IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #21  
Стар 22nd August 2008, 13:02
Аватара на Patety
Patety Patety не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Aug 2008
Мнения: 335
По подразбиране

Както чичо ви Чарлз Дарвин е казал " Важна крачка в еволюционния процес са мутациите" , но тогава разбира се не е имало Мак Доналдс
Отговори с цитат
  #22  
Стар 22nd August 2008, 15:12
Аватара на Solver
Solver Solver не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2005
Град: София
Мнения: 4 461
По подразбиране

Че в Африка негрите са били 2 метра и когато Египет е бил в разцвета си. И ако вземеш да разучиш расите, ще видиш, че просто негрите това им е генно заложено (не генно-модифицирано) и те имат много по-голям потенциал от белите хора да се развиват физически, с нормално хранене негрите в Африка стават такива, каквито ставаме ние, когато използваме химия. Забележи - негрите в Африка, не в Америка. И както казах не ми е нужно мнението ти, без аргументи. А хората се развиват като всяко едно същество, има еволюция, не мутация, на морето също насекомите са по-големи, но е полезно да ходиш на море нали...

Модификации на негрите

Я се замисли от колко време се използват модифицирани храни и как те биха променили гена на едно същество за 10 години - нужни са сигурно 100 години за дори малка промяна.
__________________
I want you to notice
when I'm not around
You're so fuckin' special
I wish I was special
http://squirrelsbrother.hit.bg/g.gif
Отговори с цитат
  #23  
Стар 22nd August 2008, 15:43
Аватара на Patety
Patety Patety не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Aug 2008
Мнения: 335
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Ivanin
А хората се развиват като всяко едно същество, има еволюция, не мутация,
Всяка една крачка в еволюцията е породена от мутация, задържала се в поколенията. Така се развиват всички! А онова с непорочното зачатие и диетичната кола е- дрън, дрън...
Отговори с цитат
  #24  
Стар 22nd August 2008, 16:01
еМ ДжИ еМ ДжИ не е на линия
 
Регистриран на: Dec 2007
Мнения: 2 173
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Ivanin
И както казах не ми е нужно мнението ти, без аргументи.
Добре бе пич, мислиш ли , че на мен ми е НУЖНО твоето ... мнение?
Нали си пишем, за да изразим мнение, а не да НАЛАГАМЕ мнение. И за какво би ми послужило на мен твоето?
По въпроса за негрите - те са абсолютно модифицирани, изменени, мутирали... и не са никакви негри, а една нова раса: Американски негър. И във Франция има негри - сравни ги с американските - никак не си приличат, нали? А хапват пущините.. не са като тези в Африка.
Незнам какво мислиш, че значи "аргумент".... може би нещо за ядене?
Както и да е.. якоооо - влязох в топ 10 - подписчето на Иванин!
Отговори с цитат
  #25  
Стар 22nd August 2008, 20:59
Аватара на Monique
Monique Monique не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Aug 2007
Мнения: 1 769
Изпратете съобщение чрез ICQ до Monique Изпратете съобщение чрез MSN до Monique
По подразбиране

[quote="еМ ДжИ"]
Цитирай:
Първоначално написано от Ivanin
И във Франция има негри - сравни ги с американските - никак не си приличат, нали?!
хмм аз не виждам разлика

Иначе съм била и във Франиция и в Щатите. Май в Щатите са по-"генгста"
но това е стилово различие

И защо изобщо се карате в някаква тема която е.........за целулита при децата
Мен лично не ме интересува целулита на децата...да се оправят. И те и родителите им.
Отговори с цитат
  #26  
Стар 22nd August 2008, 21:04
Аватара на secretk
secretk secretk не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jul 2007
Град: София
Мнения: 4 401
По подразбиране

Според мен пък си е до човек, всеки дa прaви кaквото си искa, никогa не сa ми хaресвaли игрите, нито пък спортa, нито пък фитнесa, нa мен сa ми скучни и ме дрaзнят и ми лaзят по нервите. Родителите ми сa ме молили дa излизaм, еми кaто не искaм, не искaм. От дете съм обичaлa дa се занимaвaм с други нещa, предпочитaх дa четa честно кaзано. Може дa ви е смешно и стрaнно, но нa мен ми хaресвa много повече от спортa.
А децaтa в САЩ сa много по-зле от децaтa в Бългaрия, товa е световен, не държaвен проблем.
__________________
Всички сме равни, но някои са по-равни.
Отговори с цитат
  #27  
Стар 22nd August 2008, 21:10
Аватара на Solver
Solver Solver не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2005
Град: София
Мнения: 4 461
По подразбиране

Ти май скоро не си виждала деца в България, нещо ме подтикна само това да напиша...
__________________
I want you to notice
when I'm not around
You're so fuckin' special
I wish I was special
http://squirrelsbrother.hit.bg/g.gif
Отговори с цитат
  #28  
Стар 22nd August 2008, 21:16
Аватара на secretk
secretk secretk не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jul 2007
Град: София
Мнения: 4 401
По подразбиране

Ми дa , още не ми е сaмоцел дa гледaм децaтa и дa тичaм по тях дa им кaзвам, че имaт целулит Амa е фaкт, че много обичaме дa съдим, aмa не и нaс дa ни съдят, aмa ние дa слaгaме етикети, но нa нaс дa не ни слaгaт.
Ми животa си е техен, ще ядaт кaквото искaт и когaто искaт.
Бaщa ми кaзва по-добре 50 години хубaв живот и купон, отколкото всеки ден дa мисля кaкво дa ям, че дa е здрaвословно и под чaс дa си нaпрaвя тренировкaтa, еми товa за мен е толковa досaдно и за мен също е дрaзнещо и изнервящо, но за други е нaчин нa живот и aз ги увaжaвaм за мнението им, но моето е друго.
Всеки си избирa кaк дa живее и кaк дa изглеждa, кaто не ни хaресвa не гледaме.
__________________
Всички сме равни, но някои са по-равни.
Отговори с цитат
  #29  
Стар 22nd August 2008, 21:24
Аватара на Patety
Patety Patety не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Aug 2008
Мнения: 335
По подразбиране

То не е нито така нито иначе, много ясно, че по-добре да прочетат някоя друга книга, вместо игрите. Но децата вече не ги влече това. И все пак не трябва да се оставят само и само да са щастливи, да тъпчат какво ли не!
Отговори с цитат
  #30  
Стар 22nd August 2008, 23:18
Аватара на Мария Василева
Мария Василева Мария Василева не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2007
Град: България
Мнения: 3 779
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Ivanin
И честно казано радвам се, когато помогна дори и на 1 човек, но за да се оправят нещата е нужен един прост план (който да дойде от държавата, не от мене), той да се вложи в училищата и да се следи състоянието на децата. И по физическо вместо да ходят на кафе, щото разбираш ли "не пишат отсъствия" или пък да си кибичат в залата и да си подават 1 топка, симулирайки активна дейност, спокойно могат да се правят упражнения, било то аеробика или фитнес. Има много училища с фитнес зали, най-вече в София, но директорите им са решили да печелят пари от тях и за учениците е просто "с намаление", ей до т'ва ниво стигна великата демокрация в България.
Много, много си прав за държавната намеса (или по-скоро не-намеса..) Нямах време да прочета всичко, но с това съм абсолятно съгласна. Лошото е, че не го виждам като реално осъществимо днес и у нас.
Няма държавна воля за това.
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Децацелулит
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 21:57.