения: 411
По подразбиране

явнозависи кой как шпонася силикона ,аз съм със силикон от 3 години вече и нямам никакъв проблем нито ми посиняват,нито ми изтръпват ,само при по силен натиск ми се получават мехурчета,но това до сега се случило 2 пъти и то при удар
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Ззустните
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 16:39.