IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #31  
Стар 20th February 2009, 12:26
Аватара на gwendoline
gwendoline gwendoline не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2007
Град: The Garden of Eden
Мнения: 9 049
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от aleksandra666
... макър че, има и такива дизайнерски дрехи, на които по нищо не личи, че са маркови и скъпи.
Даже повечето са такива... Склонна съм дасе съглася с Томи, защото марката може да е само бонус към една добре ушита фешън дреха; в много от случаите обаче мацки, които са свикнали да пазаруват само маркови дрехи, често купуват "по навик" неща, които в съседен магазин се продават на дoста по-сносна цена. Погледнато от такъв ъгъл това си е вид "неуважение" към парите за сметка на прекалено уважение към себе си, което за мен лично е неоправдано. Аз си купувам маркова дреха, само ако наистина е интересна и автентична; не мога да робувам на този тип суета, може би защото не съм чак толкова "възможна", но дори когато бях, преди години, пак важеше същия принцип за мен...
Отговори с цитат
  #32  
Стар 20th February 2009, 14:55
Аватара на Allure_
Allure_ Allure_ не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Oct 2007
Град: София
Мнения: 1 270
По подразбиране

Има някои рокли на Виргиния,които наистина са доста красиви,но като цяло стилът и е претрупан и пищен за моя вкус.Цените са безобразно високи,така,че не мисля въобще да влизам в неин магазин.
Някой питаше за Жана Жекова-пак са скъпи,но доста по-поносимо.
Иначе напълно подкрепям мнението на gwen.
Отговори с цитат
  #33  
Стар 20th February 2009, 16:08
Аватара на Divinemouse
Divinemouse Divinemouse не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Aug 2007
Град: в мечтите ми
Мнения: 8 719
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от aleksandra666
Не е нужно да ти гледат етикета, скъпата и маркова рокля, си личи от далече макър че, има и такива дизайнерски дрехи, на които по нищо не личи, че са маркови и скъпи.
Александра ,не съм съгласна със теб...доскоро ходех само със офицялни дрехи и си ги шиех при една моя шивачка...ако видиш костюмите или някоя друга дреха никога няма да кажеш че са шити....напротив който ме е видял ме пита от къде съм си ги купила...Не съм съгласна че скъпите дрехи си личат от далече..
Пазара е толкова разностранен че можеш за малко пори да се облечеш супер..Хайде нема нужда от 6000лв за рокля...Миналата година си купих една и сега лежи на закачалката,едва ли скоро ще я сложа някъде...и не си оправдава парите...
Отговори с цитат
  #34  
Стар 21st February 2009, 13:16
Аватара на katie
katie katie не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2007
Град: Germany
Мнения: 1 300
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Thomi
ако видиш костюмите или някоя друга дреха никога няма да кажеш че са шити....
Това изказване направо ме шашна. Искаж да кажеш че шитото по мярка е по-лошо от купеното?

На мен толкова ми се иска да си шия дрехи при шивач, точно по моя мярка и вкус. A не да обикалям с часове да се намеря например сако което да ми става и в бюста, и в талията. Само че това тук е приоритет на много богатите, в никакъв случай не мога да си го позволя.
Отговори с цитат
  #35  
Стар 22nd February 2009, 12:35
Аватара на Divinemouse
Divinemouse Divinemouse не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Aug 2007
Град: в мечтите ми
Мнения: 8 719
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от katie
Цитирай:
Първоначално написано от Thomi
ако видиш костюмите или някоя друга дреха никога няма да кажеш че са шити....
Това изказване направо ме шашна. Искаж да кажеш че шитото по мярка е по-лошо от купеното?

На мен толкова ми се иска да си шия дрехи при шивач, точно по моя мярка и вкус. A не да обикалям с часове да се намеря например сако което да ми става и в бюста, и в талията. Само че това тук е приоритет на много богатите, в никакъв случай не мога да си го позволя.
Не си прочела добре,казах че моите шити дрехи при шивачка изглеждат страхотно и не можеш да кажеш че са ушити а не купени от скъп магазин...
Отговори с цитат
  #36  
Стар 22nd February 2009, 13:20
Аватара на Бобето
Бобето Бобето не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Apr 2008
Град: PK
Мнения: 5 327
По подразбиране

Да богатите си имат лични шивачи, и дори и да пазаруват от магазина, след това носят шивачката им да я пипне тук там, за да им е точно по мярка.
Отговори с цитат
  #37  
Стар 22nd February 2009, 13:26
Babri Babri не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jul 2007
Мнения: 16 744
По подразбиране

Е,не само богатите си шият.При условие,че миналата година си уших рокля за 150лв,а на магазина имаше такива за по 300,които не ми харесваха нито по цвят нито ми стояха добре
__________________
Бъдещето принадлежи на тези,които вярват в красотата на мечтите си!
Отговори с цитат
  #38  
Стар 22nd February 2009, 15:11
Аватара на aniK
aniK aniK не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Feb 2007
Мнения: 4 127
Изпратете съобщение чрез ICQ до aniK
По подразбиране

Аз ходя при една шивачка за разни корекции. Преди години ми я препоръча една приятелка. Виждам много извести БГ дами, които си шият при нея (не чалгарки, а манекенки, журналистки, ТВ водещи). Какви неща прави понякога, пада ми шапката
Аз просто загубих навика да си шия, защото напоследък ходя по-casual
Отговори с цитат
  #39  
Стар 23rd February 2009, 10:59
Аватара на katie
katie katie не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2007
Град: Germany
Мнения: 1 300
По подразбиране

Разбрах те Томи, просто това:
Цитирай:
Първоначално написано от Thomi
никога няма да кажеш че са шити....
ми прозвуча все едно шитите неща изглеждат по-зле от купеноте, затова много се очудих.
Отговори с цитат
  #40  
Стар 23rd February 2009, 15:33
angels86 angels86 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: May 2008
Мнения: 26
По подразбиране

една приятелка си купи рокля за сватбата от Вергиния и то заедно с обувките и й излезе общо 2200лв.! И роклята и обувките си бяха много хубави!
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: ВиргинияЗдравкова
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 18:35.