IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #261  
Стар 2nd December 2008, 14:29
Аватара на demili 1
demili 1 demili 1 не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Oct 2007
Град: София
Мнения: 443
По подразбиране

След първата ми операция преди 4 години изполвах въпросните лепенки, но ефект при мен нямаше.
Отговори с цитат
  #262  
Стар 2nd December 2008, 21:24
Аватара на te_dda
te_dda te_dda не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jul 2008
Мнения: 2 591
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Кари Брадшоу
Започнах днес с плаките, отрязах дев парченца, опитах се да ги разтегна малко преди да ги залепа, но те падат веднага, мястото е измито и подсушенно преди това, сега ги залепих просто така върху раната, но пак са накосъм да паднат, става въпрос лепкащата смес ми се струва не толкова силно залепваща,дано нещо не бъркам, и сега с това парченце ако го поддържам добре би трябвало да изкарам дълго до колкото съм разбрала
кари, незнма колко голями парченца си изрязала, но горе долу трябва да има по един сантимеметър според мене около белега от всичките му страни. като разтегнеш и прилепиш, отгоре фиксирай с антиалергичен левкопласт. на същата фирма - 3 М има хубави за по 3-4 лева ролката.. но вземи най-широкия възможен.
__________________
Със или без силикон - за простотията и глупостта лек няма , за комплексарите - също !!!!!
Отговори с цитат
  #263  
Стар 3rd December 2008, 16:38
Аватара на Кари Брадшоу
Кари Брадшоу Кари Брадшоу не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Sep 2008
Град: Sofia
Мнения: 208
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от te_dda
Цитирай:
Първоначално написано от Кари Брадшоу
Започнах днес с плаките, отрязах дев парченца, опитах се да ги разтегна малко преди да ги залепа, но те падат веднага, мястото е измито и подсушенно преди това, сега ги залепих просто така върху раната, но пак са накосъм да паднат, става въпрос лепкащата смес ми се струва не толкова силно залепваща,дано нещо не бъркам, и сега с това парченце ако го поддържам добре би трябвало да изкарам дълго до колкото съм разбрала
кари, незнма колко голями парченца си изрязала, но горе долу трябва да има по един сантимеметър според мене около белега от всичките му страни. като разтегнеш и прилепиш, отгоре фиксирай с антиалергичен левкопласт. на същата фирма - 3 М има хубави за по 3-4 лева ролката.. но вземи най-широкия възможен.
Благодаря ти ного, що еднес ще пробвам по този начин
Отговори с цитат
  #264  
Стар 4th December 2008, 20:09
Аватара на yoli
yoli yoli не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Oct 2008
Град: София
Мнения: 1 012
По подразбиране

Кари Брадшоу има ли вече някакъв ефект от силиконовите плаки?
__________________
395cc PIP
Отговори с цитат
  #265  
Стар 5th December 2008, 16:42
Аватара на Кари Брадшоу
Кари Брадшоу Кари Брадшоу не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Sep 2008
Град: Sofia
Мнения: 208
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от yoli
Кари Брадшоу има ли вече някакъв ефект от силиконовите плаки?
Не за сега няма никаква разлика, май е рано да се каже ,може би след три месеца може и да се забележи нещо,за сега ги нося по 14 часа , а през другото време ги мажа с Дерматикс, защото вечер както и да ги поставя се изместват.
Отговори с цитат
  #266  
Стар 13th December 2008, 19:58
Аватара на bilian4o
bilian4o bilian4o не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Mar 2007
Град: София
Мнения: 439
По подразбиране

Мойте белези изглеждаха отвратително и си мислех че нищо няма да ги заличи. Сега съм на 51 ден след операцията изглеждат много добре!Мажа само с Zeraderm,които ми струваше около 50 лв.До месеца мажех сутрин и вечер,сега само веднъж на ден.Но си мисля,че всичко зависи до кожата ,до това колко бързо се възтановява самата тъкан!
__________________
не страдам от принцесизъм
Отговори с цитат
  #267  
Стар 13th December 2008, 20:27
sorrow sorrow не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Dec 2008
Мнения: 1
По подразбиране

Кажете някое мазило за белези от пъпки - те са вдлъбнати,не червени...сега ползвам мадекасол дали има нещо по-добро??
Отговори с цитат
  #268  
Стар 13th December 2008, 21:25
Аватара на Divinemouse
Divinemouse Divinemouse не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Aug 2007
Град: в мечтите ми
Мнения: 8 719
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от sorrow
Кажете някое мазило за белези от пъпки - те са вдлъбнати,не червени...сега ползвам мадекасол дали има нещо по-добро??
Пробвай с Дерматикс
Отговори с цитат
  #269  
Стар 19th December 2008, 10:04
samodiva samodiva не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: May 2006
Мнения: 288
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Lady Blue
аз съм много доволна от контратубекс,а белегът може да се третира по-добре,ако се използва ултразвуков апарат,който вкарва лекарството в дълбоко в кожата.аз си купих апарата с тази цел и виждам много добри резултати!
здравейте момичета, ако някоя от вас знае от къде може да се купи ултразвук но да не е български схте бъда благодарна да ми кажете
__________________
Живота или е дръзко приключение или нищо!
Skype name- Diana & Lazar
Отговори с цитат
  #270  
Стар 19th December 2008, 10:06
samodiva samodiva не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: May 2006
Мнения: 288
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от sorrow
Кажете някое мазило за белези от пъпки - те са вдлъбнати,не червени...сега ползвам мадекасол дали има нещо по-добро??
здравей, искам да те попитам от къде намери мадаказол?
__________________
Живота или е дръзко приключение или нищо!
Skype name- Diana & Lazar
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Заличаваненабелезиотоперациянабюста
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 15:06.