IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #21  
Стар 27th February 2009, 12:46
Аватара на jolifille
jolifille jolifille не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: May 2008
Град: Luzern CH
Мнения: 4 060
По подразбиране

Всичките ми приятелки са пушили по време на бременоста си,2-3 цигарки на ден не рредставляват проблем,по-скоро драстичното спиране на цигарите е шок за организма!На същтото мнение съм и за алкохола,чаша вино едвали е проблем
__________________
Искам да ме обичат така,както аз се обичам!
Отговори с цитат
  #22  
Стар 27th February 2009, 13:14
Аватара на gwendoline
gwendoline gwendoline не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2007
Град: The Garden of Eden
Мнения: 9 049
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от demili 1
Цитирай:
Първоначално написано от gwendoline
Не ми се пушеше, нито пиеше през бременността...Даже през първата и кафе, капучино и подобни боклуци не вкусвах - толкова ме беше страх да не го загубя, да не му навредя... Беше много чакан и желан (само от мен, де ).... и това още повече ме караше да съм перфектна спрямо него.....
Гвен, да са ти живи и здрави дечицата! Стана ми мъчно ( за това, което си написала с малките букви )
Благодаря ти, Демили... И на теб, Бобе Това време вече отмина и все по-рядко се сещам за него. Но си има и хубавите страни - детето още го помни - когато бях единствена за него и нямаше още хора, между които да разпределям времето и вниманието си Пък и се опитвах да бъда двама родителя едновременно, а децата обичат да се възползват, когато са центъра на света за някой , но...това друга тема...
По тази тема... била съм сериозен пушач преди да забременея и може би не съм си дала никакво време да ми се изчисти организма, но пък съм сигурна, че каквото мога съм направила, но пък само мисълта, че мога да навредя ме е спирала да си запаля. Отделно, че разбърканите ми хормони "се погрижиха" да не ми се пуши, пие и пр. С кафе също реших да не го тормозя.... Някои приятелки веднага ме посъветваха "Пий капучино, бе....", то не е толкова вредно като кафето Че то дали ще пия чисто кафе или ще му добавя и мляко - все тая...нали едно и също количество кофеин му забждам на бебето....
Отговори с цитат
  #23  
Стар 27th February 2009, 16:25
Марулка Марулка не е на линия
Banned
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2008
Мнения: 6 970
По подразбиране

Гуенде.....за първото......
А за второто-шапка ти свалям....най-важно е здравето на детето....
Черпя те кекс.... и дълго кафенце......
Отговори с цитат
  #24  
Стар 27th February 2009, 19:37
fruitty fruitty не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Nov 2008
Град: Sofia
Мнения: 278
Изпратете съобщение чрез ICQ до fruitty Изпратете съобщение чрез Yahoo до fruitty
По подразбиране

добре де ако не ти се пуши по време на бременност и причината са хормоните значи ли това че като родиш и пак ти се допушва.Странно ми е да не пушиш 9 месеца и после да започнеш.Дано да ми се гади от цигарите по време на бременност и преди всичко дано да забременея
Отговори с цитат
  #25  
Стар 27th February 2009, 20:06
Аватара на gwendoline
gwendoline gwendoline не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2007
Град: The Garden of Eden
Мнения: 9 049
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от fruitty
добре де ако не ти се пуши по време на бременност и причината са хормоните значи ли това че като родиш и пак ти се допушва.
сигурно е различно при всяка. мога да кажа при мен как беше - докато кърмех (повече от година) вкусовите ми рецептори бяха съвсем различни - ядях и консумирах неща, които преди това не съм харесвала изобщо...Това пак на хормонална основа. И пак не пушех, не пиех, нито кафе... единствено няколко пъти съм си позволявала бира - но и тя не ми беше особено вкусна; и то преди да ги отбия дребчовците. След този период продължавам да съм променена като вкус - алкохолът почти изцяло го спрях; не ми е вкусно просто. А цигарите - пуша 4-5 на дин, предимно с кафето сутрин...иначе ми е тежко, гади ми се... Това да ме видиш с цигара без да пия кафе или нещо друго - абсурд. И не знам дали така няма да остана завинаги.
Отговори с цитат
  #26  
Стар 27th February 2009, 23:58
Аватара на tirra
tirra tirra не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: May 2008
Град: Пловдив
Мнения: 4 193
По подразбиране

не пуша вече три години и пет месеца. дори не съм припалвала . Много съм горда, като се има предвид че по две цигари пафках... и да ви кажа храната има различен вкус. явно се изчистват рецепторите по езика и като няма никотин или там разни други боклуци вследствие на цигарите и вкуса е ... страхотен. всичко е толкова вкусно.
желая успех на тези които са решили да се отказват.
Отговори с цитат
  #27  
Стар 28th February 2009, 11:24
Аватара на gwendoline
gwendoline gwendoline не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2007
Град: The Garden of Eden
Мнения: 9 049
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от tirra
всичко е толкова вкусно.
То и това си е нож с две остриета понякога...
Отговори с цитат
  #28  
Стар 24th March 2009, 08:41
fruitty fruitty не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Nov 2008
Град: Sofia
Мнения: 278
Изпратете съобщение чрез ICQ до fruitty Изпратете съобщение чрез Yahoo до fruitty
По подразбиране

АЗ ДА СИ ПРИЗНАЯ БРЕМЕННА СЪМ НО НЕ МОГА ДА ГИ ОТКАЖА НЯМАМ ВОЛЯ ЗА СЪЖАЛЕНИЕ НЕ МИ СЕ ГАДИ ПОНЕ ВСЕ ОЩЕ ОТ ТЯХ НЕ ЗНАМ КАКВО ЩЕ ПРАВЯ А КАТО ЗНАМ ЧЕ ТР ДА ГИ СПРА СЯКАШ МИ СЕ ПУШИ ОЩЕ ПОВЕЧЕ А ПО ПРИНЦИП НЕ СЪМ И ВЪРЛА ПУШАЧКА .ЩЕ УМРА ОБМИСЛЯМ ВАРИАНТА С ЕЛЕКТРОННАТА ЦИГАРА
Отговори с цитат
  #29  
Стар 24th March 2009, 20:08
Аватара на apoklistika
apoklistika apoklistika не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: May 2006
Мнения: 10 502
По подразбиране

Електронната цигата вреди на бебето ти точно толкова, колкото и нормалната. Здравето на детето ти би трябвало да ти е достатъчно голям стимул и поне през тези девет месеца да проявиш отговорност, тъй като не става въпрос само за твоя живот. Разгледай малко картинки из нета на бебета родени от майки пушачки, може и да се стреснеш. Разбира се, не на всички се случва, но никой не може да ти гарантира, че ти ще си от късметлийките.
Отговори с цитат
  #30  
Стар 25th March 2009, 09:43
fruitty fruitty не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Nov 2008
Град: Sofia
Мнения: 278
Изпратете съобщение чрез ICQ до fruitty Изпратете съобщение чрез Yahoo до fruitty
По подразбиране

знам че си права досега дори не съм била върла пушачка по-скоро мисълта че нещо трябва да спра или ми е забранено ме подтиква да ми се пуши.
а това за електронната цигара нали уж така са направени че да не вдишваш отровни вещаства
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: алкохолцигари
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 20:50.