IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #101  
Стар 26th March 2008, 15:46
Аватара на myrti6a
myrti6a myrti6a не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Sep 2007
Мнения: 236
По подразбиране

снимката с разреза я сложих защото от години чета този форум и никoй не може да намери и даде пълна иформация за тази операция.мисля че ще помогна поне на едно-две момичета с тези сними и инфо.опойката беше пълна венозна,а продължителността е била около един час.още на консултацията зачекнах въпроса с филарите,дали се налага попълване и до колко позволява прецизност този вид увеличение на устни.доктора ме успокои че попълване не се налага освен ако не съм доволна от процента увеличение което дава операцията(защото не е възможно кой знае колко много да се уголемят устните така).ако сам пропуснала да спомена нещо моля подсетете ме.ще ми бъде приятно.
P.С.болка почти няма макар че изглежда доста зле.единственият ми проблем сега когато сам с голям оток е че няма добро оплатнение и е трудно да се хапва,пийва и да се мият зъбките.но се свиква.
__________________
!!!ISKAM VSI4KO!!!
Отговори с цитат
  #102  
Стар 27th March 2008, 11:30
KEIS KEIS не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Oct 2007
Мнения: 1 614
По подразбиране

Ужасно благодаря myrti6a ,най накрая някой да е доволен и да не е силикон все пак май надежда има за тия пусти устни аз имам същите устни като теб преди близо два месеца си ги пълних с временен филър но резултата е лек контур нищо не съм доволна и все се питах за това оперативно но никой не беше споделил освен едно момиче което не беше никак доволно и веднага след операцията си искаше реоперация за да и се върнат старите устни ..Но при теб резултата е доста хубав както се вижда и дано не е оток и да стане една страхотна устичка замислям се сериозно за такъв вид уголемяване веднага щом намеря време и ще съм благодарна ако пуснеш снимки след окончателния резултат..
__________________
Този, който говори тържествено за истината, може да бъде също така глупав, както и този, който дрънка глупости.. http://www.vbox7.com/play:baf3b243
Отговори с цитат
  #103  
Стар 27th March 2008, 13:02
Ava-ava Ava-ava не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Aug 2006
Мнения: 720
По подразбиране

Аз не разбрах- интубираха ли те или беше САМО с венозна упойка?

Ще допълваш албумчето със снимки, нали?
Отговори с цитат
  #104  
Стар 27th March 2008, 13:24
Аватара на Mena
Mena Mena не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Oct 2006
Град: Sofia
Мнения: 1 864
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Ava-ava
Аз не разбрах- интубираха ли те или беше САМО с венозна упойка?
Цитирай:
Първоначално написано от myrti6a
опойката беше пълна венозна,а продължителността е била около един час.
Отговори с цитат
  #105  
Стар 27th March 2008, 15:12
Ava-ava Ava-ava не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Aug 2006
Мнения: 720
По подразбиране

Mи да де, това го прочетох, но за мен пълна венозна не означава, че е била И интубирана. Единствено продължителността на процедурата ме навежда на мисълта, че може да е била интубирана, но и това не е гаранция

Някои лекари поставят имапланти в гърдите с пълна венозна анестезия, но БЕЗ интубация..така че... с интубация или без е била операцията на устните исках да разбера?
Отговори с цитат
  #106  
Стар 27th March 2008, 20:10
Аватара на myrti6a
myrti6a myrti6a не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Sep 2007
Мнения: 236
По подразбиране

ами от заспиването до събуждането не знам какво още са ме правили (надявам се нищо нередно ),но когато бях в съзнание не са ми слагали нищо освен венозната упойка.когато си правих гърдите беше по същия начин.
__________________
!!!ISKAM VSI4KO!!!
Отговори с цитат
  #107  
Стар 27th March 2008, 21:41
Аватара на sibi
sibi sibi не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Dec 2007
Мнения: 2 154
По подразбиране

Интубирането по принцип го правят, след като те упоят, така че няма как да го видиш. Ако гърлото леко те е боляло след операцията, най-вероятно си била интубирана.
Отговори с цитат
  #108  
Стар 27th March 2008, 22:39
Аватара на myrti6a
myrti6a myrti6a не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Sep 2007
Мнения: 236
По подразбиране

не не ме е боляо.явно не съм била интубирана.искам да предопредя всички да си стоят колкото им е необходимо в клиниката защото след тази пълна упойка сам си тръгнала от клиниката и сам се прибрала вкъщи(250км)без да си спомня нищо.и не само това.освен че съм се разсърдила на горкия ми приятел незнайно защо,а той дойде специано от казанлък само за да ме всеме да не се срамя с тази подутина в автобусите,а и сам го изгонила от вкъщи най нахално и сам се разревала.абе жалка гледка.на другата сутрин като се събудих не си спомнях абсолютно нищо от предния ден.така че си стойте там в клиниката под контрол да не вземете да направите някоя още по голяма гупост!
__________________
!!!ISKAM VSI4KO!!!
Отговори с цитат
  #109  
Стар 28th March 2008, 09:27
KEIS KEIS не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Oct 2007
Мнения: 1 614
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от myrti6a
не не ме е боляо.явно не съм била интубирана.искам да предопредя всички да си стоят колкото им е необходимо в клиниката защото след тази пълна упойка сам си тръгнала от клиниката и сам се прибрала вкъщи(250км)без да си спомня нищо.и не само това.освен че съм се разсърдила на горкия ми приятел незнайно защо,а той дойде специано от казанлък само за да ме всеме да не се срамя с тази подутина в автобусите,а и сам го изгонила от вкъщи най нахално и сам се разревала.абе жалка гледка.на другата сутрин като се събудих не си спомнях абсолютно нищо от предния ден.така че си стойте там в клиниката под контрол да не вземете да направите някоя още по голяма гупост!
извинявай ама си умрях от смях като те четях
__________________
Този, който говори тържествено за истината, може да бъде също така глупав, както и този, който дрънка глупости.. http://www.vbox7.com/play:baf3b243
Отговори с цитат
  #110  
Стар 28th March 2008, 11:03
Ava-ava Ava-ava не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Aug 2006
Мнения: 720
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от myrti6a
ами от заспиването до събуждането не знам какво още са ме правили (надявам се нищо нередно ),но когато бях в съзнание не са ми слагали нищо освен венозната упойка.когато си правих гърдите беше по същия начин.
A, има си хас и докато си била в съзнание да са те интубирали

Аз питах, защото очаквах човек да знае какво точно са му правили и какви упойки са му слагали..Те са длъжни да те предупредят

Не е задължително да те боли гърлото като са те интубирали!Аз също съм била интубирана, но и мен нищо не ме е боляло

Значи остава неясно дали си била само с венозна анестезия или си била и интубирана..
Както и да е, благодаря ти за инфото!

А за това, че не помниш нищо след упойката и аз съм така, учудвам се,че не са те оставили под наблюдение в клиниката?! Мен за един липофилинг ме държаха два часа, какво оставало за една такава по-сложна операция с по-продължителна анестезия
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Оперативноувеличаваненаустни
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 00:23.