IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #3811  
Стар 27th May 2012, 22:08
Аватара на Qgodka
Qgodka Qgodka не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Sep 2011
Мнения: 242
По подразбиране

Сю, с пълно право моеш ми вика.... Мрънки!


Guinet, щом Сю казва проучи нещата, но аз мисля, че на този етап с това носле не си като баба Яга както твърдеше!И според мен запиши се за консултация за да видиш какво ще ти каже Професора.
Успех С теб сме!

Последно редактирано от Qgodka : 27th May 2012 на 22:12
  #3812  
Стар 27th May 2012, 22:12
Аватара на Sookie
Sookie Sookie не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Aug 2011
Мнения: 73
По подразбиране

Мацки, кога падат тея конци? Тези, дето са ми обшивка по цялата преграда още си седят, беличките паднаха(мина месец). А и друго - едната ми ноздра не мога и не мога да я отпуша(трудно минава въздух през нея), другата си е перфектна. Не знам дали да не ходя за преглед или още е рано да си внушавам А и трето доста силно ме боли отляво на носа под окото при една специфична мимика... хайде сега оплаках се, сега можете да ме храните, че прекалено рано се вглеждам
  #3813  
Стар 27th May 2012, 22:30
Аватара на Qgodka
Qgodka Qgodka не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Sep 2011
Мнения: 242
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Sookie Виж мнението
Мацки, кога падат тея конци? Тези, дето са ми обшивка по цялата преграда още си седят, беличките паднаха(мина месец). А и друго - едната ми ноздра не мога и не мога да я отпуша(трудно минава въздух през нея), другата си е перфектна. Не знам дали да не ходя за преглед или още е рано да си внушавам А и трето доста силно ме боли отляво на носа под окото при една специфична мимика... хайде сега оплаках се, сега можете да ме храните, че прекалено рано се вглеждам
Суки, коя ноздра ти е запушена лявата или дясната? Ако е лявата, да не би да те боли левия максиларен синус от това, че е запушена? Знам ли? Нека кажат по-вещите.
Аз същи имам някакви конци на септума, но не са паднали още....белички са.

Суки, тука всички сме френдли настроени !

Последно редактирано от Qgodka : 27th May 2012 на 22:36
  #3814  
Стар 27th May 2012, 22:37
Аватара на Sookie
Sookie Sookie не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Aug 2011
Мнения: 73
По подразбиране

Лявата е да, и от ляво са ми конците по преградата пръскам и духам обаче скоро мозъка ми ще излезне през ноздрите, а не се отпушва Трябва да намеря номера на Димитров, май ще се ходи пак

Qgodka, знам, че сте супер френдли аз се бъзикам ама то нали знаеш от твоята гледна точка е различно и викам си може другите да преценят, че 1 месец е рано да дишам и да си кажат еее те тука не се научиха, че не става за 1 ден
  #3815  
Стар 27th May 2012, 22:40
klarisina klarisina не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Nov 2006
Мнения: 341
По подразбиране

Guinet, добре се вижда и на първите снимки, за мен визуално не е чак толкова зле, даже ми приличаш на никол кидман в профил, сю е най-запозната измежду нас и както ти е казала направи консултация с поне 2ма, но искай ясни приблизителни прогнози на това, което ще сътворят!
Sookie, не знам, кога падат ама и мойте си стоят (25дни) и бели и сини всичко си е вътре и моята лявата е по-малко пропусклива, но тя така си беше и преди, мислех след риното ще се оправи, ама си е все така, то даже се вижда, като погледна отдолу, че отворчето е по-малко. За болката, ако слагаш още лонгетата може от нея да е, аз понеже трябва да я слагам, си ме понаболва.
  #3816  
Стар 27th May 2012, 22:40
Аватара на Qgodka
Qgodka Qgodka не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Sep 2011
Мнения: 242
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Sookie Виж мнението
Лявата е да, и от ляво са ми конците по преградата пръскам и духам обаче скоро мозъка ми ще излезне през ноздрите, а не се отпушва Трябва да намеря номера на Димитров, май ще се ходи пак
Според мен синусът е възпален и от там идва всичко. Опитай се малко да масажираш там където точно те боли, може да се отпушат нещата. Аз имам номера на Димитров, свиркай, ако нещо да ти го пусна на лични
  #3817  
Стар 27th May 2012, 23:07
Аватара на spring
spring spring не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Oct 2009
Град: София
Мнения: 814
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Sookie Виж мнението
Лявата е да, и от ляво са ми конците по преградата пръскам и духам обаче скоро мозъка ми ще излезне през ноздрите, а не се отпушва Трябва да намеря номера на Димитров, май ще се ходи пак

Qgodka, знам, че сте супер френдли аз се бъзикам ама то нали знаеш от твоята гледна точка е различно и викам си може другите да преценят, че 1 месец е рано да дишам и да си кажат еее те тука не се научиха, че не става за 1 ден
Аз си дишах веднага след като ми махнаха тампоните, така че не мисля че 1 месец е недостатъчен за това да можеш да дишаш през носа си.... При всички случаи е по-добре да се консултираш с лекаря си, от колкото с нас във форума. Всеки случай и човек са уникални, така че за теб е важно да знаеш как стоят нещата в твоя случай, а не по принцип. Успех
__________________
Всичко започва да изглежда по съвсем различен начин, когато се държиш като Някой, а не като Нещо.
  #3818  
Стар 27th May 2012, 23:20
raya.kali raya.kali не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Apr 2012
Мнения: 6
По подразбиране

Guinet, при Джамбазов ще бъдеш в сигурни ръце,само не прави грешката да ходиш при Емилчо или Енчев и всичко ще ти е наред.Казвам го от личен опит.Само се чудя този дето ти е правил рино на носа,как е успял да сътвори тази гърбица?Аз ако съм на твое място,да го бях съдила този..,или най-малкото да поеме отговорността да ти преведе носа в приличен вид или да плати разноските и друг да ти го оправи.И ти с едната ти ноздра въобще можеш ли да дишаш?Пусни една снимка преди операцията,ако имаш.
  #3819  
Стар 27th May 2012, 23:28
Guinet Guinet не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: May 2012
Мнения: 87
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Susan Виж мнението
Guinet, внимателно проучи всички възможности, защото носа ти определено не е от лесните. Оня тъпанар си е оставил ръцете и не се знае каква каша е останала от хрущялите ти.
Новите снимки които си качила, само затвърждават това което ти казах.
Не знам какъв е бил преди това носа ти , но просто се чудя тоя некадърник как е успял да сътвори толкова стърчащ нос.
Желая ти успех .

Ще съ по свободна след 12 юни, така че който иска фотошоп, да ме търси след тази дата
Искам и аз фотошоп, нямам търпение вече да се видя с нов нос, макар и на снимка засега само..само носове ми се въртят в главата, откакто се зачетох в този форум. Твърдо съм решена да се пробвам
  #3820  
Стар 28th May 2012, 09:35
Аватара на Josefinka
Josefinka Josefinka не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jun 2010
Мнения: 185
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Sookie Виж мнението
Мацки, кога падат тея конци? Тези, дето са ми обшивка по цялата преграда още си седят, беличките паднаха(мина месец). А и друго - едната ми ноздра не мога и не мога да я отпуша(трудно минава въздух през нея), другата си е перфектна. Не знам дали да не ходя за преглед или още е рано да си внушавам А и трето доста силно ме боли отляво на носа под окото при една специфична мимика... хайде сега оплаках се, сега можете да ме храните, че прекалено рано се вглеждам
Sookie има време докато паднат, на мен лично ми излизаха кончета до преди една две седмици а вече направих два месеца. С лявата ноздра и аз не дишам още идеално но с всеки изминал ден е все по добре. И другото което забелязах е че двете ми ноздри са станали почти еднакви и оттока отляво е спаднал много. Близките ми казват че и връхчето е спаднало но аз много не го забелязвам. Нямам никакви вдлъбнатини или неравни повърхности като точпчета и т.н. Единственото ми оплакване е че не ми го направи чип с вирнато връхче. аз пак да си се оплача.
Затворена тема


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: РинопластикапридоцДжамбазовчаст
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 08:32.