IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #21  
Стар 3rd August 2009, 18:16
Аватара на Mycka
Mycka Mycka не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jul 2008
Град: Блондландия
Мнения: 2 353
По подразбиране



хайде нека всички бъдем зрави! и разбира се WORLD PEACE
__________________
"I'm not here for entertainment!You don't really wanna mess with me tonight ..."
Отговори с цитат
  #22  
Стар 21st August 2009, 10:53
nepoznatata nepoznatata не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Aug 2009
Мнения: 2
По подразбиране възпален яйчник

здравейте бях на гинеколог и ми казаха че тръбата не се виждала тъй като десния яйчник бил възпален,но имам висок тестостерон и ми изписаха диане 35 моя въпрос е ще се оправи ли с диането възпаления яйчник и може ли маточната тръба да е изкривена или сраснала с яйчника
Отговори с цитат
  #23  
Стар 11th April 2010, 19:32
Аватара на rokoko
rokoko rokoko не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2008
Мнения: 5 215
По подразбиране

абе, никой не каза, боли ли и колко възпаления яйчник при сексуален контакт
или просто от груб сексуален акт може да боли,
__________________
Знаеш ли?..........Харесва ми да чувам гласът ти рано сутрин, денят ми после е невероятно хубав...............
Отговори с цитат
  #24  
Стар 4th November 2012, 19:49
Extraterrestrial Extraterrestrial не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Nov 2012
Мнения: 1
По подразбиране ..

Аз съм на 17 години и в момента имам възпаление на яйчника. Ходих на гинеколог и ми предписа антибиотик(който се взима 3 дена) и обезболяващи разтворими прахчета. Ефекта на обезболяващото прахче трябваше да подейства след приемането на първото, но 2 часа след това болката я има. Надявам се поне антибиотика да ми помогне....
Отговори с цитат
  #25  
Стар 18th January 2015, 17:01
ralitsa.georgieva.54 ralitsa.georgieva.54 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jan 2015
Мнения: 1
По подразбиране

Здравейте. Виждам, че тази тема е от преди няколко години, но реших все пак да пиша, защото според мен всяка информация е необходима. Преди година имах възпаление на яйчниците. Един месец преживях пълен ад докато всъщност "опитните" ни доктори разберат какво ми е. Всичко започна с болка, наподобяваща предменструална, с жълтеникаво течение. Чувствах се УЖАСНО зле. И понеже усещах, че тази болка е ниско долу, където са ми яйчниците, реших, че първо трябва да отида на гинеколог (при това, уж един от най-добрите в Русе). Нямало ми нищо. След това реших да проверя бъбреците, червата и всичко що се намираше под пъпа. Но уви нищо. Мислех даже, че е апендикс. Една вечер отидох до бърза помощ от болки. Казаха ми да пия бузколизин. Дотолкова се бях влошила, че възпалението обхвана коремните ми мускули и не можех да се движа. Майка ми, ми помагаше да ставам, да лягам, да ходя до тоалетната. И понеже имах тези болки в коремните мускули мислех, че съм се увредила от тежките тренировки във фитнеса от глупавата фиксидея да отслабна. Та така, озовах се в 4-то вътрешно в Русе, където докторката отначало се държаше крайно зле с мен поради факта, че изглеждам малко по-различно от повечето момичета, с обиците по лицето ми. Приеме и тя ми помогна с установяването на проблема. Утайката на кръвта ми беше 56. След пет дена отидох да лежа в АГ. Там бях 5-6 дена на терцеф, след това ме изписаха, но утайката все още беше висока. Вземах антибиотик и глобули. Хубчев искаше да ми прави диагностична лапароскопия. Добре, че съм инат или по скоро, добре, че страх лозе пази, та отидох при управителя на поликлиниката в Русе, който ме посъветва преди всякакви оперативни интервенции, да пробвам с физиотерапия... а именно ултразвук и радар. И се оправих. Знам, че това е дълго обяснение, за някой безполезно, но съм безкрайно щастлива, че това ми помогна. След това почнах с билки. И така... : )
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Възпаленияйчници
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 02:31.