IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #21  
Стар 26th January 2012, 18:04
Аватара на блонди
блонди блонди не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Oct 2010
Мнения: 269
По подразбиране

Вергиния,това с кистите и мен ме притеснява!Но не знам защо на консултацията пропуснах този въпро,за съжаление не само този.Бях си намислила да питам за толкова много неща,а се оказа после ,че не ,спях да си задам всички въпрос,просто защото изключих за някои от тях.Явно човек трябва да ходи със списък и да кара по него
Отговори с цитат
  #22  
Стар 31st January 2012, 23:20
blanco y negro blanco y negro не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Oct 2007
Град: испания
Мнения: 1 048
По подразбиране

И аз ще чакам за повече инфо за този хирург. Ако ми каже приемлива цена може да сменя ПИП-ките при него.
Отговори с цитат
  #23  
Стар 31st January 2012, 23:34
Аватара на миссссс 335
миссссс 335 миссссс 335 не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Sep 2006
Град: НА ЛУНАТА
Мнения: 429
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от natalia1 Виж мнението
И аз ще чакам за повече инфо за този хирург. Ако ми каже приемлива цена може да сменя ПИП-ките при него.
Цените на доц. Романски са както на Тепавичарова. Поне преди година, когато се оперирах там, беше така
Питай дали имат преференции за смяна на ПИП.
Отговори с цитат
  #24  
Стар 31st January 2012, 23:48
blanco y negro blanco y negro не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Oct 2007
Град: испания
Мнения: 1 048
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от миссссс 335 Виж мнението
Цените на доц. Романски са както на Тепавичарова. Поне преди година, когато се оперирах там, беше така
Питай дали имат преференции за смяна на ПИП.
Писах му... да видим.
Отговори с цитат
  #25  
Стар 1st February 2012, 13:24
Аватара на блонди
блонди блонди не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Oct 2010
Мнения: 269
По подразбиране

сега се ситих.Понеже на консултацията стана на въпрос за ПИП и за това ,че се пукат......,аз му казах ,че съм с Арион от Никито Георгиев.Той ме опипа и каза ,че за момнта са ок ,че Н.Г. се е справил добре ,че няма данни за кк и пукане...........,незнам явно се преценява и с опипвавне.Или поне опиването може да насочи ,все пак те са доста опитни и са пипнали не една гърда със силикон.............Но пак казвам ,че не съм сигурна дали говореше само за кк или и за кк и пукане....... .Оф, аз каквато съм параноя ,ако не дай си боже ми кажат ,че и Арион гърмят.............. .
Ей заради такива неща искам автоложна еконструкция,но пък и за този метод какви страхотии ми наговориха..............Мисля да го отложа за след две години поне,тъкмо Романски ще е понатрупал още опит
Отговори с цитат
  #26  
Стар 5th February 2012, 16:20
Аватара на ina.ina
ina.ina ina.ina не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2010
Мнения: 2 201
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от блонди Виж мнението
сега се ситих.Понеже на консултацията стана на въпрос за ПИП и за това ,че се пукат......,аз му казах ,че съм с Арион от Никито Георгиев.Той ме опипа и каза ,че за момнта са ок ,че Н.Г. се е справил добре ,че няма данни за кк и пукане...........,незнам явно се преценява и с опипвавне.Или поне опиването може да насочи ,все пак те са доста опитни и са пипнали не една гърда със силикон.............Но пак казвам ,че не съм сигурна дали говореше само за кк или и за кк и пукане....... .Оф, аз каквато съм параноя ,ако не дай си боже ми кажат ,че и Арион гърмят.............. .
Ей заради такива неща искам автоложна еконструкция,но пък и за този метод какви страхотии ми наговориха..............Мисля да го отложа за след две години поне,тъкмо Романски ще е понатрупал още опит
Определено поне го отложи. Такива бели може да си докараш на главата, дето ...
Отговори с цитат
  #27  
Стар 6th February 2012, 13:42
Аватара на блонди
блонди блонди не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Oct 2010
Мнения: 269
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от ina.ina Виж мнението
Определено поне го отложи. Такива бели може да си докараш на главата, дето ...
Ина,приветЗнаеш ли нещо повече за тези операции,ще се радвам ,ако знаеш и ако имаш време да ми споделиш подробности,може и на лични
Отговори с цитат
  #28  
Стар 6th February 2012, 16:03
Аватара на ina.ina
ina.ina ina.ina не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2010
Мнения: 2 201
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от блонди Виж мнението
Ина,приветЗнаеш ли нещо повече за тези операции,ще се радвам ,ако знаеш и ако имаш време да ми споделиш подробности,може и на лични
Не, мила, не знам нещо повече, просто за мен все едно си търсиш сама проблеми. Недей. Това е моето мнение, де. А за изчакването имах предвид, че всяко ново нещо иска доста време докато се видят недостатъците му ...
А гърдите ти са наистина хубави.
Отговори с цитат
  #29  
Стар 6th February 2012, 18:55
Аватара на блонди
блонди блонди не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Oct 2010
Мнения: 269
По подразбиране

Хубави,хубави ,ама твърди ,високи и статични /тук ми се ще да сложа онзи емотикон дето се скъсва от смях,ама вече нямам емотикони /
Чудя се ,ако сложа софт тъч,въпреки ,че Тепавичарова ме увери ,че няма да има разлика...........Ще го мисля,не бързам за никъде Благодаря на всички ,че които се включват с коментари по мойта тема
Отговори с цитат
  #30  
Стар 12th February 2012, 23:11
Colour Parrot Colour Parrot не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jan 2010
Мнения: 13
По подразбиране

Здравейте! Някой знае ли дали доц. Тепавичарова още оперира или прехвърля операциите си на доц, Романски. Мисля да се оперирам при нея, а ако тя вече не оперира, не знам дали да се доверя на доц. Романски,
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: доцРоманскимнения
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 07:11.