IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1  
Стар 13th August 2017, 13:24
Аватара на nikol_n
nikol_n nikol_n не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Nov 2013
Мнения: 46
По подразбиране Странно провисване на гърдите

Здравейте , преди 3 години си сложих кръгли импланти висок профил . В момента гърдите ми изглеждат странно положението е следното . Имплантите са високо горе твърди , а моята гърда е провиснала на доло , когато се наведа напред буквално изглеждат като на кучка кърмачка увиснали надоло, а импланта може да се напипа лесно високо горе залепен за гръдния кош . При вас така ли се получи с времето и нормално ли е така да изглеждат . Който иска може да ми пише на лично за да пусна снимки и да изкаже мнението си .
Отговори с цитат
  #2  
Стар 13th August 2017, 14:33
Аватара на Pufpaf
Pufpaf Pufpaf не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: May 2013
Мнения: 1 257
По подразбиране

Ако лицето не ти се вижда, няма от какво да се притесняваш да покажеш снимка тук, по-късно може да я махнеш.Така ще получиш повече мнения ! Много странен случай, до сега май не е имало такъв тук. Да не би хирурга да не е направил нещо както трябва. Важно е обаче да споделиш, какво е правено и какво е било преди операцията. Това е много важна информация !
Отговори с цитат
  #3  
Стар 13th August 2017, 15:40
Аватара на nikol_n
nikol_n nikol_n не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Nov 2013
Мнения: 46
По подразбиране

Ето снимките , а също да добавя и че едната е по нагоре от другата или поне на мен така ми изглежда . С импланти арион съм , висок профил , не съм раждала и преди операцията бях с естествени малки гърди
Attached Images
Тип файл: jpg IMG_8568.JPG (84,7 КБ, 59 views)
Тип файл: jpg IMG_8569.JPG (96,3 КБ, 53 views)
Тип файл: jpg IMG_8570.JPG (78,1 КБ, 52 views)
Тип файл: jpg IMG_8562.JPG (88,2 КБ, 55 views)

Последно редактирано от nikol_n : 13th August 2017 на 15:42
Отговори с цитат
  #4  
Стар 13th August 2017, 16:01
Аватара на Pufpaf
Pufpaf Pufpaf не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: May 2013
Мнения: 1 257
По подразбиране

To това дали има разлика една от друга да е по ниско не се разбира от тази снимка, по скоро си се наклона като, че ли на една страна, но и за да е реално, трябва и двете ръце да са до тялото.
За по-важният проблем, чак на втората и третата снимка го видях.

Не е редно да е така наистина и това нещо постепенно ли се случи, ако качиш снимки, но ти сигурно няма да имаш такива във профил, когато са ти били добре. Много щеше да е добре да се види как е било преди.

Импланта винаги ли е бил така на високо ? Ако Лил се появи, тя знае доста, може да помогне с мнението си !

Първото за което се сещам е капсулна контрактура, при нея обаче ще усетиш стягане около импланта, той ще стане много по твърд. Този проблем е характерен най-вече за над мускулно поставените импланти и особено за такива поставен в горната част на мускула ! Но се появява и при под мускулно поставените импланти, въпреки, че е по рядко.

Твоите импланти над мускулно поставени ли са или под ?
Отговори с цитат
  #5  
Стар 13th August 2017, 16:08
Аватара на Pufpaf
Pufpaf Pufpaf не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: May 2013
Мнения: 1 257
По подразбиране

А също и знаеш ли, дали имплантите са ти текстурирани или са гладки не ?


Отговори с цитат
  #6  
Стар 13th August 2017, 16:14
Аватара на Pufpaf
Pufpaf Pufpaf не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: May 2013
Мнения: 1 257
По подразбиране

Супер смотан форум, не може да намаля изображенията ако са по-големи и снимката ми избута бутона за редакция на поста. Още не са си оправили дори пощата, където е орязана, много тъп сайт !

http://www.phisurgery.ca/wp-content/...lant-types.jpg
Отговори с цитат
  #7  
Стар 13th August 2017, 16:46
Аватара на nikol_n
nikol_n nikol_n не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Nov 2013
Мнения: 46
По подразбиране

Подмусколно са поставени , имплантите са текстурирани кръгли , още от самото начало бяха толкова на високо позиционирани просто преди не бяха по такъв начин деформирани и това ми беше въпроса нормално ли е да изглеждат така и какво представлява тази капсулна контрактура
Отговори с цитат
  #8  
Стар 13th August 2017, 17:05
Аватара на Pufpaf
Pufpaf Pufpaf не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: May 2013
Мнения: 1 257
По подразбиране

Мисля, че не е капсулна контрактура, както казах при нея се усеща стягане, импланта става по-твърд на пипане, стига се и до болезненост според степента на контрактурата! Може би ако имаше снимка от преди операцията всичко щеше да се разбере. Защото си мисля, че проблема е от това, че си имала повече жлеза, а тя винаги е над импланта и мускула и точно тази жлезна тъкан, която е (съотношение на жлезната епителна към мастната тъкан е 1:1 при нелактираща и 2:1 при млекоотдаваща жлеза.)

Точно тази тъкан обаче с времето знаеш какво се случва под въздействието на гравитацията, тя започва да провисва. За това както виждаш, се получава и този ефект като се наведеш, импланта си е на мястото, мускула го държи но жлезната тъкан увисва.

Това е моето обяснение, ако имаш снимка от преди операцията всичко щеше да се разбере.
И колко кубика са тези импланти ?
Отговори с цитат
  #9  
Стар 13th August 2017, 17:24
Аватара на nikol_n
nikol_n nikol_n не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Nov 2013
Мнения: 46
По подразбиране

За съжаление точно такава снимка нямам от преди операцията , а имплантите са 425сс , обмислям ако сложа малко по големи и са нисък профил дали ще се коригира това
Отговори с цитат
  #10  
Стар 13th August 2017, 17:42
Аватара на Pufpaf
Pufpaf Pufpaf не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: May 2013
Мнения: 1 257
По подразбиране

Мисля, че това може да помогне, то дори не знам какво друго освен това би могло да се направи.
Трябва да се избере подходящ профил и да сложат там където трябва. Ще те зяпат малко повече мъжете, но това не трябва да е проблем, за някои дори е плюс

Но хирурга знае много повече от нас, но не знам дали твоите гърди трябва да се броят към успешните операции. Може ли да споделиш, кой ги е правил, не знам дали това е правилният човек за една втора операция !
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Страннопровисваненагърдите
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 10:56.