IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1  
Стар 21st May 2008, 15:54
samodiva samodiva не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: May 2006
Мнения: 288
По подразбиране Доктор Ал Черики

Здравейте,

Моля ако някой от вас има информация за Доктор Ал Черики в Германия (оперирал е Десислава и Преслава), да сподели каквото може.
Предварително благодаря.
__________________
Живота или е дръзко приключение или нищо!
Skype name- Diana & Lazar
Отговори с цитат
  #2  
Стар 21st May 2008, 16:17
Аватара на gwendoline
gwendoline gwendoline не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2007
Град: The Garden of Eden
Мнения: 9 049
По подразбиране

Здравей Самодива,
Разбрах, че наскоро си се подложила на трета операция, пак при Н. Георгиев... Фиксира ли се проблема или още е рано да се каже...? Спомням си през какво мина и те поздравявам искрено за куража и търпението
Надявам се да разкажеш тази операция как мина и какви са впечатленията ти; колко кубика сложи и прави ли повдигане или друго... И най-важното: приключи ле се одисеята накрая... Ако решиш - може и на лични да ми споделиш; ако имаш желание, разбира се...
Отговори с цитат
  #3  
Стар 21st May 2008, 16:51
samodiva samodiva не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: May 2006
Мнения: 288
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от gwendoline
Здравей Самодива,
Разбрах, че наскоро си се подложила на трета операция, пак при Н. Георгиев... Фиксира ли се проблема или още е рано да се каже...? Спомням си през какво мина и те поздравявам искрено за куража и търпението
Надявам се да разкажеш тази операция как мина и какви са впечатленията ти; колко кубика сложи и прави ли повдигане или друго... И най-важното: приключи ле се одисеята накрая... Ако решиш - може и на лични да ми споделиш; ако имаш желание, разбира се...
За съжаление нищо не е приключило. Вече съм доста обезверена. Сега се опитвам да търся специалисти в чужбина. Не знам какво ме чака. Нямам думи. Операцията през която минах сега е четвърта, а не трета. Определено ми предстои още една, да не кажа и повече операции.
__________________
Живота или е дръзко приключение или нищо!
Skype name- Diana & Lazar
Отговори с цитат
  #4  
Стар 21st May 2008, 16:59
Аватара на gwendoline
gwendoline gwendoline не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2007
Град: The Garden of Eden
Мнения: 9 049
По подразбиране

Не е истина просто... какво се случи толкова, та не могат да се получат нещата при теб...? Чудя се на хирурзите ли се дължи грешката, на първия ли или просто е свързано със специфични особености на физиката ти... Ужасно съжалявам да го чуя... Ти май доста почака преди да се подложиш сега на операция ... Аз знаех за първата несполучлива и след това две при Ники Г.,.. Чак не ми се вярва... Той ли ти каза, че ще е наложат още..? Или ти сама можеш да прецениш това...?
Отговори с цитат
  #5  
Стар 22nd May 2008, 07:44
Марулка Марулка не е на линия
Banned
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2008
Мнения: 6 970
По подразбиране

Здравей samodiva и на мен твоят случай ми е много интересен.Аз също си помислих че вече си щастлива и доволна ,но уви...........Съчувствам ти искренно и ти стискам палци и с двете си ръце след толкова операции и дългият период на очакване и надежди всичко да е добре да останат вече само в миналото ти.Моля те и на мен ми е много любопитно какво се случва с теб ,та нещата да нямат добър завършек.Приеми мойте най -сърдечни комплименти за смелостта ти и куража да бъдеш силна и да не се предадеш.
Отговори с цитат
  #6  
Стар 22nd May 2008, 09:17
samodiva samodiva не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: May 2006
Мнения: 288
По подразбиране

благодаря ти doroteia01,

за сега не искам да коментирам 4-тата си операция, само ще кажа че нещата се по-зле от колкото може да си представи човек
__________________
Живота или е дръзко приключение или нищо!
Skype name- Diana & Lazar
Отговори с цитат
  #7  
Стар 22nd May 2008, 09:21
Марулка Марулка не е на линия
Banned
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2008
Мнения: 6 970
По подразбиране

Разбирам те напълно и на мен не ми се говори за моята .Пожелавам ти много хубави мигове в твоят живот от тук нататък!Пиши когато се почувстваш добре и щастлива.Ще се радвам да го чуя!
Отговори с цитат
  #8  
Стар 22nd May 2008, 10:56
dedektiv_p dedektiv_p не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2008
Град: София
Мнения: 1 663
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от samodiva
за сега не искам да коментирам 4-тата си операция, само ще кажа че нещата се по-зле от колкото може да си представи човек
Мила съжалявам за това което ти се е случило. И съжалявам да чуя че 4 операции не са довели до желания резултат това си е доста стряскащо. Няма как да не се възхити човек на търпението ти и силите да изтърпиш всичко това. Радвам се че имаш сили да продължиш да се бориш и напълно те разбираме, все пак си искала определен резултат а той не се е получил. Ще стискам палци всичко при теб да се оправи в най-скоро време!
__________________
335 сс подмускулно
Отговори с цитат
  #9  
Стар 22nd May 2008, 11:43
love love не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Oct 2007
Мнения: 19
По подразбиране координати на Алл Черики

Здравей самодива,

изпращам ти сайт и координати на лекаря-имах възможността да се видя за кратка консултация с него в БГ по случайност,ако има случайни неща,внимателен и коректен е дано ти помогне,УСПЕХ



Klinik f
Отговори с цитат
  #10  
Стар 22nd May 2008, 11:46
samodiva samodiva не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: May 2006
Мнения: 288
По подразбиране

Love - много благодарности
__________________
Живота или е дръзко приключение или нищо!
Skype name- Diana & Lazar
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: ДокторАлЧерики
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 17:42.