IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1  
Стар 31st January 2013, 12:46
Alexa_m Alexa_m не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jan 2013
Мнения: 7
По подразбиране Помогнете ми с информация

Здравейте,
Нова съм тук, но прочетох доста неща из форума. Моля ви, помегнете ми с малко информация.

Решила съм се на ринопластика - повторна. Най-вече по медецински съображения - затруднено носно дишане, изкривена носна преграда... но също така има и естетичен момент. При първата ми ринопластика носът ми бе изрязан в профила, но стените не са събрани, което го прави да изглежда в анфас широк и неоформен. Така, че търся и двата ефекта.

Също така съм решила да сложа и имплант в брадичката.

Спряла съм се на двама хирурзи засега - проф. Бенчев Хил клиник и проф. Джамбазов Синумед. Но не съм убедена, че при тях е възможно да се комбинира операция 2 в 1 нос и брадичка.

Знаете ли дали е възможна и корекция на брадичка при тях?

И също, за Джамбазов прочетох доста из форума, но не намерих нещо за Бенчев. Някой превил ли си е ринопластика при него?
Отговори с цитат
  #2  
Стар 31st January 2013, 12:59
Alexa_m Alexa_m не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jan 2013
Мнения: 7
По подразбиране

Изпуснала съм темата за проф. Бенчев. Сега я видях, че дори е на първа страница.
ако имате информация само за корекцията на брадичка
Отговори с цитат
  #3  
Стар 31st January 2013, 15:16
Alexa_m Alexa_m не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jan 2013
Мнения: 7
По подразбиране

Много съм притеснена и говоря пълни глупости
Идеята ми е такава: повече държа носът ми да бъде поправен качествено от към функционалност и естетика. Затова се насочвам към хирурзи оториноларинголози. Освен това вече извърших една консултация с специалист УНГ и след като той видя сътворените неща в носа ми ми каза, че е важно поправката да бъде направена от специалист в областта, а не от общ пластичен хирург. Даде ми три препоръки, две от които са тези, които ви споменах.
Но аз много искам по време на тази операция и да сложа имплант в брадичката.

Затова ви моля да ми помогнете като дадете вашите мнения за добри оториноларинголози, при които мога да сложа и имплант в брадичката.

Не се чувствайте отговорни, че на база вашите мнения ще взимам важни решения. Наистина просто събирам информация и проучвам въпроса, който наистина много искам вече да реша.
Отговори с цитат
  #4  
Стар 31st January 2013, 17:28
Аватара на sibi
sibi sibi не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Dec 2007
Мнения: 2 154
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Alexa_m Виж мнението
Затова ви моля да ми помогнете като дадете вашите мнения за добри оториноларинголози, при които мога да сложа и имплант в брадичката.
Не мисля, че има такива. УНГ си е уши, нос, гърло и по никакъв начин не включва брадичка!
Отговори с цитат
  #5  
Стар 1st February 2013, 08:16
Alexa_m Alexa_m не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jan 2013
Мнения: 7
По подразбиране

Очевидно наистина е така. Благодаря за отговора.
Ще видя какво ще правя.
Не ми се щеше две операции...направо не знам...
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Помогнетемиинформация
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 19:15.