IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec

Върни се   Форуми > Пластична Хирургия > Ринопластика


Затворена тема
 
Контрол над темата Начин на разглеждане
  #3891  
Стар 3rd June 2012, 18:53
danylony danylony не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Apr 2010
Град: Испания
Мнения: 11
Thumbs up РЕ

Гуинет,вместо да си хабиш нервите тука,по добре излез и пий едно кафе,Сюзън я остави ,тя си няма друга работа.Много грозно е това,че ти е публикувала снимката,жалко ,че не мога да намеря нейните,и при нея си бяха оставили ръцете,ама никой не тръгна да я обижда.Както и да е,рядко пиша ,но ти си смело момиче и това ме провокира,желая ти успех.
  #3892  
Стар 3rd June 2012, 19:22
кукумицинка кукумицинка не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jan 2012
Мнения: 207
По подразбиране

Цитирай:
Susan

Хахаха гледам всички сте завършили психология и как набързо сте ми спретнали по един психо портрет
За жалост познали няма
А снимката ще седи до 12 юни а след 12 юни може и да забравя
Защо точно на 12 юни? Момичето те помоли да й махнеш снимката, ти се правиш на две и половина. И наистина си ужасно груба. Нека ти илюстрирам ситуацията, че да схванеш къде бъркаш.

Susan (продава прахосмукачки)
Guinet (твърдо е решила да си купи прахосмукачка)

Guinet: Добър ден! Искам да си купя прахосмукачка. Какво ще ми препоръчате?
Susan: Ами, може ли да видя снимки на къщата и тогава ще ви препоръчам нещо
Guinet: Разбира се - ето това е холът, спалнята, кухнята...
Susan: Ооооооооо, ама къщата ви е ужасно грозна, пък и вие сте голяма мърла! Наистина имате нужда от прахосмукачка, но най-добре сменете и къщата и си вземете и прислужница! Прахосмукачката ще ви даде съвсем леко подобрение. Ако бях на ваше място, не бих живяла и един ден в тази къща, без прислужница и без прахосмукачка!
Guinet: Ами то, май по-добре направо да се гръмна...За какво ми е да си купувам прахосмукачка?!
  #3893  
Стар 3rd June 2012, 20:02
Syntha Syntha не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Nov 2011
Мнения: 52
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Susan Виж мнението
Хахаха гледам всички сте завършили психология и как набързо сте ми спретнали по един психо портрет
За жалост познали няма
А снимката ще седи до 12 юни а след 12 юни може и да забравя
Susan ...като се хвърли едно око на всичките мнения ,които са ти останали (max 20 страници се пазят....или 500 мнения - за тези ,които не знаят) се вижда , че всяко 2-ро твое мнение показва , че си в конфликт с някой...обикновенно се чувстваш длъжна да кажеш колко е тъп, прост и малоумен човека отсреща и дали е селянин, как ти вече си се доказала "там,където трябва" ....как на другите все заплатата им е мизерна и как ако трябва да дадат толкова пари колкото ти си дала ... трябва да проституират и всичко това в най-различни теми. Чела съм през какво си минала , ужасно е , никой не заслужава да му се случи и се радвам , че вече си добре...но ума ми не го побира как се отнасяш с Guinet ,на която се е случило същото , и вместо ти най-добре да знаеш какво му е на момичето...да се опитваш да го "смазваш" като някой удавник, който ще удави друг стига той да оживее ..до вчера обясняваше как твоя нос бил отвратителен, как си била обезобразена , а сега "по лош нос от твоя не съм виждала"...Нещо не ти се понрави идеята , че не се депресира ли? Май искаш да е обратното ..така изглежда поне... Няма нужда човек да е завършил психология ...за да те определи като жена-хейтър на средна възраст, страдаща от комплекс за малоценност ("анормално или патологично състояние, съдържащо в себе комплекс от несвързани, необосновани идеи и коeто кара човека да се подценява, да бъде прекалено чувствителен, силно да се стреми към похвала и ласкателство и да има пренебрежително и подценяващо отношение към другите")....обяснявам ти го , за да си имаш представа какво е ....че май го бъркаш с чувството за непълноценност - такoвa наистина нямаш.
Може ли толкова хора да ти кажат , да махнеш снимката и ти ...обаче пак напук. Явно може де. Сега дори някои момичета , които се опитаха да те подкрепят от лоялност ...сигурно няма да го споделят , но съм сигурна , че и в техните очи падна.
Хайдееее Susan ,ПОКАЖИ СЕЕЕ !!! Престани да се криеш зад монитора !!! Качи твои снимки ! Нека видим що е то СЪВЪРШЕНСТВО !!!

Последно редактирано от Syntha : 4th June 2012 на 14:05
  #3894  
Стар 3rd June 2012, 20:25
danceweek danceweek не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Feb 2012
Мнения: 5
По подразбиране

Susan,как не ти става неудобно бе?Искам само да вметна,това,че тук е форум не значи че сте анонимни!Susan за теб се отнася,мисля,че ти е пределно ясно,че публикуването на снимки,без нечие СЪГЛАСИЕ си е престъпление!Модераторите вече имат сигнал за злоупотребата,както и IP адреса на Susan,анонимност в интернет няма,освен ако не сте си свързали компа с прокси сървър.
А вие,останалите момичета,много внимавайте къде си качвате снимките,с кого споделяте информация и лични данни.От ясния пример се вижда,как лесно може някой да злоупотреби със снимките ви,което си злоупотреба по законите на РБ.
И СЕГА ЩЕ ГО КАЖА МНОГО ЯСНО:
АКО НЯКОЙ СЕ ОПИТА ДА ВИ КАЧВА СНИМКИ,ДА ПУБЛИКУВА НЕЩА БЕЗ ВАШЕ СЪГЛАСИЕ,Е ПРЕСТЪПЛЕНИЕ.ПОТЪРПЕВШИТЕ МОГАТ ДА УВЕДОМЯТ МОДЕРАТОРИТЕ,КОИТО ОТ СВОЯ СТРАНА ИМАТ ПРАВО ДА СЪДЕЙСТВАТ С ОРГАНИТЕ НА РЕДА И ДА ПРЕДОСТАВЯТ IP АДРЕС НА НАРУШИТЕЛЯ.ОТ СВОЯ СТРАНА ЗАСЕГНАТИТЕ ВЛИЗАТ В ПРАВОТО СИ И ПРЕДЯВЯВАТ ИСК СРЕЩУ ОТВЕТНИКА.
  #3895  
Стар 3rd June 2012, 22:06
klarisina klarisina не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Nov 2006
Мнения: 341
По подразбиране

Напълно съм съгласна с danceweek аз, като човек близо до закона, а също и като потребител на форума от 2006 година и на много други сайтове, мога да кажа, че макар и доста малко, но подобни прояви във форуми след подаване на жалба от потърпевшите са били обект на преследване и в огромен процент авторите издирени, съдени и осъдени! Макар, че в законодателството на БГ санкциите не са особенно големи имат доста респектиращ и отрезвяващ ефект върху нарушителите, защото в 99% от случайте те са разчитали на своята анонимност и слабоволието за възмездие от страна на потерпевшите. Ефекта на неприятната изненада да бъдеш подведен по отговорност и последвалите действия, са с огромен негатив върху бъдещето !!!
  #3896  
Стар 3rd June 2012, 22:31
Аватара на Oompa Loompa
Oompa Loompa Oompa Loompa не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jan 2010
Мнения: 2 938
По подразбиране

Дрън , дрън ще осъдиш някой на кукуово лято Снимката нито съм я крала нито съм я използвала за лични нужди , така че хайде по спокойно и си научете домашното по добре
Очаквам съдебна призовка в най скоро време и ако искате да ви дам адреса си в Англия да ми я пратят там Много ми е интересно как ще осъдиш човек който е английски поданик или мислиш , че ще ме екстрадират ??? хахахах

И за сведение на психоложките , през ръцете ми са минали доста снимки на потребителки от форума , но защо ли нито една тяхна снимка не е излязла на показ ???
Мисленето определено не ви се отдава камо ли законовите разпоредби
А снимката ще остане , колкото и да врякате
__________________
Много отдавна е крайно време!
  #3897  
Стар 3rd June 2012, 22:42
Аватара на Qgodka
Qgodka Qgodka не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Sep 2011
Мнения: 242
По подразбиране

Клари, тези нерезорбируемите конци бяха сини на цвят при мен. При Суки бяха розови, но се различават от резорбируемите с това, че са твърди. Резорбируемите са бели и меки. Клари виж как ще е до няколко дни и, ако има нужда звънни на Димитров.
  #3898  
Стар 3rd June 2012, 22:44
marta_1 marta_1 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Sep 2011
Мнения: 49
По подразбиране

Сюзънке, да вземеш да извикаш някой мъж да те оправи, белким наместиш платките. Ненормалница!
  #3899  
Стар 3rd June 2012, 22:46
klarisina klarisina не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Nov 2006
Мнения: 341
По подразбиране

В безмислена полемика не влизам и няма да седна да обяснявам детайли за това какво точно е нарушението и къде, но трябва да знаеш (сю), че дори и една незначителна жалбичка на точното място ще има ефекта на пеперудата виж ако си в африка друг въпрос :Р
  #3900  
Стар 3rd June 2012, 22:46
Аватара на svoboda
svoboda svoboda не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jun 2011
Мнения: 129
По подразбиране

То голяма гордост таз Англия и тоз английски поданик, бе
Затворена тема


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: РинопластикапридоцДжамбазовчаст
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 06:50.