IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #11  
Стар 5th March 2006, 13:08
Аватара на milena127
milena127 milena127 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Feb 2006
Град: София
Мнения: 2 265
По подразбиране

Моята излезе 2300 евро всичко. Не съм чула подобно мнение, но честно казано в тази сфера доста хора са на различни мнения и може и да има нещо такова. Доколкото знам през зърното е по-трудно, може пък затова да е на такова мнение
Отговори с цитат
  #12  
Стар 5th March 2006, 13:11
vasy_baby vasy_baby не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Nov 2005
Град: София
Мнения: 100
Изпратете съобщение чрез ICQ до vasy_baby
По подразбиране

ти раждала ли си ако не,какво ти казаха за бременоста,периода на кърмене,ефекта след това сори че задавам такива въпроси,но не съм наясно с нещата и може би са ми малко глупави въпросчетата
Отговори с цитат
  #13  
Стар 5th March 2006, 13:22
SexyLady SexyLady не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Feb 2006
Мнения: 34
По подразбиране

Честити нови гърди а къде и при кого си се оперирала?
Отговори с цитат
  #14  
Стар 5th March 2006, 13:27
Аватара на milena127
milena127 milena127 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Feb 2006
Град: София
Мнения: 2 265
По подразбиране

При д-р Динев се оперирах. Той оперира в София във Вита и във Варна - във Валем. Колкото до раждането, при операцията над мускула се засягат до 5% от жлезите, което значи че спокойно можете да кърмите с останалата част. Факт е, че хиляди жени по света го правят. Доколкото разбирам ако е под муслула изобщо не се засягат жлезите и тогава изобщо не би трябвало да има проблем. Разбира се имайте предвид, че тук всичко е малко условно и рискът си е ваш. Разпитайте подробно лекаря, при който ще ходите на консулатция. Тук във форума има момичета, които доста по-подробно могат да ни ориентират по въпроса.
Отговори с цитат
  #15  
Стар 5th March 2006, 13:32
Аватара на milena127
milena127 milena127 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Feb 2006
Град: София
Мнения: 2 265
По подразбиране

И всъщност ако някой от по-отдавна оперираните че тука да попитам и аз - имам чувството че половината ми имплантант е под мишницата. Знам че е нормално да са издути все още, ама все пак споделете как беше при вас.
Отговори с цитат
  #16  
Стар 5th March 2006, 14:38
MaDaLeNa MaDaLeNa не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Feb 2006
Мнения: 163
По подразбиране

Какви импланти ти сложиха? В момента боли ли те?
Нали знаеш, че трябва да носиш специален сутиен 1 месец поне.
Моля те кажи ми колко кубика си сложи и с колко ти се увеличи гръдната обиколка. Питам те защото съм изправена пред дилемата аз колко да си сложа.
Отговори с цитат
  #17  
Стар 5th March 2006, 15:19
MaDaLeNa MaDaLeNa не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Feb 2006
Мнения: 163
По подразбиране

Дали защото операцията ми наближава или ме е обхванала някаква параноя, но непрекъснато се ровя из разни сайтове. Преди малко отваряйки сайта на Евросиликон прочетох, че през живота на жената със силиконови импланти ще се наложи поне още една интервенция за подмяна на подплънките.
В такъв случай какво значи доживотна гаранция??? Само, че ако нещо се случи с имплантите тогава подмяната им ще безплатна? Защото аз си мислех, че доживотна гаранция значи, че производителят гарантира, че пациентката може да ги носи да края на живота си. Или поне за Макган бях сигурна , че така.
Вие как мислите?
А относно това дали може да се слага имплант при мастопатия си преведох следното: не може при ракови /естествено/ и предракови състояния. А мастопатията нали се води предраково състояние?
Моля ви дайте мнение, че психясах съвсем.
Отговори с цитат
  #18  
Стар 5th March 2006, 16:32
Chujdata Chujdata не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Aug 2005
Град: Varna
Мнения: 1 743
По подразбиране

Няма страшно, особено като сложиш стегнат сутиен.Динев е много добър в правенето на джоба, така че спокойно.Имаш оток, който спада окончателно чак към края на първия месец, а импланта се намества до 6 месец поне.
Отговори с цитат
  #19  
Стар 5th March 2006, 16:56
Аватара на Aset
Aset Aset не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jun 2005
Град: София
Мнения: 1 206
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от MaDaLeNa
Преди малко отваряйки сайта на Евросиликон прочетох, че през живота на жената със силиконови импланти ще се наложи поне още една интервенция за подмяна на подплънките.
В такъв случай какво значи доживотна гаранция??? Само, че ако нещо се случи с имплантите тогава подмяната им ще безплатна? Защото аз си мислех, че доживотна гаранция значи, че производителят гарантира, че пациентката може да ги носи да края на живота си. Или поне за Макган бях сигурна , че така.
Вие как мислите?
Абсолютно наясно трябва да сме, че с една операция по увеличаване едва ли ще минем през живота си. Струва ми се, че максимумът, за който четох беше, че жена си ги носи вече от 32 години и продължава да ги носи.
Но доживотната гаранция се отнася до здравината. Т.е. МакГан гарантират, че това, което зависи от тях е изпълнено, т.е. че имплантите не могат да се спукат, а при фабричен дефект ги подменят безплатно. Гарантират качеството им. Може би и КК, но не съм сигурна.

Не можем да очакваме в случай на "Дабъл бабъл", синмастия, асиметрия,разходка на към мишницата или корема, инфекция, хеморагия, КК, СТШ, некроза, атрофия на тъкани, груби белези, незадоволителен размер, такива чисто хирургически грешки и индивидуална реактивност да ни раздават безплатни импланти.

За мастопатията не зная, но макар, че ми казваха, че не е необходимо аз си минах на контролен преглед при мамолог, като го предупредих, че ще се оперирам. Това те съветвам да направиш
__________________
Искам да съм мъничък вълшебник,
за да мога с пръчица в ръка
да създам магически учебник,
който се нарича "Доброта"!
Отговори с цитат
  #20  
Стар 5th March 2006, 16:56
Аватара на Aset
Aset Aset не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jun 2005
Град: София
Мнения: 1 206
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от MaDaLeNa
Какви импланти ти сложиха? В момента боли ли те?
Нали знаеш, че трябва да носиш специален сутиен 1 месец поне.
Моля те кажи ми колко кубика си сложи и с колко ти се увеличи гръдната обиколка. Питам те защото съм изправена пред дилемата аз колко да си сложа.
В момента заради отока не би била реална отчетената гръдна обиколка.
__________________
Искам да съм мъничък вълшебник,
за да мога с пръчица в ръка
да създам магически учебник,
който се нарича "Доброта"!
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Дневникнаеднаоперирана
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 12:17.