IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1  
Стар 17th October 2007, 09:16
mimish mimish не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Aug 2007
Мнения: 20
По подразбиране Дайте съвет за разреза!!!

Здравейте момичета, днес бях на консултация при доц.Евстатиев, за да определим размер на силиконовите подплънки и да уточним датата на операцията. Е спряхме се на размер аз съм 172висока, 55кг. среден профил 4мм. високи и 280кубика. кръгли, евросиликон. Но той ми предложи разреза да бъде под гърдата. Оставал белег, но така било по-добре заради профилактика по-нататък, не се нарушавала структурата на жлезата и така. Имах настройка разреза да бъде около ареолата, но.......посъветвайте ме......какво да направя, той каза че в крайна сметка аз избирам, но.......помогнете с опита си....дата ми за операцията е 5ноември, а и сестреснах о тези дренажи и това, че можело да се налижи престой от 2-3 че и повече дни.......
Отговори с цитат
  #2  
Стар 17th October 2007, 09:26
Аватара на huanita
huanita huanita не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Feb 2007
Мнения: 121
По подразбиране

Аз съм ЗА разреза под гърдата.... Предимствата са повече от недостатъците, но все пак е важно дали плануваш деца за в бъдеще. Ако нямаш планове да си снимаш гърдите от близо в Плейбой, какво значение има някакъв си малък разрез, който ако се третира правилно след година няма да се вижда???
Отговори с цитат
  #3  
Стар 17th October 2007, 09:47
Babri Babri не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jul 2007
Мнения: 16 744
По подразбиране

И аз съм за под гърдата.Почти не се виждат белезите,пък и нали гърдите малко се смъкват като спаднат отоците и така няма проблем.
Отговори с цитат
  #4  
Стар 17th October 2007, 09:49
mimish mimish не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Aug 2007
Мнения: 20
По подразбиране

Аз имам вече едно момиченце за сега не планувам второ, но човек никога не знае..... на 28 съм........така че.......но това се чудя дали този разрез под гърдата наистина има повече предимства и крие по-малко рискове.......
Отговори с цитат
  #5  
Стар 17th October 2007, 10:10
adinka adinka не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: May 2007
Мнения: 517
По подразбиране

На мен Динев ми каза, че е по-добре през ареолата, но аз се чудя ще може ли от там да сложи 310кк? В смисъл кожата се разтяга нали,ама чак пък толкова...момичета кажете,имате опит
Отговори с цитат
  #6  
Стар 17th October 2007, 10:16
mimish mimish не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Aug 2007
Мнения: 20
По подразбиране

и аз за същото моля, да споделят опит минали по този път......колебах се между Динев и Евстатиев и се спрях на Евстатив, страхувам се казвам си го честно но.......това е......избора го правим ние и сме там по желание........
Отговори с цитат
  #7  
Стар 17th October 2007, 10:20
zhenya chavdarova zhenya chavdarova не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Mar 2006
Град: Лондон
Мнения: 798
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от adinka
На мен Динев ми каза, че е по-добре през ареолата, но аз се чудя ще може ли от там да сложи 310кк? В смисъл кожата се разтяга нали,ама чак пък толкова...момичета кажете,имате опит
Аз съм оперирана при Динев с разрез през ареолата- 350сс и честно да ти кажа белега хич не си личи
__________________
2 X 620cc
Отговори с цитат
  #8  
Стар 17th October 2007, 10:25
adinka adinka не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: May 2007
Мнения: 517
По подразбиране

Аз също имам предчувствие,че Динев е моя хирург. Благодаря ти Жени за отговора.Ако имам някакви други въпроси може ли да ти пиша на лични?
Отговори с цитат
  #9  
Стар 17th October 2007, 10:32
junglegirl junglegirl не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Sep 2006
Мнения: 1 598
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от adinka
На мен Динев ми каза, че е по-добре през ареолата, но аз се чудя ще може ли от там да сложи 310кк? В смисъл кожата се разтяга нали,ама чак пък толкова...момичета кажете,имате опит
Този пък
За кого е по-добре?Един белег не може да се сравни с травмата на тъканите на жлезата;с прекъсването на млечните канали,които особено при кърмене могат да доведат до сериозен мастит;със понякога постоянната загуба на сетивност на зърната...много ми е интересно за кого е по-добре това пред един белег и то не бих казала кой знае какъв?
__________________
Щастлив е не този,който има повече,а този,който е щастлив от това,което има...
Отговори с цитат
  #10  
Стар 17th October 2007, 10:44
adinka adinka не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: May 2007
Мнения: 517
По подразбиране

Е точно задари изчетеното тук,аз го попитах дали няма да имам проблеми след това при кърмене и той ми обясни,че няма да имам.Аз не държа да е през ареолата може и под гърдата,но това беше неговото мнение.А ако искам разреза да ми бъде под може и така да ми е,нали?
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Дайтесъветзаразреза
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 08:50.