IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #31  
Стар 12th February 2012, 23:55
Аватара на миссссс 335
миссссс 335 миссссс 335 не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Sep 2006
Град: НА ЛУНАТА
Мнения: 429
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Neliq70 Виж мнението
или прехвърля операциите си на доц, Романски.
А откъде се сдобихте с тази информация ? Аз не съм чувала подобно нещо !
Отговори с цитат
  #32  
Стар 13th February 2012, 16:31
Colour Parrot Colour Parrot не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jan 2010
Мнения: 13
По подразбиране

В друг форум прочетох че доц. Тепавичарива щяла да се се пенсионира тази година или вече се била пенсионирала, но от сайта на Александровска не личи подобно нещо. Много се надявам да не е вярно, защото съм се насочила към нея.
Отговори с цитат
  #33  
Стар 11th November 2012, 10:13
Kkllaarraa Kkllaarraa не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Nov 2012
Мнения: 4
По подразбиране доц. Роман Романски

Завеждащ "Клиника по Пластично-възстановителна и естетична хирургия на УМБАЛ “Александровска“ - София" или както там се нарича в Александровска болница, много откровен, не е комерсиален в никакъв случай, не спестява нищо от рискове или негативни последици, даже на моменти те разколебава за определени неща...Не обещава чудеса и не обича хора, които ходят при него, въобразявайки си, че отиват на "фризьор" Добри впечатления. За гърди може би е несравним... Наскоро ходих на консултация при него в новият му частен кабинет в Слънчев бряг, в сградата на Вива клиник. Разбрах че там извършва и операции. Клиниката е доста луксозна с нова апаратура, решение за хората от Бургас и региона.
Отговори с цитат
  #34  
Стар 11th November 2012, 10:19
Kkllaarraa Kkllaarraa не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Nov 2012
Мнения: 4
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Colour Parrot Виж мнението
Здравейте! Някой знае ли дали доц. Тепавичарова още оперира или прехвърля операциите си на доц, Романски. Мисля да се оперирам при нея, а ако тя вече не оперира, не знам дали да се доверя на доц. Романски,
Техниката едва ли ще я предаде на някой друг освен на сина си. А чувам че е доста кадърен. Носител на много награди и уважаван от много пластични хирурзи.
Отговори с цитат
  #35  
Стар 13th November 2012, 18:59
ugly_duckling ugly_duckling не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Sep 2012
Мнения: 90
Cool

Някой знае ли дали цените в кабинета му в Слънчев бряг са същите като тези в Александровска? Интересувам се също дали повдигане /без импланти/ е желателно да се извърши преди да съм родила. С други думи, ако след 10 год. ми се наложи повторно повдигане - има ли такава възможност?
Отговори с цитат
  #36  
Стар 19th November 2012, 08:48
Kkllaarraa Kkllaarraa не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Nov 2012
Мнения: 4
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от ugly_duckling Виж мнението
Някой знае ли дали цените в кабинета му в Слънчев бряг са същите като тези в Александровска? Интересувам се също дали повдигане /без импланти/ е желателно да се извърши преди да съм родила. С други думи, ако след 10 год. ми се наложи повторно повдигане - има ли такава възможност?

От това което видях аз са доста по ниски. В цената му е включено всичко, а не както в Александровка след като ти кажат цената после да ти начислят превръзки, цена на легло и още една камара работи. А и няма място за сравнение между частна клиника и държавна болница, както всички знаем
Отговори с цитат
  #37  
Стар 1st December 2012, 00:40
aleks_sr aleks_sr не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Dec 2012
Мнения: 2
По подразбиране

Здравейте! Аз се оперирах при доц. Романски на 10.11.12г. Той дава консултации и оперира и вьв Вива клиник Сл.бряг. Клиниката и лекарите са страхотни. Операцията, която ми прави е уголемяване на бюста. Всичко мина нормално. Аз имах и асиметрични гьрди. Много сьм доволна от резултата. Преди мен оперира една жена за намаляне на бюста. Доста по сложна операция. От разговора с нея останах с впечатлението, че се е справил изключително добре.
Отговори с цитат
  #38  
Стар 15th August 2013, 21:01
mayam mayam не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: May 2013
Мнения: 4
По подразбиране Мнения Доцент Романски

Здравейте,
Аз преди три дни се оперирах при доцент Романски на който му асистираше доктор Кенолов във Вита Клиник в Слънчев Бряг. И двамата са невероятни. Аз лично не знам как е в Александровска болница във Вита Клиник всички бяха невероятни, но бих последвала Доцент Романски в която и клиника да отиде. Абсолютно го препорачвам а също препорачвам и Вита Клиник ако на някой му трябва друг вид специаист, всички са много добре подбрани.
Аз си правих абдоминопластика, ако някой иска снимки или повече информация да пише. Мъжът ми получи възпаление на ухото а дъщеря ми вдигна температура.
По тази причина се срещнах и с други специалисти и мога да дам мнение- всички ми направиха голямо впечатление с виспкия си професионализм. Същото важи и за останалата част от поддържащия персонал.
Ако някой иска да пита нещо тук съм.
Мая
Отговори с цитат
  #39  
Стар 19th August 2013, 08:24
fluffy76 fluffy76 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Aug 2013
Мнения: 48
По подразбиране

mayam, дай ми малко повече инфо за операцията ти - какви импланти, колко кубика, къде се ходи на контролни прегледи - в Сф. или в Слънчев бряг, колко ти излезе всичко.... и ако се сетиш за други интересни подробности.
На мен ми предстои вземане на решение при кого да се оперирам, но освен повдигане и коригиране на асиметрията, в моя случай се налага и обиране на кожа.
Благодаря предварително.
Отговори с цитат
  #40  
Стар 27th August 2013, 08:43
mayam mayam не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: May 2013
Мнения: 4
По подразбиране

Здравей,
Аз не съм си слагала импланти а си правих пластика на корем.
Операцията ми беше в слънчев бряг а също и контролните прегледи (докато бях на морето, махането на конците ще е в софия защото вече съм си в Благоевград).

Силно препоръчвам доцента.
Пак бих отишла при него, така че отивай смело. Аз не вярвах че моя корем може да се оправи (а той казва че пластичната хирургия не било магия, чиста магия си е). Възхитена съм от резултата като се има в напредвид че още не са ми махнали конците и не съм се възтановила на пълно.

Ако има още нещо пиши но може на лични да е полесно. Малко трудно намерих темата.

Последно редактирано от mayam : 27th August 2013 на 09:01
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: доцРоманскимнения
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 05:09.