IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #41  
Стар 13th September 2006, 15:01
lori lori не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jun 2006
Град: Пловдив
Мнения: 1 089
По подразбиране

Зинерит и Далацин за какво са точно? Какво пише на листовките им? И колко струват горе долу? Благодаря!
Отговори с цитат
  #42  
Стар 13th September 2006, 15:17
minididi minididi не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: May 2006
Град: Пловдив
Мнения: 160
По подразбиране u

Далацин Т е 11 лв. и е вид антибиотик,но тъй като не се приема вътрешно е добро решение за пъпките.Мажеш само в/у пъпката.Има много добър ефект, опитай няма да сбъркаш.Успех.
Отговори с цитат
  #43  
Стар 13th September 2006, 16:27
cranberry cranberry не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jun 2006
Мнения: 1 609
Изпратете съобщение чрез ICQ до cranberry
По подразбиране

не помня дали тук писах, сори ако се повтарям
на мен ми помогна зинерит и крем4ето акне аут мазане 3-4 пъти на ден
__________________
I'm hangin' on your words
Livin' on your breath
Feelin' with your skin
Will I always be here ???
Отговори с цитат
  #44  
Стар 13th September 2006, 16:35
Аватара на Olivia
Olivia Olivia не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jul 2006
Град: london
Мнения: 1 477
Изпратете съобщение чрез ICQ до Olivia Изпратете съобщение чрез Yahoo до Olivia
По подразбиране Re: u

Цитирай:
Първоначално написано от minididi
Далацин Т е 11 лв. и е вид антибиотик,но тъй като не се приема вътрешно е добро решение за пъпките.Мажеш само в/у пъпката.Има много добър ефект, опитай няма да сбъркаш.Успех.
ау това Далацин Т го ползва(ше) сестра ми но от него пъпките и доста се възпалиха
явно може би зависи от кожата защото и аз го ползвам ама на мен ми действа добре изсушава ми пъпчицата за една нощ но аз по принцип и нямам пъпки де ама от време на време цъфвам
__________________
Най-добрите и красиви неща не могaт да бъдат видени или докоснати,те се усещат в сърцето!
Отговори с цитат
  #45  
Стар 15th September 2006, 05:34
stamatq stamatq не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Sep 2006
Мнения: 60
По подразбиране

Не е добре да експериментирате с кожата на лицето си и да се самолекувате.Имайте в предвид, че 30% от популацията има обусловеност генетично да е с по-голяма мастна секреция отколкото порите на кожата могат да отделят и тогава се получава запушването им и образуване на комедони и възпаления като пъпки и кисти в по-напреднала фаза.Нелекуването по правилен начин води до белези и пигментации особено ако се чопли и изстисква пъпката от неопитен човек.При лечението на акне е особено важно да се правят почиствания от опитен козметик с медицинско образование или под контрол от такъв, а не само да се правят маски, пилинги и да се поемат лекарства.Мануалната терапия е основна при лечението на акне.Напоследък се прилага и лазерна терапия , с която е доказано , че резултатите се получават по-бързо особено при възпалено акне.
Отговори с цитат
  #46  
Стар 15th September 2006, 19:34
sladka_blondinka sladka_blondinka не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: May 2006
Град: градът на липите
Мнения: 191
По подразбиране

Колкото и елементарно да звучи пробвай с крем "Здраве"-този в малките сини кутийки,съдържа цинк,познат с "изсушаващото" си действие.Това е моето спасение,ако се случи да ми излезе некоя пъпчица
__________________
Една усмивка не коства нищо, а дава толкова много. Тя трае само миг, а понякога спомена за нея е вечен. Никой не е толкова богат, че да се откаже напълно от нея и никой не е така беден, че да не може да я дава!
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: помогнетеми
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 18:02.