IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1  
Стар 21st February 2008, 06:56
Аватара на Valenta
Valenta Valenta не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Sep 2006
Мнения: 378
Изпратете съобщение чрез ICQ до Valenta
По подразбиране Общи приказки на оперираните

Момичета,дайте в тази тема да си говорим общи приказки без да засягаме въпроси за здравословни проблеми и въпроси за операции.Чета другите теми и всичко се върти от рода на кой хирург ми препоръчвате,риплинг,колко кубика да сложа и т.н.
Нека в тази тема да споделяме преживявания и хубави и лоши(дано няма такива).Да се похвалим с нещо или да изкажем недоволство от някой,да си честитим празниците тук,майтапи....абе такива работи.
Липсва тази тема за общи приказки.
__________________
Едни говорят за да скрият какво мислят,а други за да скрият,че не мислят нищо!
  #2  
Стар 13th March 2008, 13:16
Аватара на buba-77
buba-77 buba-77 не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Feb 2008
Град: Варненското Пловдивчанче
Мнения: 748
По подразбиране Re: Общи приказки на оперираните!

sexy007 много ми се тренира вече . Днес ми е точно 1м. след операцията .До тук съм качила 3 кг .По принцип диети не пазя и хапвам нормално и като тренирам редовно никакъв не ми е проблема с кг. ама сега с това пазене да не си прецакам нещо циците килограмките си се трупат .Ти кога си направи първата тренировка след операцията.И друго за горната част на тялото примерно за гръб скрипец с каква тежест почна и за бицепс ,трицепс въобще с какви килограми на тежестите тренираш горна част на тялото .
  #3  
Стар 13th March 2008, 15:59
Аватара на aniK
aniK aniK не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Feb 2007
Мнения: 4 127
Изпратете съобщение чрез ICQ до aniK
По подразбиране

sexy нещо изчезна И аз я чакам да даде компетентен съвет. Писна ми от това кардио и крака
  #4  
Стар 13th March 2008, 16:08
Аватара на buba-77
buba-77 buba-77 не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Feb 2008
Град: Варненското Пловдивчанче
Мнения: 748
По подразбиране

aniK а ти кога започна с тренировките
  #5  
Стар 13th March 2008, 16:15
Аватара на aniK
aniK aniK не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Feb 2007
Мнения: 4 127
Изпратете съобщение чрез ICQ до aniK
По подразбиране

На втория месец. Толкова дълга почивка не помня от кога не съм правила. Обаче хич не ме кефи - не тичам, даже и на крос-тренажора се притеснявам да си размахвам ръцете, правя само крака... Още не се усещам ОК да започна с гърдите. Чудя се дали поне гръб мога да правя ?!
  #6  
Стар 13th March 2008, 16:37
Аватара на buba-77
buba-77 buba-77 не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Feb 2008
Град: Варненското Пловдивчанче
Мнения: 748
По подразбиране

Лоша работа значи още месец нищо ,а след това кардио и крака Аз направо ще забравя пътя до залата Каква стана тя едното оправяме другото се разваля Така като гледам това лято ще ходя с целулит на плажа ,че още месец почивка си е направо ............А толкова обичам на фитнес
  #7  
Стар 13th March 2008, 23:35
Аватара на doll
doll doll не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Feb 2008
Мнения: 1 412
По подразбиране

И на мен много ми липсваше тренировката 1 месец.Аз съм подмускулно и сега вече 5-ти месец и все още не мога да тренирам напълно за горна част,преди може би месец и половина започнах гръб и за сега всичко е наред.Не знам дали има значение големината на имплантите???? Но сам чувала че надмускулно възстановяванети и връщане към тренировки е доста бързо
  #8  
Стар 14th March 2008, 07:48
dedektiv_p dedektiv_p не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2008
Град: София
Мнения: 1 663
По подразбиране

Мили красавици! Имам сериозен проблем. На 20,03,08 ми е дата за поставяне на имплантанти. Проблема е ,че секретарката ми каза никакво пушене 5 часа преди това. До сега ми е било лесно, щото ме събудят сутрин рано и хайде към операционната, но сега до 14,00 на бояд ще откача. Питането ми е: може ли да ползвам никотинова лепенка, за да се въздържа максимално да не изпуша 100 цигари от притеснение?
  #9  
Стар 14th March 2008, 12:14
Аватара на Divinemouse
Divinemouse Divinemouse не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Aug 2007
Град: в мечтите ми
Мнения: 8 719
По подразбиране

Аз си загасих цигарата на терасата и легнах в операционната.Операцията ми беше за 13,00часа но доктора ми каза до 11 мога да пуша и да ям,след което се оказа че ще трябва да изчакам повечко защото оперираха друга пациентка и до 17,30 си пуших на терасата в стаята стаята.Според мен можеш да пушиш 1-2 цигари
  #10  
Стар 14th March 2008, 13:07
Аватара на sibi
sibi sibi не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Dec 2007
Мнения: 2 154
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Thomi
Аз си загасих цигарата на терасата и легнах в операционната.Операцията ми беше за 13,00часа но доктора ми каза до 11 мога да пуша и да ям,след което се оказа че ще трябва да изчакам повечко защото оперираха друга пациентка и до 17,30 си пуших на терасата в стаята стаята.Според мен можеш да пушиш 1-2 цигари
Да пушиш - както и да е, но да ядеш ... това вече не ми се струва много разумно.
Затворена тема

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Общиприказкинаоперираните
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 02:57.