IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec

Върни се   Форуми > Пластична Хирургия > Мамопластика


Отговори
 
Контрол над темата Начин на разглеждане
  #11  
Стар 17th August 2008, 23:19
olqlq olqlq не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jul 2008
Град: Sofia
Мнения: 151
По подразбиране

САМОДИВА,ВСИЧКО ТОВО,КОЕТО СА НАПИСАЛИ МОМИЧЕТАТА Е ВЯРНО.ДАРИНА КРЪСТИНОВА Е НАЙ-ДОБРИЯТ ХИРУРГ ЖЕНА В СВЕТА МНОГО добри неща сам чувала за нея на много хора ,които са били жестоко обезобразени -някои заляти с киселина,именно тя им е върнала живота мн е изобретателна напиши я в гугала и прочети всичко за нея там успех от мен
Отговори с цитат
  #12  
Стар 17th August 2008, 23:45
Аватара на Monique
Monique Monique не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Aug 2007
Мнения: 1 769
Изпратете съобщение чрез ICQ до Monique Изпратете съобщение чрез MSN до Monique
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от junglegirl
Лок имаше насрочена операция при нея преди няколко месеца,но не съм си писала с него след това и не знам как е.Основно се занимава с лицево-челюстна хирургия,не знам дали оперира гърди изобщо.
Аз пък мисля че оперира и гърди. четох нещо такова някъде.
Отговори с цитат
  #13  
Стар 18th August 2008, 15:24
Аватара на demili 1
demili 1 demili 1 не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Oct 2007
Град: София
Мнения: 443
По подразбиране

Силата на Кръстинова е в реконструктивната хирургия в областа на лицето. В твоя слуай мисля, че няма да ти свърши много работа - слага много малки импланти, надмускулно.
Отговори с цитат
  #14  
Стар 18th August 2008, 15:35
Аватара на te_dda
te_dda te_dda не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jul 2008
Мнения: 2 591
По подразбиране

аз мисля,че няма защо да гадаеме какво прави въпросната лекарка...въпросът е самодива наистина се свърже с нея и да си направи консултация....мисля,че най-важното за това един лекар да бъде определен като добър е това да знае кога нещо не е неговите способности и да не го прави....за тази жена и аз съм чувала прекрасни неща....дано да е професионалист,който да се заема само с неща,които може да направи, за разлика от други,които просто опитват да видят какво ще стане...
__________________
Със или без силикон - за простотията и глупостта лек няма , за комплексарите - също !!!!!
Отговори с цитат
  #15  
Стар 18th August 2008, 15:44
Аватара на gwendoline
gwendoline gwendoline не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2007
Град: The Garden of Eden
Мнения: 9 049
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от te_dda
аз мисля,че няма защо да гадаеме какво прави въпросната лекарка...въпросът е самодива наистина се свърже с нея и да си направи консултация....мисля,че най-важното за това един лекар да бъде определен като добър е това да знае кога нещо не е неговите способности и да не го прави....за тази жена и аз съм чувала прекрасни неща....дано да е професионалист,който да се заема само с неща,които може да направи, за разлика от други,които просто опитват да видят какво ще стане...
Усеща се в теб вече ироничен полъх от един друг форум, в който те линчуват, ако си опериран от някои хора... Харесва ми много последователността в разсъжденията ти и съм съгласна с позитивната част от изказването ти, но вече звучиш някак по-вещо и самоуверено, без да си минала по този път... Надявам се искрено да не започнеш и ти да увещаваш всяко прясно оперирано момиче, колко зле е постъпила като се е спряла на "бездарник" като еди кой си или еди кой си, защото, повярвай ми, никоя от тях няма нужда да чуе негативно мнение, когато току що се е оперирала при човек, на когото по някакъв начин е гласувала доверие(още повече пък ако е имала несполучлив опит)... Казвам го от свой опит и се надявам да не ми се разсърдиш, защото както ти казах, в началото харесвах точно твоята компетентност и безпристрастност...
Отговори с цитат
  #16  
Стар 18th August 2008, 15:58
Аватара на te_dda
te_dda te_dda не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jul 2008
Мнения: 2 591
По подразбиране

изобщо и въобще тук не съм исмала в предвид точно конкретния случай!!!!!!!! а по принцип това, че много малко хора се съобразяват с това при кое имат добри резултати и при кое не.!!!! изобщо и въобще не съм искала нито да иронизирам, нито пък се чувствам самоуверена, НАПРОТИВ, това е най-големият ми страх : да отида , да кажа какво искам, дами се каже - ооо, да, няма никакъв проблем, ама разбира се,... и да се събудя точно стова,което не искам..........или впоследсвие да стане това,което не трябва......така,че гвенди, не си ме разбрака правилно. щото в крайна сметка всички ние се ПРОСТо се доверяваме, защото друг начин на избор..

а този феномен, за който говорим, го гледам всеки
ден....така,че може би затова съм настроена отрицателно по принцип..щото от 40 човека мога да преброя на пръстите си тези,които се захващат само с това, което могат.....

затова и казах,че за мен добър лекар не е този,който може всичко,защото такива хора са единици...добтите лекари са много повече и те са именно тези , които прости преценяват какво от техните възможности е в интерес на пациента и какво не е...

по този повод споделих просто искренно,че се надявам въпросната лекарка да е такава...дай боже!!

не се сърдя, а се ядосвам, защото мнението ми е успяло да предизвика такива мисли в теб...


колкото до мненията за определени лекари - всеки си ги има, пък и си ги променя, пък и не е задължително на всички да са еднакви.. за мен най-важното е всеки да е доволен от своя избор, защото не ме грее, ако 99 човека сте доволни от еди кой си,когато аз не съм доволна,нищо,чесъм само 1% от общата маса, то за мене са си пълни 100%,както в случая на самодива....

дано след тази моя тирада,която изписах, защото държа на теб, си ме разбрала.

цунки.
теда
__________________
Със или без силикон - за простотията и глупостта лек няма , за комплексарите - също !!!!!
Отговори с цитат
  #17  
Стар 18th August 2008, 16:10
Аватара на gwendoline
gwendoline gwendoline не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2007
Град: The Garden of Eden
Мнения: 9 049
По подразбиране

Разбрала съм те... с интерес следя всяко твое мнение; по-горе написах защо... просто без да съм целяла каквото и да било съм сумирала мненията ти тук и "там" днес и се почувствах длъжна да ти кажа, че иронията не е добър съветник по отношение на някои случаи на притеснени момичета/жени, дето се стресират още повече когато някой им каже: възмутена съм от методите на твоя лекар или как можа да го избереш и пр... при условие, че същите теци хора имат и доста "доволна" клиентела... Убива се ентусиазма на хората по тоя начин..Но всъщност трябваше на друго място да публикувам това мнение, защото малко излязох от темата...
А иначе съм съгласна с мнението ти, че един хирург не може да разбира и умее всичко (ти дори допускаш, че има малко такива) аз пъ мисля, че не съществуват такива, които да са добри във всичко и един хирург/лекар се учи цял живот, защото непрекъснато излизат нови и нови начини и методи... И даже в залеза на кариерата си - пак не може да се каже, че той е добър във всечко, а в точно определени неща... Факторът "опит" не е за подценяване обаче....
Далеч съм от мисълта да те съдя, критикувам или нещо, просто виждам, че владееш диалога и нещо ме провокира да дискутирам, но не че си ме разочаровала/обидила или каквото и да било... Напротив даже...
Отговори с цитат
  #18  
Стар 18th August 2008, 16:23
Аватара на te_dda
te_dda te_dda не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jul 2008
Мнения: 2 591
По подразбиране

естесвено.деликатността трбва да е на първо място в такива общества като това, т.к те са сформирани от хора, които са имали или имат някакви комплекси или проблеми и затова са тук..и в никакъв случай не съм искала да бъда неделикатна точно пък с най-изстрадлото момиче от форума... ,
освен това никъде не съм правила изказване лично на някого срещу лекаря му и методите му....най-малкото аз самата още незнам какво да избера...пък и не че като го избера то ще е най-правилното...

мисля,че се разбрахме))))) няма смисъл наистина да разводняваме темата.. извинявам се на всички,които по някакъв начин са се засегнали от нещо в моите постове,които в крайна сметка са моето лично и искренно мнение и затова сме тук - в общото отворено пространство- да изразяваме мнението си , а не да клатиме глави за съгласие....

искренно ценя всички ви тук и ви целувам



три пъти за щастие
__________________
Със или без силикон - за простотията и глупостта лек няма , за комплексарите - също !!!!!
Отговори с цитат
  #19  
Стар 18th August 2008, 16:30
Аватара на gwendoline
gwendoline gwendoline не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2007
Град: The Garden of Eden
Мнения: 9 049
По подразбиране

Писах, писах... и без да искам го изтрих Та с две думи - вярвам в преценката ти и съм любопитна на кого ще се спреш... При надмускулното има повече специалисти, така че съм почти сигурна, че нещата ще се получат страхотно при теб!
Отговори с цитат
  #20  
Стар 18th August 2008, 16:35
Аватара на te_dda
te_dda te_dda не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jul 2008
Мнения: 2 591
По подразбиране

шматка ))))))))))))

лошото е,че сама аз не си вярвам

освен това не съм сигурна и че няма да си ги сложа подмускулно,още не съм решила. просто тая травма на мускула много ме притеснява ......и то не защото ще ме боли..а защото смятам,че тя наистина не безобидна.. бе има още време , ше го мисля...
__________________
Със или без силикон - за простотията и глупостта лек няма , за комплексарите - също !!!!!
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: ПрактикуващавъвФранцияМаринаКръстановапластиченхир
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 03:13.