IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #11  
Стар 21st March 2007, 15:50
samodiva samodiva не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: May 2006
Мнения: 288
По подразбиране

ПРОДЪЛЖЕНИЕ, НО НЕ И КРАЙ

И понеже съм голямо “куче” по думите на мъжът ми, на другия ден взех че си направих и носа и пак с местна упойка и пак при СЕРДЕВ. Ама това между другото. И не е да кажа че там нямаше проблеми, имаше, ама по-поносими.

Както казах по-горе гърдите на Габи и Ники бяха великолепни, а сега и моите бяха такива. Но, едно голямо НО - само за един месец.
Практиката на СЕРДЕВ е пациентките му да посещават кабинета му всеки ден първата седмица и през ден до края на първия месец след това, с цел неговата сътрудничка МИЛАДИНОВА да намества имплантите и те да придобият красив завършек. Но истината е била друга.
“Наместването” при тази интервенция по скоро трябва да е нежен масаж с цел да не се получи капсулиране на имплантите. А повярвайте ми МИЛАДИНОВА скачаше на циците ми като акробат на батут и то от втория ден. Тук само някоя друга тунингована може да разбере какво съм изтърпяла, и пак с усмивка. И така на края на втората седмица имплантите ми бавно но сигурно поеха по пътя надолу и настрани.
В легнало положение разстоянието между двете ми гърди започна да се увеличава, а в изправено под млечната ми жлеза започна да се усеща и вижда нещо като чуждо тяло, оооо изненада – имплант.
Направихме скромен намек на СЕРДЕВ и МИЛАДИНОВА, но те много бързо ни опровергаха и ние неграмотните до тогава безкомпромисно повярвахме. И продължи скачането на батут. Докато един ден се показа една очевидна – очевадна гънка под лявата ми гърда, а след два дни и под дясната. Ц ц ц ц ц, цъкаше СЕРДЕВ, така цъкаше и МИЛАДИНОВА. А имплантите вече се виждаха и при най-малкото напрежение на гръдния ми мускул бягаха надолу и настрани.


to be continued .....
__________________
Живота или е дръзко приключение или нищо!
Skype name- Diana & Lazar
Отговори с цитат
  #12  
Стар 21st March 2007, 16:27
Аватара на Aset
Aset Aset не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jun 2005
Град: София
Мнения: 1 206
По подразбиране

samodiva...
Може би си писала и другаде, но още не съм прочела други твои постинги по въпроса, освен в тази тема.
И на мен ми се струва, че казаното е достатъчно, за да се сетя кой е д-ра, но да не избързвам... Паралелно с разказа ти в мен напира чувство на ярост, а и адска жажда, която може да бъде утолена само с продължението на историята.
Моля те, продължи в някакъв момент...
Да те съжалявам или да съжалявам за това, което ти се е случило? Не го намирам достойно. Нито смислено. Ти си последвала желанието си да се почувстваш отново Жена, както всички ние направихме. Е, поне повечето. Това е най- нормалното нещо на света. Само мога да ти стисна ръката и да ти кажа: Бори се! Защото виждам, че си тръгнала по този път. Нали си голямо "куче"? Не пускай кокала тогава и вземи това, което ти се полага!
__________________
Искам да съм мъничък вълшебник,
за да мога с пръчица в ръка
да създам магически учебник,
който се нарича "Доброта"!
Отговори с цитат
  #13  
Стар 21st March 2007, 16:33
samodiva samodiva не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: May 2006
Мнения: 288
По подразбиране

Асет, благодаря ти за хубавите думи.
скоро ще продължа, съвсем скоро, но искам и сапруга ми да е до мен и да редактира написаното защото ще има терминология, а той за една година и половина стана почти хирург Ники Георгиев се обръща кум него - колега
__________________
Живота или е дръзко приключение или нищо!
Skype name- Diana & Lazar
Отговори с цитат
  #14  
Стар 21st March 2007, 16:51
Chujdata Chujdata не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Aug 2005
Град: Varna
Мнения: 1 743
По подразбиране

Манее, горкото Ма наистина си голямо "куче".Евала!!!
__________________
Не плачи затова, че е свършило, усмихни се затова, че се е случило
Отговори с цитат
  #15  
Стар 21st March 2007, 17:17
Цвета С Цвета С не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Apr 2006
Мнения: 411
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Chujdata
Манее, горкото Ма наистина си голямо "куче".Евала!!!
Не мога да повярвам ,че това може да се случи в Европейска страна.Милата съчувствам ти искрено.
Отговори с цитат
  #16  
Стар 21st March 2007, 17:31
samodiva samodiva не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: May 2006
Мнения: 288
По подразбиране

е аз съм живо доказателство
__________________
Живота или е дръзко приключение или нищо!
Skype name- Diana & Lazar
Отговори с цитат
  #17  
Стар 21st March 2007, 17:40
Flame73 Flame73 не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: May 2006
Мнения: 619
По подразбиране

След всяко едно твое "to be continued" , и настръхвам! До кога ще си позволяват тия идиоти да се гаврят с нас ???
Той ти е върнал парите, а как ще компенсира-болката, отчаянието...депресията през която си преминала ?
Май е време някой от тях да си вземе ПОУКА, че да се замислят дали ще ни ползват като "опитни зайчета" ?!?!
__________________
Не трудното, а лесното погубва,
човешкото в човешката душа.
И тя не би разкрила свойта хубост,
без шмиргела на грозните неща!
Отговори с цитат
  #18  
Стар 21st March 2007, 17:42
Celine Celine не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2007
Мнения: 1 928
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Flame73
След всяко едно твое "to be continued" , и настръхвам! Той ти е върнал парите, а как ще компенсира-болката, отчаянието...депресията през която си преминала ?
Отговори с цитат
  #19  
Стар 21st March 2007, 17:51
samodiva samodiva не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: May 2006
Мнения: 288
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Flame73
След всяко едно твое "to be continued" , и настръхвам! До кога ще си позволяват тия идиоти да се гаврят с нас ???
Той ти е върнал парите, а как ще компенсира-болката, отчаянието...депресията през която си преминала ?
Май е време някой от тях да си вземе ПОУКА, че да се замислят дали ще ни ползват като "опитни зайчета" ?!?!
ами предлагам на съгрешилите да им намерим болните места и да им покажем че ние си плащаме само за добре свършена работа
__________________
Живота или е дръзко приключение или нищо!
Skype name- Diana & Lazar
Отговори с цитат
  #20  
Стар 21st March 2007, 17:54
Аватара на Aset
Aset Aset не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jun 2005
Град: София
Мнения: 1 206
По подразбиране

Само някой на когото са му рязани мускули знае какво е болка от срязан мускул... Местна упойка
__________________
Искам да съм мъничък вълшебник,
за да мога с пръчица в ръка
да създам магически учебник,
който се нарича "Доброта"!
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Бомбиилифойерверкитенасуетатаразказ
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 21:30.