IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #41  
Стар 10th May 2009, 14:59
mari_and mari_and не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jul 2008
Мнения: 288
По подразбиране

Ето ме и мен, уж много сериозната Повече от две години не пушех, и тук даже бях споменала, колко ми беше трудно да ги откажа /не без помощта на приятеля ми/...и как никога няма да започна отново...НО...тук идва голямото НО...никога не казвай никога...почти от месец пуша...и то така, че да си наваксам пропуснатото през двете години...тъжно...когато живота ти удари шамар, трябва да се справиш някак си...аз опитах отново с цигарките...повярвайте ми, не помагат...И на всички отказали се от вредния навик се моля - не посягайте отново към тях...Желая успех на отказващите ги...а на тези, които са успели - много инат, за да устоите на изкушението...Лек ден на всички - пушачи и не пушачи
__________________
Ако ще правиш нещо нередно, поне му се наслаждавай!
Отговори с цитат
  #42  
Стар 11th July 2009, 12:06
Аватара на trigers
trigers trigers не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jul 2008
Мнения: 638
По подразбиране

явно е от хормоните нещо, но откакто забременях нито ми се пие нито ми се пуяи!много се радвам!!!
Отговори с цитат
  #43  
Стар 11th July 2009, 12:52
Аватара на Мария Василева
Мария Василева Мария Василева не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2007
Град: България
Мнения: 3 779
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от mari_and
...И на всички отказали се от вредния навик се моля - не посягайте отново към тях...Желая успех на отказващите ги...а на тези, които са успели - много инат, за да устоите на изкушението...Лек ден на всички - пушачи и не пушачи
Много си права, mari_and!.. В момента ми се пуши точно една определена марка цигарки (не друга!) и не знам дали ще издържа... (само да опитам).
Ще гледам да отложа..
Отговори с цитат
  #44  
Стар 11th September 2009, 14:28
Аватара на Erka
Erka Erka не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Sep 2009
Град: планетата Земя
Мнения: 20
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от kotara4e
Аз за цялата си бременност изпуших една кутия цигари, за алкохола.....в седмицата пиех по 1 чаша червено вино ( било позволено ) , после да си призная малко подпушвах докато кърмих....и така и не успях да спра цигарите, сега вече дори не искам и да ги спирам...,харесва ми да пуша
и аз така! голям кеф ми е да пуша
Отговори с цитат
  #45  
Стар 13th September 2009, 22:34
Аватара на serios girl
serios girl serios girl не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Sep 2009
Мнения: 65
По подразбиране

Спрях ги, като разбрах, че съм бременна. Но много ми се пушеше и ми се е случвало да си паля по една.
Като спрях да кърмя, пак пропуших.
А алкохол от доста време не употребявам.
__________________
Обяви
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: алкохолцигари
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 01:17.