IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #21  
Стар 15th May 2009, 08:55
ледено_sЪrце ледено_sЪrце не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Dec 2006
Мнения: 4 366
По подразбиране

Много е гадно да се прекалява с тея климатици- наскоро бяхме в един хотел до Рилския манастир- вярно, че беше хладно, но не е нормално, докато се спи да е на 25 градуса климатикът, при положение, че вече не са зимни студове... В резултат- бяхме четирима човека- двама спаха идеално- две не успяхме да заспим. То толкова разправии бяха, че не посмях през нощта да го пипна, а на сутринта ми викат: "Що просто не стана да го намалиш?"
Отделен въпрос е, че на следващата вечер на друго място възглавниците бяха високи една педя и пак не спах, та като се прибрах вкъщи ми се стори рай- удобна възглавница и нормална температура.
__________________
Преди да запалиш огън в някого, помисли как ще го гасиш...
Отговори с цитат
  #22  
Стар 15th May 2009, 09:55
Аватара на Patety
Patety Patety не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Aug 2008
Мнения: 335
По подразбиране

ОХ и при мен е така, фука ми точно в главата, но съм си нахално и под 20 градуса не им давам да пипат. На който му е топло купила съм едно USB вентилаторче и го давам.
__________________
Forgive me my nonsense, as I also forgive the nonsense of those that think they talk sense.
Отговори с цитат
  #23  
Стар 15th May 2009, 11:00
еМ ДжИ еМ ДжИ не е на линия
 
Регистриран на: Dec 2007
Мнения: 2 173
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от barrуwhite
трябвало е да й кажеш, че ако спре климатика ше й върнеш краешника
Хахха, много си идеен Аз така се бях оцъклила, докато ми обясняваше, че това й било храната и никой нямало право да я пипа... чеее почти не можах да реагирам хахаххаа
Идеята с вентилатора е страхотна! Даже още утре мисля да й вземем един, да й го опаковаме като за подарък и цак - на бюрцето Хихих...
Може да гравирам картичка върху изсъхнала филиийка ...
Хейт, хейтъри сме, кво да праиш
Отговори с цитат
  #24  
Стар 15th May 2009, 11:05
Аватара на barrуwhite
barrуwhite barrуwhite не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: May 2008
Мнения: 3 513
По подразбиране

тва в никъв случай няма да значи да се скарате с нея, направо си прилича на акт на търпение Освен тва като ти четох предните постове по темата оставам с впечатление, че от другите ти колеги ше получиш тиха подкрепа Т.е. най-много ако е такава квато си я представям ще ти цъфне на следващия ден с USB печка
Действай тайно и долно, ние сме с теб!
__________________
"If they can make penicillin out of mouldy bread, they can sure make something out of you."
Отговори с цитат
  #25  
Стар 15th May 2009, 13:01
еМ ДжИ еМ ДжИ не е на линия
 
Регистриран на: Dec 2007
Мнения: 2 173
По подразбиране

Благодаря за подкрепата! Поне от вас я получавам, че на колегите, ако мога да разчитам. Тъкмо тази сутрин пак стана въпрос и тя гледа един термометър, сложен почти на тавана, че показвал 27 градуса. А това - сутринта, когато беше валяло и е още студено навън, смятай, аз с яке и анурак излязох от нас.. а тя пак се разхвърля и пуска климата.. Аз й правя забележка, тя пита, дали на някой друг му е студено и колежката Милка (хахаххаха) тайно ме поглежда ... гробна тишина... Аз я питам право очите:"Милке, студено ли ти е?"... "дддда"..
подмолно трябва да се действа разваляне на климатика, повторно разваляне, разваляне на новия..
Долу климатиците ХАХАХХАХАА
Отговори с цитат
  #26  
Стар 15th May 2009, 13:03
Аватара на pifco
pifco pifco не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Apr 2008
Град: Plovdiv
Мнения: 3 820
Изпратете съобщение чрез ICQ до pifco Изпратете съобщение чрез Yahoo до pifco
По подразбиране

между другото под самия климатик най малко се усеща,проблема е когато си срещу него
__________________
http://www.sinyatabezdna.com/
Отговори с цитат
  #27  
Стар 15th May 2009, 13:27
Аватара на Мария Василева
Мария Василева Мария Василева не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2007
Град: България
Мнения: 3 779
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от apoklistika
сигурно щях да си отглеждам една седмица хляб да мухляса и щях да й го подаря като компенцация за нейната мухлясала коричка
отлична идея
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Климатикофиса
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 19:26.