IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #41  
Стар 27th August 2013, 08:52
Аватара на Шоки
Шоки Шоки не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2009
Мнения: 1 722
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от mayam Виж мнението
Здравей,
Аз не съм си слагала импланти а си правих пластика на корем.
Тогава трябваше да пишеш в друг отдел, не в мамопластиката, за да не объркваш момичетата.
Отговори с цитат
  #42  
Стар 27th August 2013, 10:20
Аватара на Мариса
Мариса Мариса не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: София
Мнения: 8 631
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Шоки Виж мнението
Тогава трябваше да пишеш в друг отдел, не в мамопластиката, за да не объркваш момичетата.
Може още да я държи упойката и да не вижда къде пише,но се съмнявам да е толкова зле..хахаха
__________________
Не е най - умен този който има най- много знания а този който успява всеки един миг от живота си да направи щастлив
Отговори с цитат
  #43  
Стар 31st August 2013, 21:48
mayam mayam не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: May 2013
Мнения: 4
По подразбиране

Много смешно,
Когато попаднах на тази тема още търсех информация за доцент Романски-независимо от операцията. За мен е по важно доктора да си върши работата качествено и това се разбира от мнението на пациентите му- независимо от операцията. Колкото повече различни по вид и успешни операций един доктор прави-толкова по-добър е. Един доктор не може да бъде добър само в един вид операция и лош във друг. Ако си търсите доктор който е добър само в мамопластиката то тогава не съм изненадана че повечето пишещи в тези форуми са си изпатили.
И така реших да пиша в тази тема защото въпреки че е за мамопластика също така събира мнения и за доцента (поне така пише горе-"Форуми > Пластична Хирургия > Мамопластика>доц.Романски - мнения !") но на който не му харесва да не чете. Все пак форумът си има официални модератори, щом те са оставили текста значи всичко е на ред.
Отговори с цитат
  #44  
Стар 1st September 2013, 10:10
Аватара на ina.ina
ina.ina ina.ina не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2010
Мнения: 2 201
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от mayam Виж мнението
Един доктор не може да бъде добър само в един вид операция и лош във друг.
Няма логика в това, което твърдиш. Иначе защо докторите специализират според теб?
Отговори с цитат
  #45  
Стар 1st September 2013, 12:07
Аватара на Мариса
Мариса Мариса не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: София
Мнения: 8 631
По подразбиране

Разбира се,че няма логика..хахаха Все едно аз да смятам за нужно УНГ специалист за носове да прави хубави цици.
__________________
Не е най - умен този който има най- много знания а този който успява всеки един миг от живота си да направи щастлив
Отговори с цитат
  #46  
Стар 1st September 2013, 12:53
Аватара на Шоки
Шоки Шоки не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2009
Мнения: 1 722
По подразбиране

Майам аз защо според теб във форума отдела прластична хирургия има няколко подотдела......Всеки се интересува от определен отдел и търси информация там. Мен няма да ме срещнеш в риното например. Както и момиче с твоя проблем няма да търси мнението ти в мамопластика. Отправих ти една елементарна, добронамерена забележка, която трябва да си вземеш, а не да се косиш. Не за първи път момичета объркват темите и си взимат забележка, повечето даже се извиняват. Определно в отдел мамопластика си търсим точно доктор добър в мамопластиката , а не в друго. А модератори отдавна няма, явно не знаеш.Поста ти относно доктора е много полезен, но става абсолютно безполезен след като е публикуван в абсолютно погрешно място.

Последно редактирано от Шоки : 1st September 2013 на 12:58
Отговори с цитат
  #47  
Стар 7th September 2013, 12:23
mayam mayam не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: May 2013
Мнения: 4
По подразбиране

Вижте,
когато търсех мнения при кой доктор да се оперирам, това беше единствения форум в който намерих мнения за доктора. За мен беше важно доктора да е качествен и да има възможно повече доволни пациенти, независимо от вида операция. Докато се запознавах с форума останах с впечатлението че никой няма нищо против да научи нещо повече за доктора- и аз за това се включих- мислейки че правя услуга-все пак сигурно има и други като мен които търсят цялостна информация за него и колкото повеце мнения на едно място толкова по-добре. Разбира се че форума е за мамопластика и хората по принцип ще търсят това но когато потърсиш мнения за него на Goole -излиза само тази тема и по този начин дори и да не си за гърди пак стигаш до тук. Ако се включа в стара тема за абдоминопластика тя не е свързана с него-не че ще е толкова безполезно. Но ако като мен някой се е спрял и се колебае между двама доктора ще иска определено мнение за него не общо за процедурата. За това се включих в тази тема. Ако не ви харесва не го четете но има други на които им е интересно и заради тях го написах.
А Мариса и Ина да си помисли малко дали УНГ е специалист по носове или е Уши Нос Гърло- което е три специалности преди да говори за специализиращи пластични хирурзи защото няма такива които правят само гърди.
Отговори с цитат
  #48  
Стар 7th September 2013, 13:34
Аватара на Мариса
Мариса Мариса не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: София
Мнения: 8 631
По подразбиране

Оооо,божке.Ти определено не разбра нищо,ама дано успееш някой ден Явно не ти е лесно,не си мисли,че се заяждам,но ти не се спря.
Повечето хора хич не ги вълнува дали даден хирург е добър в областта,която е напълно различна от тази,за която се интересуват!Хората искат инфо и мнения за точно определено нещо.Затва жените с ОП мамопластика сме тук,а не в раздел ринопластика или липосукция,или каквото ще да е друго,защото едното няма нищо общо с другото.
То затва тоя форум е пълна каша,всеки прави квото му скимне,пффф
__________________
Не е най - умен този който има най- много знания а този който успява всеки един миг от живота си да направи щастлив

Последно редактирано от Мариса : 7th September 2013 на 13:41
Отговори с цитат
  #49  
Стар 7th September 2013, 14:56
Аватара на Лина
Лина Лина не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jun 2011
Мнения: 137
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от mayam Виж мнението
Много смешно,
Когато попаднах на тази тема още търсех информация за доцент Романски-независимо от операцията. За мен е по важно доктора да си върши работата качествено и това се разбира от мнението на пациентите му- независимо от операцията. Колкото повече различни по вид и успешни операций един доктор прави-толкова по-добър е. Един доктор не може да бъде добър само в един вид операция и лош във друг.
Ае и аз да са изкажа...щот си мисла, че съм ногу умна Голямо ровене рових и много инфо изчетох, докато ми дойде куража и реда да си направя операцията. От всичко прочетено мога да кажа на 100 процента е сигурно, че пластичният хирург може да е най-добър в носове или цици, или друго. Всеки си знае силата и дори предпочита да прави предимно това. И не че не е добър и в другите области, и не че не прави и другите видове операции- просто в едното е по-добър. И да не каже някой, че тука сме го нападнали е така, ама ние тука си обсъждаме цици, щот това ни вълнува и такава ни е темата...е понякога и мъже де. Ама то едното води към другото.

Последно редактирано от Лина : 7th September 2013 на 14:59
Отговори с цитат
  #50  
Стар 7th September 2013, 22:45
Аватара на Мариса
Мариса Мариса не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: София
Мнения: 8 631
По подразбиране

АМа,тъй де.Като идеш на консултация не питаш хирурга дет ще ти прави циците колко носове е направил и дали го бива,аххааха
__________________
Не е най - умен този който има най- много знания а този който успява всеки един миг от живота си да направи щастлив
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: доцРоманскимнения
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 10:09.