IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #3761  
Стар 20th May 2012, 15:37
Аватара на Krissstin4enceto
Krissstin4enceto Krissstin4enceto не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Oct 2011
Мнения: 504
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Syntha Виж мнението
......"при нормално зарастване на фрактури, първоначално в мястото на фрактурата се образува костно удебеляване - калос, който впоследствие постепенно се резорбира и костта възстановява предишната си дебелина" именно около 6 месеца до година се резорбира ....затова крайния резултат е тогава .....
Хана, чети !!! :*
  #3762  
Стар 20th May 2012, 15:37
Аватара на DanaG
DanaG DanaG не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Dec 2011
Мнения: 87
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Syntha Виж мнението
"при нормално зарастване на фрактури, първоначално в мястото на фрактурата се образува костно удебеляване - калос, който впоследствие постепенно се резорбира и костта възстановява предишната си дебелина" именно около 6 месеца до година се резорбира ....затова крайния резултат е тогава .....така че дори и да си мислите , че е кост .....не е
Syntha - президент! Това ако можеше да го сложим като банер над форума, толкова мъки би спестило А масажа започвам да го прилагам отсега, защото от жега и полен имам чуствотото, че вече почвам да отичам

Последно редактирано от DanaG : 20th May 2012 на 15:51
  #3763  
Стар 20th May 2012, 15:59
Аватара на Mim Che
Mim Che Mim Che не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jul 2011
Мнения: 325
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Krissstin4enceto Виж мнението
Хана, чети !!! :*

Да, маци, ама при полУжение, че доФторът потвърди, дали има на к'во да се надявам? А и щеше да ми го обясни, а не да обсъждаме доизпиляване. Дано да сте прави и накрая да ми "кажеш"

Бях се настроила за едни , а не за второ рино.

  #3764  
Стар 20th May 2012, 22:09
klarisina klarisina не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Nov 2006
Мнения: 341
По подразбиране

Хана, при теб къде е удебелението(ти беше писала, че имаш проблем, но така и после не съм видяла какво си споделила след консултацията с док) ?
  #3765  
Стар 21st May 2012, 08:47
Аватара на Mim Che
Mim Che Mim Che не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jul 2011
Мнения: 325
По подразбиране

Клари, на нивото на очите, от дясната страна. То си е гърбичка. Не е изпилено явно, въпреки, че по отворения метод не знам точно кое не се е видяло, но както и да е. Както казва Тутик - мога да живея с него. На дневен ред ми стоят по-важни неща. Ако успея да наглася графика есента може и да направим едно доизпиляване. Но просто усещам как между университета, първо бебе, второ бебе някак няма да ми се занимава. Дано след две години да са почнали и ци*и да правят, да лягам за 2 в 1.

С Джамбазов не съм се виждала от операцията, само с Димитров. Последният (как звучи ) потвърди, че е кост, а не оток. Не исках да пиша, да не плаша "паниките" като Ягодката (), но пък то не е и Бог знае каква драма. Всичко ще се оправи.
  #3766  
Стар 21st May 2012, 10:08
sweet_anita sweet_anita не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Feb 2012
Мнения: 1
По подразбиране

Здравейте,момичета!От доста време следя форума,но не съм се престрашавала да пиша.Аз съм за септопластика при професора на 1 юни. Дано има и други от форума на тази дата.Аз реално съм и за ринопластика,тъй като носа ми е крив и имам гърбица,но съм много страхлива и реших,че не мога да го понеса,така че ще си оправя само преградата,понеже и силно изкривена и това затруднява дишането ми(с едната ноздра не дишам).Включвам се с въпрос за упойките.В листчето от Джамбазов пише за тестуване към анестетиците,но от прочетеното в темата разбрах,че не го правят в деня на операцията.До сега не са ми правили никакви операции и как мога да знам дали съм алергична към дадена упойка.Затова съм решила да си направя теста,а не знам дали в Каспела го правят,ако отидеш предварително и с направление от личния.Ако някой го е правил моля да сподели,за да се ориентирам къде трябва да отида.Близо до Пловдив живея.Благодаря предварително!
  #3767  
Стар 21st May 2012, 10:29
Аватара на Mim Che
Mim Che Mim Che не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jul 2011
Мнения: 325
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от sweet_anita Виж мнението
Здравейте,момичета!От доста време следя форума,но не съм се престрашавала да пиша.Аз съм за септопластика при професора на 1 юни. Дано има и други от форума на тази дата.Аз реално съм и за ринопластика,тъй като носа ми е крив и имам гърбица,но съм много страхлива и реших,че не мога да го понеса,така че ще си оправя само преградата,понеже и силно изкривена и това затруднява дишането ми(с едната ноздра не дишам).Включвам се с въпрос за упойките.В листчето от Джамбазов пише за тестуване към анестетиците,но от прочетеното в темата разбрах,че не го правят в деня на операцията.До сега не са ми правили никакви операции и как мога да знам дали съм алергична към дадена упойка.Затова съм решила да си направя теста,а не знам дали в Каспела го правят,ако отидеш предварително и с направление от личния.Ако някой го е правил моля да сподели,за да се ориентирам къде трябва да отида.Близо до Пловдив живея.Благодаря предварително!

Миличка, от какво се уплаши? При положение, че ще ти правят преградата не виждам защо се страхуваш от естетичната корекция. Както и да е, това си е твое решение. За упойките аз питах Димитров дали трябва да се тествам и той каза, че не трябва. На мен също ми беше първа операция с пълна упойка и ми беше много притеснено. Някога проявявала ли си алергии към нещо, каквото и да е? Те там ще те питат и ако е необходимо ще ти направят тестове. Знам, че имаше момичета, които предварително си бяха направили, ако ще си по-спокойна и ти можеш да го направиш. Аз бях получила един сърбеж в областта на деколтето, раменете и гърдите, от спинална упойка. Казах на Димитров и преди операцията, заедно с "успокоителната" инжекция, ми сложиха и урбазон. При всички положения той ще ти се обади няколко дни преди операцията, за да му потвърдиш, че ще отидеш. Не се притеснявай да го попиташ за нещата, които те интересуват. Успех!
  #3768  
Стар 21st May 2012, 10:44
Аватара на sanny
sanny sanny не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Oct 2011
Мнения: 154
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от sweet_anita Виж мнението
Здравейте,момичета!От доста време следя форума,но не съм се престрашавала да пиша.Аз съм за септопластика при професора на 1 юни. Дано има и други от форума на тази дата.Аз реално съм и за ринопластика,тъй като носа ми е крив и имам гърбица,но съм много страхлива и реших,че не мога да го понеса,така че ще си оправя само преградата,понеже и силно изкривена и това затруднява дишането ми(с едната ноздра не дишам).Включвам се с въпрос за упойките.В листчето от Джамбазов пише за тестуване към анестетиците,но от прочетеното в темата разбрах,че не го правят в деня на операцията.До сега не са ми правили никакви операции и как мога да знам дали съм алергична към дадена упойка.Затова съм решила да си направя теста,а не знам дали в Каспела го правят,ако отидеш предварително и с направление от личния.Ако някой го е правил моля да сподели,за да се ориентирам къде трябва да отида.Близо до Пловдив живея.Благодаря
предварително!
Здравей,sweet_anita,аз също се притеснявах от упойката преди операцията ,тъй като и на мен също ми беше за първи път да бъда под обща анестезия,и в този ред на мисли бих ти казала за твое успокоение ,
тъй като си близо до Пловдив направи така ,както аз направих-взимаш си листчето с анестетиците и отиваш в кожния диспансер в Пловдив(ако незнаеш къде е,пиши ми на лични,ще ти обясня),единственото е ,3 дни преди тестуването не трябва да си приемала никакви алергени.Аз отидох сутрин на гладно,но не било необходимо да е нагладно като попитох там.Струваше ми ,мисля към 21 лв,беше по 3 лв за тестуване на медикамент.А от упойката няма нищо страшно-това е най-хубавата част от цялата операция ,лично на мен ми понесе добре,аз нямах никакви странични ефекти,бях много щастлива и енергична като се събудих.Дано съм била достатъчно изчерпателна,ако те интерисува нещо -питай
  #3769  
Стар 21st May 2012, 10:48
Аватара на sanny
sanny sanny не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Oct 2011
Мнения: 154
По подразбиране

А на останалите мацки,БЛАГОДАРЯ ВИ за хубавите думи : 2015:,ЗЛАТНИ СТЕЕЕЕЕ !!!!
  #3770  
Стар 21st May 2012, 13:25
Аватара на Qgodka
Qgodka Qgodka не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Sep 2011
Мнения: 242
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Хана Виж мнението
Клари, на нивото на очите, от дясната страна. То си е гърбичка. Не е изпилено явно, въпреки, че по отворения метод не знам точно кое не се е видяло, но както и да е. Както казва Тутик - мога да живея с него. На дневен ред ми стоят по-важни неща. Ако успея да наглася графика есента може и да направим едно доизпиляване. Но просто усещам как между университета, първо бебе, второ бебе някак няма да ми се занимава. Дано след две години да са почнали и ци*и да правят, да лягам за 2 в 1.

С Джамбазов не съм се виждала от операцията, само с Димитров. Последният (как звучи ) потвърди, че е кост, а не оток. Не исках да пиша, да не плаша "паниките" като Ягодката (), но пък то не е и Бог знае каква драма. Всичко ще се оправи.
Хана
голЕмо име ми излезе! хахаха Хана, това значи ли, че на този етап се двоумиш за второ рино? Аз да ви кажа моята дясна част е по-изпилена от лявата, ще ходя до Димитров, не се набива яко на очи,но ще видим. Искам да ви кажа, че като поспадна оттока и сега си ми харесва носленцето. Професора се е постарал много, за което мноооого му Благодаря. А, и да ви кажа това за връхчетата, че не бил се справял- НЕ е вярно, при мен връхчето е направено супер. Този калос , за който каза Syntha смятам, че наистина се поприбира. Така, че Хана, нищо чудно и твоето да изчезне! В крайна сметка съвършен нос няма!
Също така искам много да Благодаря на Емико, за подкрепата, която ми оказа! Тя е прекрасен човек!
Затворена тема


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: РинопластикапридоцДжамбазовчаст
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 20:52.