IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1  
Стар 17th May 2007, 14:14
samodiva samodiva не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: May 2006
Мнения: 288
По подразбиране Над мускулно имплантиране при Николай Георгиев

Здравейте мацки,
Моля тези от вас който са с над мускулни импланти поставяни от д-р Николай Георгиев да ми пишат, имам някой въпроси, макар че ми остава малко време и няма връщане назад. Май се сетих късно ама ме е хванало едно шубеееее

денят ми е в събота - 19.05
__________________
Живота или е дръзко приключение или нищо!
Skype name- Diana & Lazar
Отговори с цитат
  #2  
Стар 17th May 2007, 14:19
sladkatony sladkatony не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Feb 2006
Град: под щастлива звезда
Мнения: 2 495
Изпратете съобщение чрез ICQ до sladkatony
По подразбиране

Аз някога бях, но ти знаеш - виждала си ми и снимките Определено в този метод много го бива за сметка на подмускулния
п.п. Изказвам се само от личен опит !
Отговори с цитат
  #3  
Стар 17th May 2007, 15:32
Аватара на milena127
milena127 milena127 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Feb 2006
Град: София
Мнения: 2 265
По подразбиране

ЯЯЯЯ аз пак съм назад с материала?

Какво му е на подмускулното при Н.Георгиев?? Тони, не си ли доволна?
Отговори с цитат
  #4  
Стар 17th May 2007, 17:57
danitta danitta не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jul 2006
Град: sofia
Мнения: 59
По подразбиране

Аз съм с над мускулно 330 пип,среден профил, микротестурирани. Операцията беше на 14 04 07. На операционната маса.докато ме упояваха, ми показаха кутиите с импланти. Почти с последни сили им напомних,че съм НАД мускулно, бързо извикаха Н.Г. и той ме попита дали наистина държа на над мускулно. Твърдо казах -ДА. На консултацията преди операцията бяхме го коментирали, но съм сигурна,че ако не бях отново казала щяха да ми ги сложат ПОД. Даже на първата консултация, след операцията ме попита, кой ми е дал този съвет. Отгиворих му, че това е лично мое мнение след всичко изчетено. 1 месец след операцията какъв е резултата: За моя вкус идеална форма.( помолих Сладка Тони,като се видиме да ме снима,тогава ще пусна сники), на втория ден след операцията бях на работа,а мойта работа е силно физическа,така,че възстановителният период е наистина мноко лек. След 6 дни обаче ми се появи този Мондор корд,обадих се на Н.Г. каза ми,че често се случва,да се мажа с хепаварил. Отново изчетох всичко в нета. Тука е мястото да благодаря на момичетата,които са споделили този проблем и на Бюти, която цяла тема е направила със всички възможни последствия
Отговори с цитат
  #5  
Стар 17th May 2007, 18:04
danitta danitta не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jul 2006
Град: sofia
Мнения: 59
По подразбиране

И другото,което забелязвам е ,че си напипвам инпланта на дясната гърда. Видимо нищо не се вижда и предполагам,че не е риплинг,но мене ме влудява и като се наведа напред и съм без сутин имам усещането,че нещо се приклещва. Скоро ще отида на консултация и ще питам,какво е това. За сега толкова. И без това много писах. Дано съм ти помогнала поне малко.
Отговори с цитат
  #6  
Стар 18th May 2007, 09:19
DeSIKOS DeSIKOS не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Sep 2006
Мнения: 412
По подразбиране

Данита, и при мен близо месец беше так, чувствах едно "придърпване" на левия имплант и говорих с моята докторка, но тя ми успокои, каза че било нормално да го усещам в началото, обясни го с допира до нерви и тъкани, които привикват с чуждото тяло( не знам дали правилно предавам думите и) и наистина отдавна съм го забравила за това неудобство, сега като прочетох поста ти се сетих...Но за твое успокоение, консултирай се с доктора си, правилно си решила.
Аз винаги, когато нещо ме притеснява, въпреки, че има много инфо тук, винаги и завъня и я питам, за по-сигурно
Отговори с цитат
  #7  
Стар 18th May 2007, 09:29
emisof emisof не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Dec 2006
Мнения: 925
По подразбиране

Аз съм с надмускулни 390сс ПИП, микротекстурирани, висок профил. И от 10 години съм си все с надмускулни гърди. Аз също изрично си настоявах за този метод, но пък имах и лека птоза, и той се съгласи. Твърдя, че при мен той се е справил отлично, което могат да кажат и някои момичета тук от форума, които са ме виждали на живо. Перфектно позициониране, разбира се, съобразно моите желания и вкусове.Е, сега, и гънчици си имам тук-там, ама само аз си ги знам. Ама то няма пълно щастие
Отговори с цитат
  #8  
Стар 18th May 2007, 09:32
samodiva samodiva не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: May 2006
Мнения: 288
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от emisof
Аз съм с надмускулни 390сс ПИП, микротекстурирани, висок профил. И от 10 години съм си все с надмускулни гърди. Аз също изрично си настоявах за този метод, но пък имах и лека птоза, и той се съгласи. Твърдя, че при мен той се е справил отлично, което могат да кажат и някои момичета тук от форума, които са ме виждали на живо. Перфектно позициониране, разбира се, съобразно моите желания и вкусове.Е, сега, и гънчици си имам тук-там, ама само аз си ги знам. Ама то няма пълно щастие
а риплинг ????
__________________
Живота или е дръзко приключение или нищо!
Skype name- Diana & Lazar
Отговори с цитат
  #9  
Стар 18th May 2007, 10:00
emisof emisof не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Dec 2006
Мнения: 925
По подразбиране

Ами имам си, разбира се. То всички имат, и подмускулните също, отдолу. И мойте гънки са там. Докато се приплъзваше импланта към мястото си в началото, имах и в cleavage зоната, но сега нищо видимо нямам. Риплингът във всички статии се дефинира като "козметичен дефект", и да ти кажа, силно му преувеличават негативните черти. Много важно, че си пипаш гънките отдолу. Ми това са изкуствени цици, нормално е да са различни от естествените
Отговори с цитат
  #10  
Стар 18th May 2007, 20:02
danitta danitta не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jul 2006
Град: sofia
Мнения: 59
По подразбиране

Благодаря ти Десикос за отговора. Аз не чуствам придърпване,а по скоро прихлупване на инпланта върху белега. Тъпо го обясних,ама не се сещам как да го изразя по ясно.
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: НадмускулноимплантиранеприНиколайГеоргиев
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 06:34.