IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1  
Стар 26th January 2008, 18:21
еМ ДжИ еМ ДжИ не е на линия
 
Регистриран на: Dec 2007
Мнения: 2 173
По подразбиране ВОДА по време на кардио тренировка

Искам да попитам кога точно е добре да се пие вода при кардио тренировка с кростренажор? Преди това, след това ?А по време на самата тренировка?

Аз съм 175см, тежа 60 кг и се надявам, че с 30 мин тренировка всяка сутрин ще сваля около 5-6 кг. Как мислите? Трябва ли да комбинирам с други тренировки - упражнения, фитнес или нещо друго? Знам, че ще е по-ефективно, ако правя и други упражнения, но нямам никакво време ... затова се надявам, че ще стане само с кростренажора. Карам го от една седмица засега.
Благодаря предварително за вашите мнения
Отговори с цитат
  #2  
Стар 28th January 2008, 22:21
полин полин не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Mar 2007
Град: Пловдив
Мнения: 30
По подразбиране

Можеш да пиеш вода по време на тренировка и след това, но по малко, на малки глътки. Преди тренировка - да, ако си много жадна, но не си пълни стомаха с вода - дори и тя "тежи" и пречи на тренировката.
По-добре не прави всяка сутрин едно и също а комбинирай с упражнения - 1 ден крос тренажор, един ден упражнения. Така няма да привикваш към определно натоварване и ще имаш по-добри резултати. Не забравяй и за храненето. Задължително си прави 1 или 2 дни почивка седмично.
__________________
www.letsgym.com
Отговори с цитат
  #3  
Стар 28th January 2008, 23:07
еМ ДжИ еМ ДжИ не е на линия
 
Регистриран на: Dec 2007
Мнения: 2 173
По подразбиране

Много благодаря ! Вече се ориентирах и аз към подобна схема на натоварване - три дни на кростренажора + два дни упражнения, а и без това непрекъснато се успивам и повече от три дни не ми се събират на него....
А за водата - непрекъснато ми се пие - пресъхва ми гърлото.. докато карам, явно не дишам правилно.
Отговори с цитат
  #4  
Стар 29th January 2008, 09:13
Celine Celine не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2007
Мнения: 1 928
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от еМ ДжИ
А за водата - непрекъснато ми се пие - пресъхва ми гърлото.. докато карам, явно не дишам правилно.
От няколко дена и аз забелязвам същото странно защото досега не ми се е случвало. По принцип за час - час и половина тренировка изпивам литър вода. А сега не ми е достатъчна.
Отговори с цитат
  #5  
Стар 29th January 2008, 09:35
полин полин не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Mar 2007
Град: Пловдив
Мнения: 30
По подразбиране

Пробвайте с малко лимон или лимонов сок във водата.
__________________
www.letsgym.com
Отговори с цитат
  #6  
Стар 30th January 2008, 23:48
svinski_slon svinski_slon не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jan 2008
Град: София
Мнения: 107
По подразбиране

С какви домашни упражнения да се комбинирана или замества крос-тренажора? Кое по колко дни?
Аз имам 2 гири по 5кг всяка.
Отговори с цитат
  #7  
Стар 18th February 2008, 15:54
ezirp ezirp не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Feb 2008
Мнения: 8
По подразбиране

Не прекалявай с водата, тя натоварва допълнително сърцето, понеже то се опитва да осигури достатъчно кръв и за стомаха че да се справи с водата.
Ако искаш да гориш мазнини прави нагладно тренировката за да няма какви хранителни вещества да се използват за енергия, а направо да почва тялото да гори мазнини (което е най трудно за него и затова препочита за изгори първо въглехидрати и белтъчини).
__________________
не цъкай
Отговори с цитат
  #8  
Стар 19th February 2008, 09:24
еМ ДжИ еМ ДжИ не е на линия
 
Регистриран на: Dec 2007
Мнения: 2 173
По подразбиране

ezirp, мерси за отговора. Винаги тренирам на гладно,а и напоследък не пия вода преди и по време на тренировката, а асамо след това. Вече определено има резултат от усилията ми. Схемта, която следвам е: всеки ден след работа карам по 40 мин на най-висока скорост, на гладно + два дни от седмицата правя упражнения по 1 час, събота и неделя - единия ден карам , другяи ден - почивам + масаж. Също внимавам и за храната, която ям и наистина супер бързо се стегнах.
Килограми не съм свалила, само обиколките съм намалила, но кантара си показва едно и също... Но се чувствам супер
Отговори с цитат
  #9  
Стар 7th March 2008, 22:19
margo69 margo69 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: May 2007
Град: Sofia
Мнения: 9
По подразбиране

потвърждавам твоята теория. Наистина се свиваш на сантиметри, а кг си седят или мърдат по малко. Но аз съм доволна защото успях да се вмъхна с 2 номера по малко .
Отговори с цитат
  #10  
Стар 9th March 2008, 17:00
еМ ДжИ еМ ДжИ не е на линия
 
Регистриран на: Dec 2007
Мнения: 2 173
По подразбиране

Супер! и аз така (поне 1 номер съм свалила А смятате ли, че и от неопреновите гащи ще има полза? Аз имам такива, но много рядко ги слагам, нещо много жега ми става и ми стягат, затова карам само с колана, то и без това корема ми е доста по-проблемен... Но си мислех за целулита дали ще има полза, ако карам с неопренови гащи? Някой има ли такива?
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: ВОДАповременакардиотренировка
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 22:37.