IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #111  
Стар 19th December 2010, 22:08
Bril Bril не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Oct 2010
Мнения: 319
По подразбиране

Момичета,може ли да питам нещо?Какво е усещането като ви напълнят устните-пречи ли ви на говора,запазва ли се чувствителността им?
Отговори с цитат
  #112  
Стар 19th December 2010, 22:23
Аватара на Мариса
Мариса Мариса не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: София
Мнения: 8 631
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Bril
Момичета,може ли да питам нещо?Какво е усещането като ви напълнят устните-пречи ли ви на говора,запазва ли се чувствителността им?
За филърите не знам,а от липофилинга/мастнотъканен коктейл/ чак да пречи на говора-не съм забелязала.Говорих си нормално.Чувствителноста се възръща след спадането на отоците.
__________________
Не е най - умен този който има най- много знания а този който успява всеки един миг от живота си да направи щастлив
Отговори с цитат
  #113  
Стар 12th January 2011, 18:16
Bril Bril не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Oct 2010
Мнения: 319
По подразбиране

И аз си имам естествени.Нещо обаче почвам да се дразня,като ме питат с какво са правени хора ,които ме познават отскоро.
Отговори с цитат
  #114  
Стар 23rd January 2011, 20:26
KEIS KEIS не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Oct 2007
Мнения: 1 614
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от marisabela
Цитирай:
Първоначално написано от KEIS
Не знам обаче защо не ми каза какъв филър ми слага
яЯвно и той не знае или е преценил,че просто искаш устни.Може да ти е сложил и силиконово олио,което е най-страшното,но и най-ефтиното на пазара
Да си се поинтересувала какво ще ти слага,направо ме изумява безразличието ти ,че не е е имало разговор какво ще ти инжектира........
Ами да стана доста бързо аз съм от Бургас и това ,че е един от известните хурурзи ме накара да се доверя иначе със сигурност бих станала и си тръгнала ..Устната ми спадна значително и сега е добре до не съм ходила да ме види втори път иска малко да се допълни от едната страна само ..Меки са и стоят естествено ..доволна съм от резултата и ще пусна снимка но преди нямам и от оттока нямам да видите за какво ставаше дума но спадаше бързо и до три дни си бях добре вече ...откраднаха ми телефона а снимките бяха там за съжаление ...Но това ,че не ми каза какъв е филара дано не е защото ми е инжектирал нещо забранено
__________________
Този, който говори тържествено за истината, може да бъде също така глупав, както и този, който дрънка глупости.. http://www.vbox7.com/play:baf3b243
Отговори с цитат
  #115  
Стар 23rd January 2011, 20:40
Аватара на Мариса
Мариса Мариса не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: София
Мнения: 8 631
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Bril
И аз си имам естествени.Нещо обаче почвам да се дразня,като ме питат с какво са правени хора ,които ме познават отскоро.
кво ти пука,хората са такива
__________________
Не е най - умен този който има най- много знания а този който успява всеки един миг от живота си да направи щастлив
Отговори с цитат
  #116  
Стар 23rd January 2011, 21:07
KEIS KEIS не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Oct 2007
Мнения: 1 614
По подразбиране

http://www.album.bg/ имейл: lili_vitanova@abv.bg парола :123321 .. можете да видите разликата преди и след на снимките в който се виждам цялата там съм си преди интервенцията
__________________
Този, който говори тържествено за истината, може да бъде също така глупав, както и този, който дрънка глупости.. http://www.vbox7.com/play:baf3b243
Отговори с цитат
  #117  
Стар 9th February 2011, 15:07
Аватара на smehuranka
smehuranka smehuranka не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Apr 2010
Град: София
Мнения: 144
По подразбиране

И аз се включвам в темата, защото съм се позачудила дали да не пробвам. Ако преди да си сложиш филър устните са... а, бе, плътни са си, после нали няма да се превърна в Мара Отварачката?
Отговори с цитат
  #118  
Стар 9th February 2011, 17:21
Аватара на Мариса
Мариса Мариса не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: София
Мнения: 8 631
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от smehuranka
И аз се включвам в темата, защото съм се позачудила дали да не пробвам. Ако преди да си сложиш филър устните са... а, бе, плътни са си, после нали няма да се превърна в Мара Отварачката?
И да искаш надали ще може като нея от веднъж и то с хил.филър или пластиката,а с липофилинг ще ти трябват повече от5,за да я стигнеш
__________________
Не е най - умен този който има най- много знания а този който успява всеки един миг от живота си да направи щастлив
Отговори с цитат
  #119  
Стар 10th February 2011, 16:07
Аватара на Shonned
Shonned Shonned не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Dec 2006
Град: Sofiqqqqqq
Мнения: 108
По подразбиране

Съгласявам се с горния пост и да кажа също, че новият аватар на marisabela много много ми харесва
Отговори с цитат
  #120  
Стар 6th May 2016, 10:37
okiedoke_1 okiedoke_1 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jan 2012
Мнения: 5
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от KEIS Виж мнението
Здравейте в събота си правих устни при доц.Емил Георгиев и съм доволна .Малко ме стресира отока беше огромна до вчера като пребита бях но днес вече е доста добре ..Не знам обаче защо не ми каза какъв филър ми слага ..както и да е доверих се и сега съм доволна и смятам и долна да пълня въпреки ,че той ми отказа тъй като била достатачно плътна ...Нормално ли е да има такъв оток чак ме беше срам да се покажа първия ден ...
Защото ти е сложил силикон, както направи с мен измамника.
Плащаш си за филър а ти слага силикон и после устата ти като се изкриви се чудиш къде да се оправяш
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: уголемяванвенаустните
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 11:17.