IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1  
Стар 27th October 2008, 19:21
Аватара на trigers
trigers trigers не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jul 2008
Мнения: 638
По подразбиране трайно извиване на мигли...и изкуствени мигли?

привет! някой пробвал ли е трайното извиване- звучи добре стига да имаш достатъчно дълги

също така ми е интересно за изкуствените мигли, които пак трайно се поставят. Прочетох противоречиви мнения относно хигиената с този метод...
Отговори с цитат
  #2  
Стар 27th October 2008, 19:54
Babri Babri не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jul 2007
Мнения: 16 744
По подразбиране

Моята маникюристка поставя изкуствени мигли. Залепят се с специално лепило снопче по снопче и издържат около 20 дни.

Относно трайното къдрене,в един салон тук правят,но не знам какъв е ефекта и доколко е траен е той!
__________________
Бъдещето принадлежи на тези,които вярват в красотата на мечтите си!
Отговори с цитат
  #3  
Стар 28th October 2008, 18:47
Аватара на trigers
trigers trigers не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jul 2008
Мнения: 638
По подразбиране

мхм и аз така чух, обяче ако някой си е слагал, нека сподели как стои въпросът с почистването вечер и дали не е малко нехигиенично...а също така дали не опадат част от естествените мигли при премахването.
Иначе четох че са няколко вида- на снопчета, а може и една по една...
Отговори с цитат
  #4  
Стар 29th October 2008, 09:53
Аватара на Renkata
Renkata Renkata не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Sep 2006
Мнения: 1 238
По подразбиране

Къдренето става много смена работа . Миналото лято козметичката ме подлъга и се подложих- много съжалявах. Залепят се едни ролчици от горната страна на миглите, има различни дебелини. Миглите ми станаха на букла и изглеждаха като руло... връхчетата изобщо се скриха и като сложа спирала ставаше ужасно. Не бих ти го препоръчала като метод, една добра спирала би свършила много по-добра работа. Мисля, че е вариант в случаите, когато миглите са сравнително къси и остри.
__________________
"Синтезирайки пантонимиката на парадоксалното, базирайки се на солидни, фундаментални фактори, ще бъда кратък, ясен и точен - яжте салата!"
Отговори с цитат
  #5  
Стар 29th October 2008, 13:35
Аватара на jolifille
jolifille jolifille не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: May 2008
Град: Luzern CH
Мнения: 4 060
По подразбиране

Здравей!Аз имам дълги,гъсти и леко подвити мигли,но и аз се подлохих на тази процедура!Струваше само 35 лева,но пак за сметка това никаква разлика не видиях в резолтата,а уж триябва да са около 2 или 3 месеца подвити!Аз не платих защото козметичката ми е приятелка и всъщност тя се изпробва първо на мен,но не ти препоръчвам!По-добре си вземи една готина спирала
Отговори с цитат
  #6  
Стар 29th October 2008, 16:33
ледено_sЪrце ледено_sЪrце не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Dec 2006
Мнения: 4 366
По подразбиране

Относно миглите на снопчета - аз имах такива преди няколко месеца... Излиза около 20 лева за двете очи,процедурата става бързо,не е никак неприятно,но после не трябва да ползваш тоалетно мляко,защото разгражда лепилото и миглите могат да се отлепят. Могат да ти окапят само,ако си ги махнеш сама преди да тръгнат да падат,както една приятелка си ги оскуба дори... Аз издържах с тях само седмица и няколко дена,защото с вода нямаше как хубаво да си почистя грима и постоянно имах остатъци от черен молив и спирала. Ако нямаш проблем да ходиш без грим на очите ,не му мисли и си слагай! Аз смятам скоро така да направя... Просто ще наблягам на устните,скулите и с малко по-блестяща пудра,а иначе с тях очите стават достатъчно изразителни,няма нужда от много сенки и подчертаване и ще е ефектно,а и малко по-естествено.
__________________
Преди да запалиш огън в някого, помисли как ще го гасиш...
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: трайноизвиваненамиглиизкуственимигли
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 14:59.