IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec

Върни се   Форуми > Пластична Хирургия > Мамопластика


Отговори
 
Контрол над темата Начин на разглеждане
  #31  
Стар 25th August 2008, 23:49
dedektiv_p dedektiv_p не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2008
Град: София
Мнения: 1 663
По подразбиране

Моник правилно сме те разбрали на всички е ясно че визираш проблемите на Самодива които са доста и много сложни! Трудно е да се опише с думи дори!
__________________
335 сс подмускулно
Отговори с цитат
  #32  
Стар 26th August 2008, 20:26
Аватара на sibi
sibi sibi не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Dec 2007
Мнения: 2 154
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от aniK
Аз да кажа за Кръстинова - преди няколко години и организирах рождения ден (беше някакъв юбилей). Тя се шегуваше, че от благодарност ще ми направия някоя корекцийка и каза "липосукцийка ако искаш, нещо безобидно" Аз на шега се направих на обидена, че ми предлага липосукция (щото минавам за слаба и стегната) и я питах дали цици не може да ми направи. Тогава тя каза, че цици ще ми сложи еди-коя си... беше нейна приятелка и ученичка, която в България е неотлъчно с нея. За жалост не помня името, беше преди 6-7 год. За въпросния юбилей беше събрала пластични хирурзи от цяла Европа, ама пусто тогава силикона беше за мен само една химера
От целия разказ да заключа, че май не се изхвърля да прави гърди, но съм сигурна, че ше препоръча на самодива някой добър хирург.
Предполагам, че е ставало дума за д-р Вачкова (май така й беше името), но пък знам, че има недоволни от нея.
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: ПрактикуващавъвФранцияМаринаКръстановапластиченхир
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 06:23.