IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #161  
Стар 28th September 2009, 18:32
Аватара на Gossow
Gossow Gossow не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jul 2008
Мнения: 4 790
По подразбиране

даже по канал 3 го показаха
Отговори с цитат
  #162  
Стар 29th September 2009, 20:58
Аватара на Gossow
Gossow Gossow не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jul 2008
Мнения: 4 790
По подразбиране

Левски - Лацио
Рома - цесека Х или 2
Отговори с цитат
  #163  
Стар 1st October 2009, 13:10
Аватара на Gossow
Gossow Gossow не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jul 2008
Мнения: 4 790
По подразбиране

Тодор Батков : Ще информирам и ФИФА да търси отговорност на столичния клуб. ФИФА и УЕФА са твърдо против манипулирането на мачове. Нося отговорност за думите си, не искам да разкривам още факти и доказателства. Те имат да обясняват много, много, много, много…

Ето цялото интервю - http://gong.bg/view_article.php?article_id=94709
Отговори с цитат
  #164  
Стар 1st October 2009, 14:24
Аватара на barrуwhite
barrуwhite barrуwhite не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: May 2008
Мнения: 3 513
По подразбиране


поредното доказателство, че борат е на кафево
__________________
"If they can make penicillin out of mouldy bread, they can sure make something out of you."
Отговори с цитат
  #165  
Стар 1st October 2009, 23:25
Аватара на Gossow
Gossow Gossow не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jul 2008
Мнения: 4 790
По подразбиране

Срам,позор,ужас,мистерия,ис тория,грях,мишки,лайнари,по мяри,к`рви,жертви,мустаци,н щастници,тъпаци,чичко паричковци,манекени....ДА ГО ДУХАТ.... гласа си оставих на Левски...не на ръководството...не на футболистите...Само Левски!!!
Отговори с цитат
  #166  
Стар 2nd October 2009, 12:57
Аватара на barrуwhite
barrуwhite barrуwhite не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: May 2008
Мнения: 3 513
По подразбиране

впрочем само за сравнение - играха доста по-добре от мача срещу Черноморец, където дори не създаваха положения
__________________
"If they can make penicillin out of mouldy bread, they can sure make something out of you."
Отговори с цитат
  #167  
Стар 2nd October 2009, 14:20
Аватара на Gossow
Gossow Gossow не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jul 2008
Мнения: 4 790
По подразбиране

Смърт за батков...точно това трябва да му е наказанието ... той се изгаври с цяла България...изгаври се с отбора на народа!!! Господи прибери си го ... МОЛЯ ТЕ!!!



01.10.2009 година Стадион „Георги Аспарухов”.

Една стара римска сентенция гласи- Не се оглеждай дълго време в бездната, за да не се огледа и тя в тебе и да паднеш в нея. Е Левски отдавна се огледа и падна, но въпроса е дали се опитва да полети обратно нагоре или продължава да пада??? Снощи ЛЕВСКИ летеше, ЛЕВСКИ беше жив и излезе от комата, в която беше изпаднал. Снощи ЛЕВСКИ победи. Сега всички се чудите защо??? Защо ли??? Какво е ЛЕВСКИ???
Нека някой да ми отговори!!!!! Аз си задавам този въпрос всеки ден и на всеки мач си все по- често си отговарям, че Левски е религия и то не само за мен, а за всички.
Защо снощи ЛЕВСКИ възкръсна или излезе от комата? Защото Левски е създаден на „трибуните” от 15-16 годишни деца преди 95 години и ако някога умре, то това ще стане на трибуните, но след снощи стана ясно, че ЛЕВСКИ ЩЕ Е ВЕЧЕН, защото докато има хора ще има и ЛЕВСКИ.
Да снощи стадиона беше полупразен, да в момента е най-трудно да си фен на Левски, а снощи беше НАЙ-ТРУДНО хем да си фен на Левски хем да си на стадиона, но точно тези 15хиляди, които бяхме там доказахме че ЛЕВСКИ НИКОГА НЯМА ДА УМРЕ, че ЛЕВСКИ е повече от отбор, че Левски е религия. Защото на стадиона имаше фенове от цяла България. Една част от тях дошли с надежда за победа, другата дошли да гледат дерби, третата част дошли предусещайки какво ни чака тази вечер, но всички бяхме дошли от ЛЮБОВ КЪМ ЛЕВСКИ. Дори хората обичащи Левски, но останали пред телевизора усетиха тази безгранична любов. Любов призната от италианските фенове и то на Лацио славещи се като едни от най-великите агитки в света, а когато те признаят тези хора и когато заедно с теб скандират САМО ЛЕВСКИ, когато свърши мача феновете се снимаха размениха фланелки, шалове и песни, когато това го има Няма как да не си голям, няма как да не си ВЕЛИК, няма как ЛЕВСКИ да е паднал. Да всяко стадо си има мърша, но с времето тази мърша изветрява.
Защо Левски е Велик? Защото ние го правим такъв. Резултата беше 0:2 когато ми звънна джиесема, мой колега- човек на средна възраст дошъл със сина си на мача с идеята да подкрепят Левски до гроб и когато очаквах той да ми каже- Гледай колко сме жалки с тези мъртви души на терена носещи сините фланелки. Той ми каза – Тук съм в сектор Б и те виждам, махам ти с шала, САМО ЛЕВСКИ!!! Точно в този момент разбираш какво е ЛЕВСКИ и какви са истинските Левскари и защо Левски е Велик отбор. Дори когато Г.Христов направи поредният си пропуск и реших и аз да изразя нецензурирана реплика към него, до мен дойде един от феновете и ми каза приятелю защо го псуваш? Той толкова си може. Нали всички сме от Левски, нали сме тук за да подкрепим тази наша Любов. Това беше още едно доказателство за това какво е Левски. На съседният ред седяха група гръцки момчета дошли от Гърция за мача, реших да ги питам какво ги води от Гърция да изминат километри за мач на Левски, когато едното момче ми обясни, че гледало филмчета с агитката на Левски и било впечатлено и затова решили да дойдат и да гледат и когато свърши мача видях да се усмихва и се зачудих, но той ми каза – Няма страшно лесно е да викаш когато отбора ти бие, трудно е когато отбора ти пада, но ние другият път пак ще сме тук, защото Вие не оставихте отбора си до последно, нещо което не се отдава на другите. Дори след края на мача когато едната трибуна питаше Какво е небето? И след секунда затишие другите две отговаряха СИНЬО! Няма как да не настръхнеш и да не заплачеш от кеф. Това е Левски.
Когато вървях към колата си, пред мен се движиха баща и 4-5годишното му дете. Човека вървеше с наведена глава и мълчеше, а детето се чудеше защо и му каза – Тате нищо. Нали?? САМО ЛЕВСКИ!!!! – е когато 4-5 годишно, необременено от сивотата на живота, който живеем дете, което на тези годинки разбира и може да изпитва само любов и интерес да ти каже това няма как да кажеш, че Левски е в кома. Напротив докато има деца и хора по тази планета ще има и ЛЕВСКИ. И докато тези чисти създания децата носят в себе си САМО ЛЕВСКИ, до тогава и ЛЕВСКИ ЩЕ Е ВЕЛИК, а това ще е ВЕЧНО.
Отговори с цитат
  #168  
Стар 4th October 2009, 14:22
Аватара на Gossow
Gossow Gossow не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jul 2008
Мнения: 4 790
По подразбиране

Локомотив Пд - Левски ... Х
Отговори с цитат
  #169  
Стар 5th October 2009, 15:17
Аватара на Reason
Reason Reason не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Nov 2007
Град: Зад пулта
Мнения: 7 680
По подразбиране

Тва ще рече, че Левски са много, много, ама много слаби!
__________________
На някои хора птичето на щастието каца, а на други им се изсира на рамото!
Отговори с цитат
  #170  
Стар 5th October 2009, 15:20
Аватара на Gossow
Gossow Gossow не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jul 2008
Мнения: 4 790
По подразбиране

Георги Иванов : „Играта, която показахме, е много обещаваща, мисля, че нещата ще потръгнат"
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Общатемазафутбол
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 18:33.