IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #3771  
Стар 21st May 2012, 22:08
klarisina klarisina не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Nov 2006
Мнения: 341
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Хана Виж мнението
Клари, на нивото на очите, от дясната страна. То си е гърбичка. Не е изпилено явно, въпреки, че по отворения метод не знам точно кое не се е видяло, но както и да е. Както казва Тутик - мога да живея с него. На дневен ред ми стоят по-важни неща. Ако успея да наглася графика есента може и да направим едно доизпиляване. Но просто усещам как между университета, първо бебе, второ бебе някак няма да ми се занимава. Дано след две години да са почнали и ци*и да правят, да лягам за 2 в 1.

С Джамбазов не съм се виждала от операцията, само с Димитров. Последният (как звучи ) потвърди, че е кост, а не оток. Не исках да пиша, да не плаша "паниките" като Ягодката (), но пък то не е и Бог знае каква драма. Всичко ще се оправи.
Миличка, ама ти сериозна офанзива си подела, рино, две бебета, висше...оле, явно си голям боец!
Дато тия костни недоразумения при всички ни да вземат да спаднат !!!
Ех, ако професора вземе и голем кеф ще настане
  #3772  
Стар 21st May 2012, 22:23
Аватара на Mim Che
Mim Che Mim Che не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jul 2011
Мнения: 325
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от klarisina Виж мнението
Миличка, ама ти сериозна офанзива си подела, рино, две бебета, висше...оле, явно си голям боец!
Дато тия костни недоразумения при всички ни да вземат да спаднат !!!
Ех, ако професора вземе и голем кеф ще настане
Абе доказвам си нЕ'кви неща, пък да видим.
Дано, и аз така казвам, ама живи и здрави в крайна сметка, хич не мога да го мисля сега.

За последното - налЕ, при тях лягам веднага.
  #3773  
Стар 23rd May 2012, 15:35
Connie Connie не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Apr 2012
Мнения: 28
По подразбиране

Здравейте! Снощи ми беше операцията мина успещно нослето ми стана мъничко видях колко е скъсен като ми сменяха марлята дано и като ми махнат логнетата се харесам още повече. Днес обаче мисля че имам температура, Димитров каза че е нормално, искам да ви попитам при вас така ли беше и взимали ли сте някакви лекарства за това!?
  #3774  
Стар 23rd May 2012, 16:50
keery keery не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jan 2011
Мнения: 320
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Connie Виж мнението
Здравейте! Снощи ми беше операцията мина успещно нослето ми стана мъничко видях колко е скъсен като ми сменяха марлята дано и като ми махнат логнетата се харесам още повече. Днес обаче мисля че имам температура, Димитров каза че е нормално, искам да ви попитам при вас така ли беше и взимали ли сте някакви лекарства за това!?
Нормално е , поискай си от сестрата нещо за температура и ще ти даде.
  #3775  
Стар 24th May 2012, 22:33
Connie Connie не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Apr 2012
Мнения: 28
По подразбиране

Здравейте, днес ми махната тампоните много неприятно и малко болезнено добре че става бързо без упойка бях.. А за плаките можели някой да ми каже боли ли налагали се упойка?
  #3776  
Стар 24th May 2012, 23:19
Guinet Guinet не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: May 2012
Мнения: 87
По подразбиране

Здрасти, нова съм във форума, но с опит в корекцийките на нос. Мисля да се подлагам при доцент Джамбазов, след всичко, което сте изписали за него...
  #3777  
Стар 24th May 2012, 23:25
Connie Connie не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Apr 2012
Мнения: 28
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Guinet Виж мнението
Здрасти, нова съм във форума, но с опит в корекцийките на нос. Мисля да се подлагам при доцент Джамбазов, след всичко, което сте изписали за него...
Няма да сгрешиш много добър специалист е!
  #3778  
Стар 24th May 2012, 23:27
Guinet Guinet не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: May 2012
Мнения: 87
По подразбиране

Носа ми е ужасен - с мноого голяма гърбица, при върха, която се получи при предната корекция ( 2005г- Сердев). Иначе носа ми е тесен и фин с тънко, финно, но много криво връхче, което ми разваля цялото лице и ме прави да изглеждам ужасно в профил.
  #3779  
Стар 24th May 2012, 23:31
Guinet Guinet не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: May 2012
Мнения: 87
По подразбиране

Май ще е най- добре да пусна снимки и да споделят мнение опитните тук, при това изходно положение какво мога да очаквам ..
  #3780  
Стар 25th May 2012, 00:43
Guinet Guinet не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: May 2012
Мнения: 87
По подразбиране

Споделете мнение, плииийййз

http://www.snimka.bg/?profile,albums

Потребител- guinet

парола:321321

Последно редактирано от Guinet : 25th May 2012 на 10:08
Затворена тема


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: РинопластикапридоцДжамбазовчаст
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 05:44.