IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #11  
Стар 12th November 2008, 14:09
Аватара на Beauty
Beauty Beauty не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jul 2007
Мнения: 389
По подразбиране

С такива ли реши да бъдеш?
Отговори с цитат
  #12  
Стар 12th November 2008, 18:20
samodiva samodiva не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: May 2006
Мнения: 288
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Beauty
С такива ли реши да бъдеш?

Ох, как да ти кажа, нищо не съм решила. Просто се опитвам да се доверя на доктора. Не знам дали си чела постовете ми, но ми предстои операция в Германия при професор Бимър и доктор Каспари, та тяхното мнение е такова, а и от доклада на доктора който ме оперира последния път в Лайпциг стана ясно че липсват части от мускула ми в дясно, не става дума за хипертрофия, а за липсващи тъкани, така че завинаги забравям за под мускулно имплантиране.
А понеже кожата ми била тънка и шанса в близките години да се получи птоза която да ескалира във времето е съвсем реален те смятат че това са имплантите. 260 грама (тези импланти не са в кубици) над мускула, операцията ще е скоро и се надявам да е последна и с добър резултат, защото се разорихме честно казано, сега цената е 10 000 евро без пътни и престой. Може би някои ще ме помисли за луда, но просто нямам доверие на нито един доктор. Само искам да кажа че за професора се носят легенди и затова се доверявам. През юни тази година е присадил 2 ръце от труп на пациент и те работят, не знам какво да мисля, уплашена и объркана съм. Това е сайта на клиниката им
http://www.dr-caspari.com/prof-edgar-biemer-en/

Абе лудницата е пълна. За професор Бимар, при последната ми операция правена от др. Черики не са допуснати никакви грешки. Просто нямам мускули да ми държат имплантите, някой ги е изрязал. Лично аз, а и под твое давление нямам нищо против над мускулното имплантиране. И понеже както казах в по-горен пост тези импланти се срастват с тъканите и не тежат алтернативата ми се струва перспективна. Пускам ти на лични един линк.
__________________
Живота или е дръзко приключение или нищо!
Skype name- Diana & Lazar
Отговори с цитат
  #13  
Стар 12th November 2008, 21:20
Аватара на Beauty
Beauty Beauty не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jul 2007
Мнения: 389
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от samodiva
завинаги забравям за под мускулно имплантиране.

И при мен стана така въпреки, че причините бяха други...
Но ако това ще ти подейства по-добре, не съжалявам за новия си метод!
Чувствам се комфортно с него.
Какво казва новия ти хирург за корекцията в латералната област, при нея нещата не се коригират само със смяна на позицията спрямо мускула?
Доколкото помня, твоите импланти също бяха доста под мишниците...
Отговори с цитат
  #14  
Стар 12th November 2008, 21:33
diastemma diastemma не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Apr 2006
Мнения: 1 239
По подразбиране

Самодива, ръцете ти имат ли достатъчно сила да задържат тялото ти, например когато при качване на автобус се хванеш за дръжката да си помогнеш, или същото при качване на високо стъпало?
__________________
diable blond/ange blond
Отговори с цитат
  #15  
Стар 12th November 2008, 23:14
Аватара на demili 1
demili 1 demili 1 не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Oct 2007
Град: София
Мнения: 443
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Beauty
Това не е ли покритието MicroPolyurethanefoamSurface , за което имаше сведения за канцерогенно действие?
Тези импланти ги има в Бг. от 2 години.Немско производство са. Внася ги фирма СИЛИМЕД, като цена са по-евтини от Евросиликон. Не се знае полиуретановата им обвивка каква реакция ще даде към тялото и доколкото ми е известно не се предпочитат от пластичните хирурзи по света.
Отговори с цитат
  #16  
Стар 12th November 2008, 23:22
Аватара на Beauty
Beauty Beauty не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jul 2007
Мнения: 389
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от demili 1
Тези импланти ги има в Бг. от 2 години.Немско производство са. Внася ги фирма СИЛИМЕД, като цена са по-евтини от Евросиликон. Не се знае полиуретановата им обвивка каква реакция ще даде към тялото и доколкото ми е известно не се предпочитат от пластичните хирурзи по света.
Както става ясно от следващия ми пост, запозната съм с тези импланти като марка.
Аз визирах обвивката в това мое запитване и се разбрахме, че става въпрос именно за нея...
Инъче съм съгласна с последното ти изречение.

Интересно ще ми е мнението ти по темата "Анатомични импланти -прилики и разлики"..
Отговори с цитат
  #17  
Стар 14th November 2008, 12:41
Аватара на Beauty
Beauty Beauty не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jul 2007
Мнения: 389
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от samodiva
стана ясно че липсват части от мускула ми в дясно, не става дума за хипертрофия, а за липсващи тъкани, така че завинаги забравям за под мускулно имплантиране. Просто нямам мускули да ми държат имплантите, някой ги е изрязал. .

Samodiva, кой може да го е направил, според теб и според лекарите в Германия?
Имате ли някакви предположения?
Отговори с цитат
  #18  
Стар 14th November 2008, 17:00
diastemma diastemma не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Apr 2006
Мнения: 1 239
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от diastemma
Самодива, ръцете ти имат ли достатъчно сила да задържат тялото ти, например когато при качване на автобус се хванеш за дръжката да си помогнеш, или същото при качване на високо стъпало?
Нали именно затова попитах....
__________________
diable blond/ange blond
Отговори с цитат
  #19  
Стар 22nd November 2008, 14:56
Аватара на боряна христова
боряна христова боряна христова не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2007
Мнения: 1 091
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от diastemma
Цитирай:
Първоначално написано от diastemma
Самодива, ръцете ти имат ли достатъчно сила да задържат тялото ти, например когато при качване на автобус се хванеш за дръжката да си помогнеш, или същото при качване на високо стъпало?
Нали именно затова попитах....
eeeeee според мен доста пресилихте нещата...
__________________
390/405 надмускулно
Отговори с цитат
  #20  
Стар 22nd November 2008, 15:05
Аватара на Beauty
Beauty Beauty не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jul 2007
Мнения: 389
По подразбиране

Защо да ги е пресилила...ти имаш ли си представа какви поражения стават след няколко операции...
С колко операции си?
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Многодобриимпланти
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 03:39.