IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #2791  
Стар 1st April 2012, 16:23
nunsi nunsi не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Mar 2012
Мнения: 2
По подразбиране

Здравейте отново,
Аз не успях да се класирам на 28ми когато беше денят за записване на консултации, даваше ми заето непрекъснато и не можах да се свържа . Някой има ли представа кога е следващата дата когато се записва за консултации?

Мерси предварително
  #2792  
Стар 1st April 2012, 17:17
МиНи МаУс МиНи МаУс не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: May 2010
Мнения: 14
По подразбиране

Здравей те на всички , които четат и се интересуват от тази тема , които са преживяли или са в очакване на своята операция Пиша ви, защото преди десетина дни премина моята ринопластика и има нещо което ме притеснява.Налагаше се да ми присадят хрущял от едната страна на върха на носа и сега тази част ми е като изтръпнала, не усещам нищо свързах се с моя лекар той ме увери , че това ще отшуми след две ,три седмици , но някак си не почувствах успокоение.Надявам се някой от вас да е преживял подобно нещо и да може да ми помогне.
  #2793  
Стар 1st April 2012, 17:19
Аватара на Josefinka
Josefinka Josefinka не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jun 2010
Мнения: 185
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от elnikol Виж мнението
Josefinka i Youb как сте?Аз само се побърквам,ходя от огледало на огледало,и се побърквам,гледам го тоя нос и ту ми се струва ок,ту огромен ,не че виждам много,само ноздрите и малко от върха.
Във вторник трябва да ми махнат конците,и тогава дали ще мога да си видя и целия нос?Лелееее цял живот да мечтаеш за това нещо и сега да изпитваш толкова смесени чувства.

elnikol ето ме тук. Днес се спрях в къщи че времето е лошо. Както е писала Крис на мен изобщто не ми изглежда подут моят. Виждам само връхчето и ноздрите. Засега са ми абсолютно еднакви а връхчето е точно както го исках. Във вторник ще видя нослето като цяло как е и дали ми е направил извивка както аз исках. Имам още малко жълтъни под очите и това е. Искам да питам другите дали ви се е случвало след операцията да похърквате и минава ли след като се отпуши носа. Аз никога досега не съм хъркала, надявам се да не остане така.
  #2794  
Стар 1st April 2012, 17:30
elnikol elnikol не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Nov 2011
Мнения: 33
По подразбиране

[QUOTE=Josefinka;770970]elnikol ето ме тук. Днес се спрях в къщи че времето е лошо. Както е писала Крис на мен изобщто не ми изглежда подут моят. Виждам само връхчето и ноздрите. Засега са ми абсолютно еднакви а връхчето е точно както го исках. Във вторник ще видя нослето като цяло как е и дали ми е направил извивка както аз исках. Имам още малко жълтъни под очите и това е. Искам да питам другите дали ви се е случвало след операцията да похърквате и минава ли след като се отпуши носа. Аз никога досега не съм хъркала, надявам се да не остане така.[/QUOT
Ами сигурно е нормално,като се има в предвид,4е дишаш почти изцяло през устата,аз съм още с лилав грим на клепачите и подута,и моите ноздри са абсолютно еднакви,връхчето е стеснено,но как е и аз така до вторник,ще тръпна в очакване.Дано да имам извивчицаааа
  #2795  
Стар 1st April 2012, 18:41
Qgodina Qgodina не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Mar 2012
Мнения: 86
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Qgodina Виж мнението
Днес ми падна лонгетата докато си духах носа, и реших да се огледам в анфас. Добавих 2 снимки от днес и още една от "преди"
  #2796  
Стар 1st April 2012, 19:22
Аватара на Josefinka
Josefinka Josefinka не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jun 2010
Мнения: 185
По подразбиране

Ягодина добре ти е нослето и в анфас и в профил, направил ти е хубава извивка. И ще спада още. Аз лично не виждам да ти е подуто между челото и носа или поне не повече от нормалното.
п.с. Как пък ти падна лонгетата докато се издухваше))))), моята я чувствам много стабилна върху носа.
  #2797  
Стар 1st April 2012, 19:58
Qgodina Qgodina не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Mar 2012
Мнения: 86
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Josefinka Виж мнението
Ягодина добре ти е нослето и в анфас и в профил, направил ти е хубава извивка. И ще спада още. Аз лично не виждам да ти е подуто между челото и носа или поне не повече от нормалното.
п.с. Как пък ти падна лонгетата докато се издухваше))))), моята я чувствам много стабилна върху носа.
Мерси, и на мен ми харесва, че е симетрично, честно казано след предишния неуспех бях малко скептична :Р
Иначе на мен ми закрепиха лонгетата с лепенки, Димитров каза, че щял да инструктира другите как сами да си ги пристягат и регулират, но понеже аз съм била по-плашлива, щял да ми я фиксира за цялата седмица обаче явно са ми спаднали отоците, плюс от водата като попада (колкото и да се старая да пазя) и лепенките се отхлабиха, и лонгетата ми се вдигна ама нищо, аз пак си я сложих де, то и без това 2 дни останаха до вторник
  #2798  
Стар 1st April 2012, 20:49
Аватара на yoube
yoube yoube не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Sep 2011
Мнения: 149
По подразбиране

на мен постоянно ми идва да кихам едва се сдържам. Вие пръскате ли се с онова което го изписват за вътре в носа? Аз много не се пръсках защото го прецаках шишето нещо и доста неща са ми се събрали в носа, но въпреки това дишам. Вашите нослета чисти ли са отвътре? И да се опитвам да го почиствам, единия път само го разкървих отвътре ;[
  #2799  
Стар 1st April 2012, 20:54
Аватара на annnna
annnna annnna не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Oct 2011
Мнения: 157
По подразбиране

Qgodinka,сладка си! Много ми харесва как е станало в анфас! И така като гледам нямаш никакви отоци! Как става това чудо?
  #2800  
Стар 1st April 2012, 21:28
elnikol elnikol не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Nov 2011
Мнения: 33
По подразбиране

На мен не ми се киха,но за сметка на това,така ме сърби носа,под лонгетата,че ако имаше как бих я отлепила.Пръскам от разтвора,днес извадих някакви засъхнали корички,който виждах,не смея да ровя много.

Ягодинка супер ти е нослето.
Затворена тема


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: РинопластикапридоцДжамбазовчаст
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 01:21.